spot śląsk

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
ak4777777

spot śląsk

Post autor: ak4777777 »

Wzięliśmy się (AK4777777) z kolegą Burakko na PKP (Peugeot Klub Polska) za spoty na śląsku i każdy z was jak jest zainteresowany dostawaniem SMS z informacją o jakimś spocie, proszony jest napisać mi swój nr tel na PW na PKP :) Informacja znajduje się na stronie głównej na Peugeot-klub.pl

Wiem że jest to forum modelowe i proszę adminów o wyrozumiałość że promuję ogólnopolski klub PKP ale jak byśmy wszyscy byli na jednym forum i jednym klubie to może udało by się coś zrobić na skalę VAG-a :) Nie każe wam rezygnować z klubów modelowych tylko wiadomo jak jest spot ślask to wpadnijcie do nas, pogadamy razem, pośmiejemy się, pobawimy, zawsze można coś wielkiego zorganizować a jak by tak na 2014 zlocie było powiedzmy 150 samochodów? Nie fajnie bylo by się przejechać przez miasto jedną wielką kolumną? Poparzcie na ogólnoeuropejski klub Focusa RS na YT, potrafili z całej europy zjechać aby spotkać się razem w jednym miejscu i przejechać jedną wielką kolumną:) Tu nie chodzi że mamy się dzielić na klasy samochodów albo że głupio mi tak przyjeżdżać 106 jak będą tam same 508 albo 407, mam porysowany samochód, coś mi stuka, tu nie o to chodzi :) Lew jest Lew, rodzina jest jedna, i zawsze każdy może na każdym polegać, dlatego panwie i panie pokażmy na co nas stać, pokażmy siłę lwa bądźmy jedną wielką rodziną i połączmy siły


Najlbliższy SPOT ŚLĄSK - 09 lutego 2014r, Katowice - 3Stawy, parking podziemny pod Real-em (koło myjni ręcznej), godz 15:00
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: spot śląsk

Post autor: DJPreZes »

Pamietam w 2009 zlot w Borkach... kolo 90 samochodow bylo ;) Piekna sprawa...
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
ak4777777

Re: spot śląsk

Post autor: ak4777777 »

dlatego musimy sie w tym roku postarać i pobić rekord na ogólnopolskim zlocie Peugeot Klub Polska 2014 juź lada dzień będzie dokladny termin na razie jest orientacyjnie przełom kwietnia/maja
Awatar użytkownika
Pluto
Maniak
Posty: 1615
Rejestracja: 17 cze śr, 2009 10:33 pm
Posiadany PUG: Audi A4 Quattro Avant
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: spot śląsk

Post autor: Pluto »

Kiedyś oglądając stare relacje i fotki z PKP czy to 205 zauważyłem, że takie "złote lata" już są dawno za nami.
Chociaż 205 potrafi się zebrać i trzymają fason ;)

Ale Adi też pamiętaj, że liczy się jakość a nie ilość.
Opel Vectra 1.6 75KM '91 -> Peugeot 205 Look 1.1 60KM '91 Obrazek -> Peugeot 106 Hasseröder 1.4 75KM '98 Obrazek @ Peugeot 106 Hasseröder 1.6 105KM '98 Obrazek
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: spot śląsk

Post autor: RafGentry »

Ładne słowa i w ogóle wzruszający apel. Oby się udało zebrać dobrą ekipę. Jak będę mieć wolny weekend, to sam wpadnę na PKP. W zeszłym roku było całkiem fajnie.

Z tym że mam jakoś tak, że po prostu nie czuję specjalnej więzi z kimś, kto jeździ np 407-tką, 508-ką, czy Partnerem. To po prostu nowe, popularne samochody do codziennego użytku. Jest ich pełno i można sobie w nich wybierać, przebierać do woli.

