Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: RafGentry »

Ja nie wyobrażam sobie, żeby na tripa którekolwiek auto ruszyło bez magnesów. Jak dla mnie koszulka i magnesy to obowiązkowe wyposażenie każdej ekipy, także drodzy podróżnicy - słać kasę Dziksonowi i Żywikowi :)
Awatar użytkownika
morpheusss
Junior
Posty: 370
Rejestracja: 25 wrz pt, 2009 2:37 pm
Posiadany PUG: 205 XS '89 TU3M - wrak & 205 XL TU3M & 205 Look TU3M
Numer Gadu-gadu: 2292990
Lokalizacja: Mikołów

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: morpheusss »

Drodzy stolicowcy... Sprawa jest :)
Liczba bajkowo pięknych pasażerek w moim garrosie wzrosła do sztuk dwóch. Dziewczyny muszą się dostać w piątek do Katowic, spakować się i ze mną dojechać do Krk. Jest szansa że ktoś je przygarnie? :)
Podobnież w dzień powrotu - byłoby świetnie gdyby któryś z szanownych kolegów podwiózł moje niewiasty do stolicy żeby nie musiały się tłuc pociągiem w nocy.

Czy ktoś ochotniczo zgodzi się na dodatkowe widowiskowe obciążenie na trasie północ-południe? :D
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3560
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: cejot »

morpheusss pisze:Czy ktoś ochotniczo zgodzi się na dodatkowe widowiskowe obciążenie na trasie północ-południe? :D
Z tego co ja się orientuję, mogę się mylić, to ze stolicy i okolic będzie jechał tylko Żywik oraz nasza, XSowa, ekipa. W aucie będzie nas troje przez cały wyjazd. Ze smutkiem muszę stwierdzić, że dodatkowych dwóch osób nie zmieścimy i nie pomożemy. :(
Może Żwyik byłby w stanie jakoś poratować. Tyle, że on nie mieszka w samej stolicy i podobno coś wspominał, że nie będzie niej startował.
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Zywik
Maniak
Posty: 1109
Rejestracja: 12 kwie sob, 2008 12:04 pm
Posiadany PUG: Citroen Xsara Picasso & Peugeot Tepee
Numer Gadu-gadu: 10911568
Lokalizacja: Mrozy
Kontakt:

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: Zywik »

Co do wyjazdu to będę ruszał w piątek z Mrozów (60km od WaWy) i lecę po Jelonka do Łodzi i albo tam przenocujemy i z rana do KrK albo jeszcze tego samego dnia do KrK - Foxa na nocleg. Niestety nie będę jechać przez Warszawę.. Jeśli miałoby się coś zmienić dam znać!

Mam powoli małego stresa co do auta, bo jeszcze go nie odebrałem od Michała :mrgreen: ale jestem dobrej myśli. W końcu jak na erłotripa jechałem to Rolanda odebrałem 24h przed startem 8)7


..11dni
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: Fox »

morpheusss pisze:Drodzy stolicowcy... Sprawa jest :)
W ramach ułatwienia logistycznego mogłyby się spakować wcześniej i przyjechać pociągiem bezpośrednio z Warszawy do Krakowa do nas. Moglibyśmy je odebrać z dworca. Dojechałyby szybciej niż samochodem oszczędzając sobie przy okazji wycieczki na trasie Katowice->Morfeusz->Kraków.
Awatar użytkownika
dzikson
Maniak
Posty: 1191
Rejestracja: 23 sty wt, 2007 10:23 pm
Posiadany PUG: 205XS
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: dzikson »

Pomysł Foxa wydaje się wart rozważenia, wygląda naprawdę sensownie.
W stolicy chęci do pomocy nigdy nie brakowało, ale w tym przypadku brakuje nam... kolejnego auta 8)7
Na pokładzie XSa mamy zaokrętowaną trójkę wycieczkowiczów, co doliczając bagaże i części raczej wyczerpie możliwości ładunkowe tej maszyny...

A trzeba będzie dopakować jeszcze paczkę koszulek 8)
Właśnie! Koszulki! Aktualnie mam zapisane zamówienia na 19 sztuk. W tym momencie uwagę swoją kieruję na Kraków, bo od Was mam zamówienie tylko od dwóch osób. Czy pozostali wykonają nadruki we własnym zakresie? Na pełną listę czekam do końca tygodnia, potem odpalam produkcję.

Koszt to niezmiennie 26,50zł/szt, a płatności najchętniej przyjmę na konto:
90 1160 2202 0000 0001 9284 5272
Bank Millennium
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: Fox »

My tak jak sie umawialismy : Ula zamawia koszulke u Dziksona, a ja jutro zanosze u nas biale koszulki moja i Uli do lokalnego drukarza. Ula bedzie wiec miala dwie, ja jedna.
Zywik
Maniak
Posty: 1109
Rejestracja: 12 kwie sob, 2008 12:04 pm
Posiadany PUG: Citroen Xsara Picasso & Peugeot Tepee
Numer Gadu-gadu: 10911568
Lokalizacja: Mrozy
Kontakt:

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: Zywik »

Zostały mi ostatnie 2 komplety magnesów - kto się nie zgłosił?
Awatar użytkownika
morpheusss
Junior
Posty: 370
Rejestracja: 25 wrz pt, 2009 2:37 pm
Posiadany PUG: 205 XS '89 TU3M - wrak & 205 XL TU3M & 205 Look TU3M
Numer Gadu-gadu: 2292990
Lokalizacja: Mikołów

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: morpheusss »

