30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
xtrack
Uzalezniony
Posty: 667
Rejestracja: 15 wrz pt, 2006 2:48 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: xtrack »

Piotrze. Nie wszystko musisz rozumieć. Choć w w twoim przypadku wypadałoby. Proszę cię nie wplataj w temat wątków zastępczych gdy brakuje ci argumentów. Muniek nie ma z tym nic wspólnego. Tu chodzi tylko i wyłącznieo to ze jesteś zarozumiały.co wygląda momentami śmiesznie a czasami przykro.ale nie masz co nad tym rozmyślać. Organizuj działaj czekamy na spota.
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: robson »

Możecie po mnie jeździć, obsrywać ,wylewać szambo :) nie moja wina ,że pisze to co myślę :W
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: 2mouse »

woocash pisze:2mouse - nie bryluj,
Dobra, zamykam się. Nadal chcę i mogę pomóc, ale nie jest to cel mojego życia. Życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
xtrack
Uzalezniony
Posty: 667
Rejestracja: 15 wrz pt, 2006 2:48 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: xtrack »

Robson.daj spokój...jeżeli chodzi o sranie to temat będzie załatwiony na przyszłym spocie Piotrka.a tak naprawdę to jeżeli chodzi o ciebie to chyba sam sobie kladziesz kłody pod nogi. Chociaż ja tam do ciebie nic nie mam i wódki chętnie bym się napil. ;)
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: sekator »

xtrack pisze:Robson.daj spokój...jeżeli chodzi o sranie to temat będzie załatwiony na przyszłym spocie Piotrka.a tak naprawdę to jeżeli chodzi o ciebie to chyba sam sobie kladziesz kłody pod nogi. Chociaż ja tam do ciebie nic nie mam i wódki chętnie bym się napil. ;)
halo halo, wódki to ja bym się z Tobą też napił :mrgreen:
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
Awatar użytkownika
xtrack
Uzalezniony
Posty: 667
Rejestracja: 15 wrz pt, 2006 2:48 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: xtrack »

Tomek, przyjeżdżaj i malujemy...
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: robson »

Oddam koszulkę z Sobotniej imprezy ,nie noszona i nie przymierzana roz.XL. Wyciągnięta z woreczka do foto 8)
Ostatnio zmieniony 10 wrz śr, 2014 10:13 am przez robson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: sekator »

xtrack pisze:Tomek, przyjeżdżaj i malujemy...

hi hi, ostatnim razem tylko pifko piliśmy :-P

do nas się nie wybierasz, zrobilibyśmy bibę u Michała :twisted: albo u mnie, może żona pozwoli :D

a pomalować to u mnie podwozie możemy 8)7
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
babelo
Maniak
Posty: 1281
Rejestracja: 08 sty wt, 2008 10:23 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Jasło

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: babelo »

Panowie czy był by ktoś chętny na powtórkę zlotu który był u mnie ? nie mam już 205 ale gościć taka ekipę to zaszczyt. wciąż moje serce bije w tamtym kierunku, może poprzednio się to nie udało do końca bo promile przejęły górę ale jak by ktoś był kiedyś w okolicy to zapraszam na chwilę odpoczynku, i nie tylko. Ekipę Krakowską też zapraszam bo tego co było u mnie nikt nie planował a było chyba nie najgorzej! Jak by ktoś kiedyś przejeżdżał przez Jasło to zapraszam, na chwile odpoczynku. Szkoda że nie było powtórki tego pierwszego spotkania. Różnie to było oceniane ale jak by nie było to był jeden wielki spontan Tak czy siak to zapraszam. Jak mijasz Jasło po drodze to babelo na kawę zaprasza, a jak masz kierowcę to na herbatę. Nie byo sponsoringu, toj -toja ale do do dziś miło wspominam ten czas. Może i sam daje sobie na plus może i nie! nie ma co porównywa do ostatniej"krajowej" imprezy ale tak jak wyżej jak by ktoś chciał by to powtórzyć to zapraszam, było jak było ale wszystko chyba to co było ma każdy do dziś w pamięci. Mam zapas " pola namiotowego" zmieścimy nie tylko Kraków ale i resztę Polski
Awatar użytkownika
kojot662
Junior
Posty: 279
Rejestracja: 25 gru śr, 2013 2:16 am
Posiadany PUG: 205 xs
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gorlice

