bez_polotu/osmolov...jednak - SYTUACJA WYMAGA WYJAŚNIENIA...

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: bez_polotu/osmolov...jednak złodziej...

Post autor: Para »

bez_polotu pisze:Raf jak chcesz wyjaśnić sprawę to zadzwoń proszę do mnie na komórkę - numer dostaniesz na PW i porozmawiamy...

A ja bym wolal na forum, bo sprawa juz wyszla na jaw i fajnie by bylo poznac rozwiazanie. To ze wyjasnisz Rafalowi / Mickowi przez telefon to jedno, a wszyscy ci ktorzy przeczytaja ten temat i tak zapamietaja cie jako osobe ktora przywlaszczyla sobie radio. Wiec jak masz sie czym bronic to masz teraz dobra okazje, jak nie to przeprosiny sie naleza chyba, heh ?
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
MiceK
Maniak
Posty: 1969
Rejestracja: 30 lip pt, 2010 2:10 pm
Posiadany PUG: MG ZR 1.4 16v
Numer Gadu-gadu: 1295187
Lokalizacja: Warszawa/okolice
Kontakt:

Re: bez_polotu/osmolov...jednak - SYTUACJA WYMAGA WYJAŚNIENI

Post autor: MiceK »

Panowie, już sprawa została załatwiona. Radio zostało wysłane, więc nie było tematu. Wyszło jak wyszło, ale o swoje trzeba walczyć. Teraz będę do przodu o parę PLNów, bo nie muszę kupować radia. Poza tym to z CTI darzę sentymentem...no i będzie pasowało podświetleniem do deski w BXie.

Przy okazji chciałem przeprosić "bez_polotu" za tego złodzieja, ale krew się we mnie zagotowała jak usłyszałem w słuchawce, że radia nie dostanę. Emocje wzięły górę, jak zwykle zresztą.
Przepraszam raz jeszcze _O_ _O_ _O_ _O_ _O_

Nie ma co dalej drążyć, bo jeszcze komuś coś się głupiego wymsknie i będzie dalej awantura.
parking lotnisko modlin http://lotnisko-modlin.org/
taxi lotnisko modlin http://taxitransfer24h.pl/
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: bez_polotu/osmolov...jednak - SYTUACJA WYMAGA WYJAŚNIENI

Post autor: Para »

Dajcie sobie buzi i bedzie po sprawie :mrgreen:
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
MiceK
Maniak
Posty: 1969
Rejestracja: 30 lip pt, 2010 2:10 pm
Posiadany PUG: MG ZR 1.4 16v
Numer Gadu-gadu: 1295187
Lokalizacja: Warszawa/okolice
Kontakt:

Re: bez_polotu/osmolov...jednak - SYTUACJA WYMAGA WYJAŚNIENI

Post autor: MiceK »

No gdzie tam. Bartek ma żonę, a poza tym obaj jesteśmy hetero :mrgreen:
parking lotnisko modlin http://lotnisko-modlin.org/
taxi lotnisko modlin http://taxitransfer24h.pl/
bez_polotu
Junior
Posty: 311
Rejestracja: 12 lip czw, 2007 11:42 pm
Posiadany PUG: 406 TS6
Numer Gadu-gadu: 0

Re: bez_polotu/osmolov...jednak złodziej...

Post autor: bez_polotu »

Para pisze:
bez_polotu pisze:Raf jak chcesz wyjaśnić sprawę to zadzwoń proszę do mnie na komórkę - numer dostaniesz na PW i porozmawiamy...

A wszyscy ci ktorzy przeczytaja ten temat i tak zapamietaja cie jako osobe ktora przywlaszczyla sobie radio. Wiec jak masz sie czym bronic to masz teraz dobra okazje, jak nie to przeprosiny sie naleza chyba, heh ?
Każdy kij ma daw końce... Niech sobie ludzie mnie zapamiętaj jako złodzieja na tym forum... w pierwszej chwili się we mnie zagotowało, ale teraz :). Liczyłem na to że Micek zachowa się fair i odpuści głupie radio. Nie dlatego że było takie zarąbiste a mnie było żal 100zł na radio, ale dla reguły ... ale skoro nie kupiłem od niego auta a on jest taki wspaniały i prawdomówny to ok... :) Wysłałem mu radio i dla mnie znaczy to że jestem frajerem jak to u nas mówią "głupim ciulem". Po prostu dla dobra sprawy się zeszmaciłem a to jest gorsze niż plama na honorze.