No... to ja żeby dostać zieloną kartę musiałem sprzedać auto ojcu, odkupić na drugi dzień i zmienić ubezpieczyciela na Hestię ;) W PZU wykupienie zielonej karty kosztuje ponad 700zl... NA MIESIĄC!!!
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: Fox »

Ha! Ja za 700zł mam OC+zielona karta+Assisance na rok w maksymalnym wariancie. PZU mi kiedyś wyliczyło 2tys za samo OC jak kupiłem auto i od tego czasu trzymam się od nich z daleka. Fajnie że się nie zniechęciłeś bo zachodu było co niemiara.
Zywik pisze:Zostały mi ostatnie 2 komplety magnesów - kto się nie zgłosił?
Z tego co pamiętam to magnesów było zamówionych właśnie o dwa komplety na zapas więcej ( na wypadek jakby ktoś dołączył w ostatniej chwili ). Jeśli do wyjazdu nie znajdą właścicieli to po powrocie może je wystawimy na sprzedaż/aukcje? Ukończony trip oraz jego obecność w motoryzacyjnej prasie mogą kogoś zachęcić do posiadania takiego "ajtema". Jeśli nie będzie wiadomo co z nim zrobić to na pewno coś wymyślimy żebyś nie był za bardzo stratny.

Teraz kwestia noclegu w Krakowie. Czy wszystkie osoby zamiejscowe będą się w naszym mieście zatrzymywać? Żywiki już wiem że dalej nie wiedzą. Dzikson/Cejot/Ines? Morfeusz+piękności?Ekipa HelteraSkeltera? Oprócz naszego skromnego mieszkanka dysponującego jedną wolną kanapą i przestrzenią podłogową są jeszcze inne propozycje forumowe i na pewno nikt chętny bez noclegu nie zostanie. Trzeba tylko ustalić kto, gdzie, kiedy. Ostatnio HelterSkelter nocował u Rafiego. Czy i tym razem coś takiego jest w planie?
Awatar użytkownika
dzikson
Maniak
Posty: 1191
Rejestracja: 23 sty wt, 2007 10:23 pm
Posiadany PUG: 205XS
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: dzikson »

Trójka Drombo z Warszawy (ci co oglądali dawno temu Yattamana wiedzą o jakie trio mi chodzi 8) ) planuje ucieczkę ze stolicy w piątek, godzina W to tym razem 16:00. Będziemy zatem próbowali wprosić się na krakowski nocleg.
Awatar użytkownika
morpheusss
Junior
Posty: 370
Rejestracja: 25 wrz pt, 2009 2:37 pm
Posiadany PUG: 205 XS '89 TU3M - wrak & 205 XL TU3M & 205 Look TU3M
Numer Gadu-gadu: 2292990
Lokalizacja: Mikołów

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: morpheusss »

Nasza piękna trójka również liczy na krakowską gościnność, jeśli chodzi o mnie to mogę spać na ziemi, spiwór mam ;)
Awatar użytkownika
dzikson
Maniak
Posty: 1191
Rejestracja: 23 sty wt, 2007 10:23 pm
Posiadany PUG: 205XS
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: dzikson »

Zupełnie nowy trik w piątkowy wieczór: jeśli ktoś z uczestników ma kartę Euro26, warto zabrać ją ze sobą. Ja mam od dziś i jestem nią prawdziwie zafascynowany :D
Poza ubezpieczeniem daje szansę na zniżki w rozmaitych punktach na całym świecie. Restauracje, noclegi, zwiedzanie, zakupy.
Przykład dla Serbii.
Myślę, że z pomocą tej wyszukiwarki warto będzie sprawdzać bieżące możliwości na zniżki.
ksiezy
Junior
Posty: 122
Rejestracja: 10 sty wt, 2012 4:46 pm
Posiadany PUG: 1,769 GRD
Numer Gadu-gadu: 4461018
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: ksiezy »

dzikson pisze: Poza ubezpieczeniem daje szansę na zniżki w rozmaitych punktach na całym świecie. Restauracje, noclegi, zwiedzanie, zakupy.
Uwaga, z kartą mimo wszystko, różnie bywa.
Ostatnio będąc na mazurach znaleźliśmy restauracje, w której niby są zniżki z kartą, a tak na dobrą sprawę nikt w lokalu nie miał o tym pojęcia.
Życzę Wam by za granicami naszego pięknego kraju działała ona znacznie lepiej! :)
Awatar użytkownika
helterskelter
Junior
Posty: 194
Rejestracja: 31 lip czw, 2008 6:02 pm
Posiadany PUG: 205 xad lux; 205 GTI export
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: WP

Re: Albania 2013 - Majowa wyprawa na dzikie Bałkany

Post autor: helterskelter »

Fox pisze:Czy wszystkie osoby zamiejscowe będą się w naszym mieście zatrzymywać? Żywiki już wiem że dalej nie wiedzą. Dzikson/Cejot/Ines? Morfeusz+piękności?Ekipa HelteraSkeltera?
Na chwilę obecną ustalenia w naszej grupie są takie, że będziemy jechać bezpośrednio ze Strzelina, żeby się we własnych łóżkach wyspać (o ile to przed wyjazdem w ogóle możliwe). Do Krakowa mamy A4 ok. 2,5h więc jakoś sobie poradzimy. Wytypujcie jakąś stację paliw na zakopiance zaraz za wylotem z Krakowa na miejsce spotkania. No i pozostaje kwestia godziny, na którą mamy się stawić.
ODPOWIEDZ