Poznań

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
wertus1

Re: Poznań

Post autor: wertus1 »

Artur_23_po pisze:na dniach uzupelnie profil a ogolnie chcialem wziasc wnetrze tej indiany najpierw chcieli 130 zl a pozniej powiedzieli 500
a kto CI powiedzial 130, a kto 500?
Artur_23_po

Re: Poznań

Post autor: Artur_23_po »

ten dziadek
Awatar użytkownika
kaczor126p
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: 13 lut pn, 2012 10:30 pm
Posiadany PUG: Peugeot 205 Cabrio
Numer Gadu-gadu: 4487464
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Poznań

Post autor: kaczor126p »

Byłem dziś w Eco Cars . Widziałem Indiana . Chciałem wziąć całe wnętrze czyli fotele 4szt boczki i tapicerkę podłogi cena początkowo 500zł cena końcowa 350zł . Nie wziąłem bo nie mam takiej gotówki na zakup . Jeśli byłby ktoś chętny aby ją kupić to możemy pogadać. Fotele troszkę zniszczone poprzecierane a fotel kierowcy troszkę się chwieje . Jeśli na złomie w okolicach poznania znajdę jakieś peugeoty 205 napisze na forum w odp dziale

Jestem, z Poznania więc jak najbardziej było by mi miło spotkać się z ludźmi z forum co mieszkają w Poznaniu lub w okolicach stolicy Wlkp.

Jeśli są jacyś chętni na spotkanie to napiszcie kiedy i gdzie albo po prostu napiszcie że jesteście chętni to coś się ogarnie .
Kaczor
Awatar użytkownika
kaczor126p
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: 13 lut pn, 2012 10:30 pm
Posiadany PUG: Peugeot 205 Cabrio
Numer Gadu-gadu: 4487464
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Poznań

Post autor: kaczor126p »

Zastanawia mnie czemu powstał ten temat Poznań . Byli chętni na spota , ale już chyba ten zapał wam minął . Szkoda
Kaczor
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Poznań

Post autor: RafGentry »

Też się dziwię, że w Poznaniu nic się nie dzieje. W sumie to jest tu parę osób z ekipy 205, ale z integracją to tam raczej słabo...

Kaczor - czasem bywa tak, że jedna osoba musi towarzystwo wziąć do kupy i rozruszać :) Może akurat Tobie się uda zrobić wreszcie jakiś spot w Poznaniu?
Jak coś, to mam numer do kolegi, który wozi się tam szarym GTI. A może i grande administratore Miśka uda się namówić na SPOT-kanie? :)
Awatar użytkownika
kaczor126p
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: 13 lut pn, 2012 10:30 pm
Posiadany PUG: Peugeot 205 Cabrio
Numer Gadu-gadu: 4487464
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Poznań

Post autor: kaczor126p »

Jak byś mógł mi podać na pw. dane kontaktowe do ludziom z poznania byłbym wdzięczny. napisałem do ludzi na pw ale żadna osoba się nie odezwała może na tel by zareagowali
Kaczor
ODPOWIEDZ