Uważajcie wszyscy bo bez_polotu to złodziej !!!!!!! kradnie i oszukuje !!!!! Nie kupujcie od niego auta bo wasz oszuka, okłamie i jeszcze okradnie !!!!!!!
"The Greatest Thing You Will Ever Learn, Is Just to love, and Be Loved in Return."
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: bez_polotu/osmolov...jednak złodziej...

Post autor: 2mouse »

bez_polotu pisze:
Para pisze:A wszyscy ci ktorzy przeczytaja ten temat i tak zapamietaja cie jako osobe ktora przywlaszczyla sobie radio. Wiec jak masz sie czym bronic to masz teraz dobra okazje, jak nie to przeprosiny sie naleza chyba, heh ?
Po prostu dla dobra sprawy się zeszmaciłem a to jest gorsze niż plama na honorze.
Uważajcie wszyscy bo bez_polotu to złodziej !!!!!!! kradnie i oszukuje !!!!! Nie kupujcie od niego auta bo wasz oszuka, okłamie i jeszcze okradnie !!!!!!!
Patrzę sobie na ten wątek z boku i mam podobne odczucia co Para.
Coś wiemy na ten temat, w zasadzie tylko od Micka, który jak ma coś na wątrobie to wali bez opamiętania niekiedy. Póki co, ładnie przeprosił, co daje do zrozumienia, że jego inwektywy było bezpodstawne. Ale dobrze byłoby też od Ciebie posłuchać jak sprawa wyglądała, merytorycznie i spokojnie, bo to że się wkurzyłeś i bredzisz jak potłuczony, to już wiemy po powyższym wpisie.
Więc apeluję o powstrzymanie emocji i relację merytoryczną możliwie. :W
Awatar użytkownika
MiceK
Maniak
Posty: 1969
Rejestracja: 30 lip pt, 2010 2:10 pm
Posiadany PUG: MG ZR 1.4 16v
Numer Gadu-gadu: 1295187
Lokalizacja: Warszawa/okolice
Kontakt:

Re: bez_polotu/osmolov...jednak - SYTUACJA WYMAGA WYJAŚNIENI

Post autor: MiceK »

Bartek, tłumaczyłem Ci już przez telefon. Frajerem byś był jakbyś radia nie wysłał. Jak rozmawialiśmy w kwietniu to dałeś słowo honoru, że radio odeślesz... Jak listonosz przyniesie to słowa dotrzymasz.
I dlaczego wg. Ciebie zachowanie się przeze mnie fair miało dotyczyć odpuszczenia radia ? Zobowiązałeś się do oddania ? No tak, czy nie ? Skoro tak to o czym my rozmawiamy. Jeżeli nie to znowu kręcimy się w kółko. O swoje trzeba walczyć, nie sram pieniędzmi. Odzyskałem swoje radio i zamiast kupować nowe, pieniądze mogę przeznaczyć np. na silniczek wycieraczki tylnej i ramki halogenów :wink:

Wierz mi, że ja też w CTI wrzuciłem kupę pieniędzy, a jak sam widzisz końca nie widać, więc wiem doskonale co znaczy "nawyzywać" poprzedniego właściciela co on z nim zrobił. W 99% nie odzyskuje się pieniędzy wsadzonych w auto. Ty miałeś to szczęście, że kupiłeś Peugeota jeszcze poniżej ceny mojego zakupu :twisted:

Dlatego powtarzam znowu - nie żywię urazy, wystarczyło się dogadać jak ludzie. Na szczęście po pół roku się udało :roll:
parking lotnisko modlin http://lotnisko-modlin.org/
taxi lotnisko modlin http://taxitransfer24h.pl/
operatorbazooki
Maniak
Posty: 1061
Rejestracja: 11 lut sob, 2012 3:08 pm
Posiadany PUG: 205 xs
Lokalizacja: Komorów pod W-wa

