Re: Robsonowe żale

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Robsonowe żale

Post autor: robson »

Bawcie się dobrze 8)7 8)7 8)7 8)7
Ostatnio zmieniony 06 sie pn, 2012 9:32 pm przez robson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jozek
Maniak
Posty: 1168
Rejestracja: 15 cze ndz, 2008 12:33 am
Posiadany PUG: 205 GTI Mi16, 2x205 CTI, 205 Gentry Turbo CT, 205 Gutmann, 205 Cj, 205 RG 3D
Numer Gadu-gadu: 4886607
Lokalizacja: Kraków

Re: UWAGA oszust

Post autor: jozek »

Robson biedaczku. Zapomniałeś napisać o swoich knowaniach które doprowadziły do tego że nie zrobiłem ci tych foteli do Twojego cabrio junior. Dziwnym trafem nie masz już chyba żadnych kolegów w Krakowie. Ciekawe dlaczego? Pewnie wszyscy oszukali cię i okradli tak jak ja. Proponuje dalej zachowywać się tak jak to masz w zwyczaju, pisać oszczerstwa na forum, półprawdy, kłamstwa, obrabiać tyłek za plecami. Nie zamierzam wdawać się z tobą w jakiekolwiek dyskusję. Masz 50 na karku a zachowujesz się jak gówniarz...
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: UWAGA oszust

Post autor: RafGentry »

Robson, ja bym jednak nie polecał Ci prania brudów na forum.

Sam nie zachowujesz się krystalicznie, a stosując takie zagrywki tylko prowokujesz i podjudzasz.

Najdziwniejsze, że po numerach które Ty wycinasz innym, po prostu przeczekujesz, uznając następnie, że nic się nie stało, a jak Tobie dzieje się krzywda, to robisz wielkie "aj waj".

Sam żalisz się, że swoim CJ-tem robisz po 300 kilometrów rocznie i jeździsz na samotne tripy. Może czas faktycznie zastanowić się nad sobą? To chyba jest ten dobry moment.

Tyle z mojej strony.
Pozdrawiam :W
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: UWAGA oszust

Post autor: robson »

jozek pisze:Robson biedaczku. Zapomniałeś napisać o swoich knowaniach które doprowadziły do tego że nie zrobiłem ci tych foteli do Twojego cabrio junior. Dziwnym trafem nie masz już chyba żadnych kolegów w Krakowie. Ciekawe dlaczego? Pewnie wszyscy oszukali cię i okradli tak jak ja. Proponuje dalej zachowywać się tak jak to masz w zwyczaju, pisać oszczerstwa na forum, półprawdy, kłamstwa, obrabiać tyłek za plecami. Nie zamierzam wdawać się z tobą w jakiekolwiek dyskusję. Masz 50 na karku a zachowujesz się jak gówniarz...

Żałosny jesteś :D
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: UWAGA oszust

Post autor: druan »

robson pisze:
jozek pisze:Robson biedaczku. Zapomniałeś napisać o swoich knowaniach które doprowadziły do tego że nie zrobiłem ci tych foteli do Twojego cabrio junior. Dziwnym trafem nie masz już chyba żadnych kolegów w Krakowie. Ciekawe dlaczego? Pewnie wszyscy oszukali cię i okradli tak jak ja. Proponuje dalej zachowywać się tak jak to masz w zwyczaju, pisać oszczerstwa na forum, półprawdy, kłamstwa, obrabiać tyłek za plecami. Nie zamierzam wdawać się z tobą w jakiekolwiek dyskusję. Masz 50 na karku a zachowujesz się jak gówniarz...

Żałosny jesteś :D

Robson -na Ciebie to już słów człowieczku brakuje więc lepiej się już nie wypowiadaj bo jak wszyscy zaczną wylewać żale w twoim kierunku to faktycznie może być nieciekawie i może stron na forum braknąć :W

a zresztą tak jak napisał Piotrek(jozek) w Krakowie jest nas trochę i nikt nic do Siebie nie ma wszyscy się ze sobą kontaktują odzywają -Tylko ty JEDEN Nagle stałeś się inny i wszyscy są źli i niedobrzy.
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Robsonowe żale

Post autor: Munne »

Emotions running wild ale my tu o Krzysiu a nie o ortopedach:)
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Re: Robsonowe żale

Post autor: Orfister »

Muniu - stworzyłem ten temat z myślą o Robsonie, Krzysiowy temat został "posprzątany" ;-)
Awatar użytkownika
krzyska
Peugeot 205 Master
Posty: 2097
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 9:49 pm
Posiadany PUG: Forever, Griffe, Honda CB125Twin 1978, Alfa Romeo 147JTDm, P207UjemnieDynamiczny, Patriot KS90
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Kruszwicy

Re: Robsonowe żale

Post autor: krzyska »

zadyma, nareszcie!!!
GTI_Efekt Masy Obrazek
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Robsonowe żale

Post autor: Munne »

Leeeeeeeeeeeeee jaka to zadyma skora nie bore w niej udzialu:) Nazwalbym to przedszkolem a nie zadyma.
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Robsonowe żale

Post autor: cejot »

Zadyma, zadyma... zadyma to będzie jak powiem, że moralez siedzi na forum używając mojego nicka. :lol: :lol: :lol:

Munne, przebij mnie. :P
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
ODPOWIEDZ