Nie żyje jeden z nas [*]

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
stef
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 18 gru sob, 2004 5:50 pm
Posiadany PUG: 205mi16
Numer Gadu-gadu: 4896812
Lokalizacja: okolice Lublina
Kontakt:

Re: Nie żyje jeden z nas [*]

Post autor: stef »

[*]
Obrazek
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nie żyje jeden z nas [*]

Post autor: RafGentry »

W piątek o godzinie 14:00 w kościele Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Gdowie pożegnaliśmy naszego kolegę Przemka. Towarzyszyliśmy mu też w ostatniej drodze do jego miejsca spoczynku.

Na mogile złożyliśmy wieniec, zakupiony w imieniu kolegów z klubu Peugeota 205 przez Gada.
Na wstędze widniał napis: "Niezastąpionemu towarzyszowi podróży - przyjaciele".
Resize of 100_9176.JPG
Tak naprawdę, to dopiero podczas uroczystości pogrzebowych dotarło do nas, że Przemka nigdy nie będzie już wśród nas. Jedyne, co możemy zrobić, to nosić go w swojej pamięci. W drodze powrotnej Kojak podrzucił pomysł, żeby wiosną wyruszyć na krótką trasę z ekipą, która będzie memoriałem Pszemqa. Temat będziemy jeszcze poruszać, jak minie ta straszna zima.

Więcej nie będę się rozpisywał, bo słowa nic tu już nie pomogą. Wklejam jeszcze ostatnie znalezione zdjęcie z naszego niezapomnianego tripa w 2009 roku. Przemek miał wtedy 19 lat, ale dzielnie dotrzymywał nam kroku swoim Rolandem Garrosem. Był duszą towarzystwa i świetnym kompanem przygód. I takiego właśnie go zapamiętamy...
9bdce43c49.jpeg
Jarmarek
Maniak
Posty: 1435
Rejestracja: 17 paź ndz, 2004 11:54 pm
Posiadany PUG: 205 CTi
Numer Gadu-gadu: 2422735
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nie żyje jeden z nas [*]

Post autor: Jarmarek »

[*] Spoczywaj w pokoju Przemku
Awatar użytkownika
wojtasny
Junior
Posty: 115
Rejestracja: 26 mar czw, 2009 1:38 pm
Posiadany PUG: 1,4 GR
Numer Gadu-gadu: 5750955
Lokalizacja: Czaniec
Kontakt:

Re: Nie żyje jeden z nas [*]

Post autor: wojtasny »

[*] Zawsze będziesz w naszych sercach... Dawno mnie nie było, a tu taka wiadomość... Zatkało mnie poprostu...
ODPOWIEDZ