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: kojot662 »

witam wszystkich :) . Na początku chciałem podziękować wszystkim za miłe powitanie w gronie sympatyków 205-tek na zlocie w Katowicach, a przede wszystkim Robsonowi za wprowadzenie. Bardzo fajnie było zobaczyć tyle pięknych, wyszykowanych samochodów i poznać was, co niektórych osobiście, bo wszystkich to by dnia i nocy nie starczyło :D . teraz wiem co mam zrobić i do czego zmierzać , aby mój Forever równie godnie i bez wstydu sie między wami prezentował :P .Fakt , że było "pare" niedociągnięć ze strony organizatorow, ale myśle ze może to i dobrze, bo teraz po tych dyskusjach wiadomo mniej więcej czego chcieć i czego mamy oczekiwać na drugi raz (mam nadzieje że będzie :D ), I sami wspólnymi siłami możemy zrobic dużo lepszą impreze ! Chęci mamy myśle że wszyscy i potencjał też, trzeba to tylko wykorzystać to wszystko. Dużo z nas ma rodziny więc można by to było zrobic (moja skromna sugestia) też na zasadzie pikniku rodzinnego. Pracuje w gastronomi, znajomości, wiedze i sprzętu troche posiadam , więc z miłą chęcia pomogę . Niech kobiety i dzieciaki też się czymś zajma , a my będziemy w siódmym niebie.... A jeśli im dogodzimy , to na następny zlot same będą nas pchać żebyśmy jechali.... pozdrawiam wszystkich !
peugeot 205 1.4 xs
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: robson »

robson pisze:Oddam koszulkę z Sobotniej imprezy ,nie noszona i nie przymierzana roz.XL. Wyciągnięta z woreczka do foto 8)


Już oddana 8)
Awatar użytkownika
kojot662
Junior
Posty: 279
Rejestracja: 25 gru śr, 2013 2:16 am
Posiadany PUG: 205 xs
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gorlice

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: kojot662 »

Również jakimś cudem posiadam dwie koszulki, chętnie jedną oddam gratis, fajna pamiątka. rozmiar L :-D
peugeot 205 1.4 xs
Awatar użytkownika
kojot662
Junior
Posty: 279
Rejestracja: 25 gru śr, 2013 2:16 am
Posiadany PUG: 205 xs
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gorlice

Re: Odp: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: kojot662 »

kojot662 pisze:Również jakimś cudem posiadam dwie koszulki, chętnie jedną oddam gratis, fajna pamiątka. rozmiar L :-D
Nieaktualne..
peugeot 205 1.4 xs
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: Munne »

Czemu dymisz staruszku? Widze ze cos Cie dreczy, czyzby Munir urazil twoja dume????? Munir byl w stolyyycy bylo wyjasnic temat jak facet a nie na forum szczekac jak kundel. Zabawne, naprawde zabawne, niby dorosly facet a taki lalus. Kozojebca powiadasz, no tak dobra koza nie jest zla, ale stanowczo wole dymac kozy niz to co ty dymasz na co dzien. Jezeli cokolwiek dymasz :N

Ciagle sie starasz, madrzysz na kazdy temat i na darmo produkujesz. Skutki tego sam widzisz, lecz o dziwo nie rozumiesz. Zwin ogonek miedzy posladki, glowka w dol i wracaj do budy. Staraj sie nie wypowiadac na moj temat bo psychiatria zalatuje :W

2mouse pisze:
xtrack pisze:a ja załatwie msze żałobna i stype...
Michał, nie za specjalnie rozumiem skąd taka agresja w moim kierunku. Wydawało mi się, że jest ok miedzy nami? Ale czuję wpływ kozojebcy, który ma zamiar Twoimi rękami załatwiać, to czego nie potrafi sam... :P Zostawmy to.

Wiesz, w zasadzie wzruszyłbym ramionami i co najwyżej pocmokał z niedowierzania. Ale nie raz i nie dwa pracowałem z większymi nieco instytucjami i niemal zawsze jest tak samo. Jak nie podpiszesz papiera, albo się naprawdę bardzo dobrze nie dogadasz, to cię oleją. Gdybym nie wtrącał nosa i nie zwracał uwagi Rafała i Philippe na ten drobiazg... Ale zwracałem, po to, żeby się coś takiego nie wydarzyło... Obydwaj są dorośli i wzięli odpowiedzialność za tą imprezę. Nie uważałem, żebym miał powód się wtrącać w ich pracę.
Tak, ja jeśli byłby problem z kontaktem z partnerem, zapewniłbym backup. Bo zawsze tak robiłem, jeśli miałem wątpliwości. I dwa tysiące przeszkolonych przeze mnie osób nigdy nie miało problemu z sikaniem. A w różnych miejscach się pracowało. I tyle mam na ten temat do powiedzenia.
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3560
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: 30 lat GTI. Katowice, 6 września 2014

Post autor: cejot »

Wszystkich proszę o nie odbieganie od tematu 30 lecia GTI w Katowicach oraz o zachowanie kultury.

Munir, już Cię kiedyś prosiłem o kulturalne wypowiedzi. Dostajesz bana na tydzień.
2mouse, jak na razie, ostrzeżenie za "kozojebcę".
Jeśli macie jakieś niewyjaśnione spory, załatwcie to między sobą.
Innych osób też się to tyczy :!:
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
ODPOWIEDZ