Zimowa integracja przy grzańcu

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
kojot662
Junior
Posty: 279
Rejestracja: 25 gru śr, 2013 2:16 am
Posiadany PUG: 205 xs
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gorlice

Re: Zimowa integracja przy grzańcu

Post autor: kojot662 »

Co do sprawdzonego miejsca to ja znam tylko jedno, bliżej Zakopanego, a właściwie w Zakopanym na Pardałówce" Willa Kubik"... jeżdże tam dość często, czy to w lecie czy też w zimie i jest naprawde fajnie... do krupówek 15 min na nogach, pod skocznie 10 minut, do Kuźnic 30min na nogach, jedynie to na termy by trzeba było podjechać bo to dalej... miejsca na weekend 16,17 sa wolne gorzej z wekendem za tydzień bo to Ruskie święta i pozajmowane wszystko jest. cenowo 75 zł ze śniadaniem od osoby... nie wiem czy to dużo czy mało bo ja mam tam duuuużą zniżke :D a cennika jak gdzie indziej jest to nie znam. nie znaczy to że nie pojechałbym gdzie indziej :-) a jeszcze jak by było cenowo atrakcyjniej to super.... w każdym razie ja jestem chętny plus jedna lub dwie osoby :-D
peugeot 205 1.4 xs
Awatar użytkownika
kojot662
Junior
Posty: 279
Rejestracja: 25 gru śr, 2013 2:16 am
Posiadany PUG: 205 xs
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gorlice

Re: Zimowa integracja przy grzańcu

Post autor: kojot662 »

No tak; zimy niema , śniegu niema, więc nici z integracji... :(
Ale tak czy owak ja pugiem do Zakopanego na weekend się wybieram. Urlop załatwiony od miesiąca więc szkoda rezygnować ;) . Planowany przyjazd późnym popołudniem w sobotę , a wyjazd w niedzielę po obiedzie... :-D . Pozdrawiam
peugeot 205 1.4 xs
ODPOWIEDZ