Jak dla mnie 205, a współczesne modele Peugeota to dwa zupełnie różne światy. Nawet ten lew na masce już zupełnie inny...
miankowy
Junior
Posty: 121
Rejestracja: 07 lut wt, 2012 1:20 pm
Posiadany PUG: 205 GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: spot śląsk

Post autor: miankowy »

nawet Lew jest inny....
no cóż, racja - może auta są inne lecz w spotach, zlotach i takich ogólnych imprezach chodzi nie o markę,rodzaj,typ auta ale o ludzi i klimat takich spotkań
można by wiele na ten temat pisać a wiemy ,że wyjdzie jak to ostatnio wychodzi...
niestety wszystkie fora modelowe uważają się właśnie za te lepsze - i to jest podstawowym problemem w organizacji, brak potrzeby asymilacji tych środowisk nawet na ten jeden raz w roku
i po mojemu taki zlot jak tamten pamiętny w Borkach już się nie powtórzy i rekordu nie będzie
był XR i GREEN,a jest GTI a w stadzie jeszcze 406 V6 i Expert 2.0 HDI
ak4777777

Re: spot śląsk

Post autor: ak4777777 »

ogólnie cała prawdziwa motoryzacja pomału umiera i dobijają ją jeszcze zieloni :( Sam mam niby popularny model 307SW 2.0HDi ale przez 7 lat ani razu mnie nie zawiódł, zawsze jechał tam gdzie chciałem, fakt lew się już mienił, czasy się zmieniły, kiedyś samochodu jak się kupowało to było to prawdziwe przeżycie, cieszył się człowiek jak małe dziecko a teraz? idziesz na giełdę kupujesz cienka za 600zł jak sie zepsuje to kupujesz nowego. Tak samo kiedyś jak się coś zepsuło to się to naprawiało a teraz się wyrzuca i kupuje nowe i to jest smutne. I za kilka lat mogą się ludzie ze mnie śmiać ze moja 307 będzie miała 15 lat ale ja i tak jej nie sprzedam :)

Nowe auta mają problem :
- automatyczne skrzynie biegów
- za dużo elektronicznych wspomagaczy (jak bym miał nowego golfa to już dawno miał by nóż wbity w ekran jak by mi mówił że za ostro hamuje ale za wsześnie sprzęgło wciskam)
- wszystkie auta wyglądają teraz tak samo
- i nie mają już tego czegoś czyli duszy

jak by tak teraz fabryki zorbiły szybką akcje i wypuściły limitowaną edycje 1000szt np
106 S16
205 GTI
206 RC

to daje sobie rękę uciać ze jeszcze by ich nie wyprodukowali a już by były sprzedane
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Re: spot śląsk

Post autor: woocash »

ten tego, jest jakaś szansa na jakiegoś spota na ślasku?


kiedyś..... to było nas miliony pod ikeą :mrgreen: a teraz to wygląda tak jakby nikogo nie było już w katowicach i okolicach z 205-tką..
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: spot śląsk

Post autor: RafGentry »

Jest Morfeusz z Mikołowa, Philippe z Katowic i... sam nie wiem kto jeszcze. Teren z takim potencjałem, a 205-tek jak na lekarstwo.

Woocash, może trzeba faktycznie rozruszać towarzystwo! :)
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: spot śląsk

Post autor: robson »

RafGentry pisze:Jest Morfeusz z Mikołowa, Philippe z Katowic i... sam nie wiem kto jeszcze. Teren z takim potencjałem, a 205-tek jak na lekarstwo.

Woocash, może trzeba faktycznie rozruszać towarzystwo! :)

Czak i Gonzo :)
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Re: spot śląsk

Post autor: woocash »

czekam na jakiś odzew w tym temacie 8)
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
gonzo
Junior
Posty: 139
Rejestracja: 19 lip czw, 2012 2:29 pm
Posiadany PUG: ex:( RGC i XS
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice

Re: spot śląsk

Post autor: gonzo »

Ja bardzo chętnie, najlepiej w weekend.
Od dłuższego czasu wybieram się na spot regionalny PKP,
można to przy okazji zahaczyć.
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Re: spot śląsk

Post autor: woocash »

narazie wybieram się /chyba dam radę.../ na zlot do bełchatowa, ale jestem jak najbardziej za powrotem do spotów katowickich czy tam okolicznych.

a te spoty pkp to gdzie? na dworcu pkp 8)7 8)7 8)7 8)7 8)7
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
gonzo
Junior
Posty: 139
Rejestracja: 19 lip czw, 2012 2:29 pm
Posiadany PUG: ex:( RGC i XS
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice

Re: spot śląsk

Post autor: gonzo »

w zimie spotykali się na parkingu na 3 stawach, a ostatnio chyba przenieśli się na parking na Muchowcu,
ze zjazdu z 86.
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Re: spot śląsk

Post autor: woocash »

to jak z tym spotem będzie?

:mrgreen:
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
ODPOWIEDZ