Re: bez_polotu/osmolov...jednak - SYTUACJA WYMAGA WYJAŚNIENI

Post autor: operatorbazooki »

Byłem już świadkiem na wielu forach tematycznych jak użytkownicy załatwiali na nich swoje jakieś głupie spory. A to ktoś kogoś oszukał a to to , a to tamto. Nie służy to forum bo później wchodzi userom w krew i co tydzień jest kolejny temat ;) Może tu jest bardziej dojrzałe towarzystwo niż na forach np. rowerowych ( chociaż nie wiem :) ) ale takie rzeczy powinno się załatwiać jednak między sobą wg mnie:) To tylko moje subiektywne zdanie.
ps
kupowałem od Bartka ( bez polotu ) auto i miło wspominam transakcję, mimo że za bardzo się na 205 nie znałem ( i wg na autach ) to nawet w tej chwili nie czuję się oszukany :)
Pozdro
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: bez_polotu/osmolov...jednak - SYTUACJA WYMAGA WYJAŚNIENI

Post autor: RafGentry »

Nie podoba mi się zachowanie Bartka.

Wszystko było wyjaśnione, więc po to te nerwowe ruchy, panikowanie etc.

Nikt by złego słowa na Ciebie nie powiedział. Znamy Cię tu od lat a sprawę z Mickiem załatwiliście w końcu jak dorośli ludzie i wszyscy to widzieli. Wszystko rozeszłoby się po kościach w parę dni i nie byłoby sprawy...

Tymczasem pozostał spory niesmak. Po co wycofywać auto ze sprzedaży na forum? Po co te teksty, że nie sprzedasz go ludziom z klubu?
Co zawinili postronni forumowicze, że włączyłeś jakiś dziwny tryb odpowiedzialności zbiorowej?
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: bez_polotu/osmolov...jednak - SYTUACJA WYMAGA WYJAŚNIENI

Post autor: robson »

operatorbazooki pisze:Byłem już świadkiem na wielu forach tematycznych jak użytkownicy załatwiali na nich swoje jakieś głupie spory. A to ktoś kogoś oszukał a to to , a to tamto. Nie służy to forum bo później wchodzi userom w krew i co tydzień jest kolejny temat ;) Może tu jest bardziej dojrzałe towarzystwo niż na forach np. rowerowych ( chociaż nie wiem :) ) ale takie rzeczy powinno się załatwiać jednak między sobą wg mnie:) To tylko moje subiektywne zdanie.
ps
kupowałem od Bartka ( bez polotu ) auto i miło wspominam transakcję, mimo że za bardzo się na 205 nie znałem ( i wg na autach ) to nawet w tej chwili nie czuję się oszukany :)
Pozdro
operatorbazooki może i masz racjię,ale czasami dobrze wiedzieć co w trawie piszczy :W :W :W :W :W temat powinien być już zamknięty tak mi się wydaje ,bo już sobie wyjaśniki wszystko. :W :W :W :W :W
Awatar użytkownika
MiceK
Maniak
Posty: 1969
Rejestracja: 30 lip pt, 2010 2:10 pm
Posiadany PUG: MG ZR 1.4 16v
Numer Gadu-gadu: 1295187
Lokalizacja: Warszawa/okolice
Kontakt:

Re: bez_polotu/osmolov...jednak - SYTUACJA WYMAGA WYJAŚNIENI

Post autor: MiceK »

operatorze, gdybym nie napisał o tym na forum to do dzisiaj nie miałbym żadnego kontaktu z Bartkiem. Dzwoniłem - nie odbierał, pisałem - nie odpowiadał. Temat na forum - kontakt natychmiastowy :mrgreen:
Poza tym zakładałem już jeden temat z prośbą o to, czy ktoś kto ma bliżej do Bytomia mógłby po radio podjechać, wymontować i odesłać, nikt taki się nie znalazł, mimo, że jest nas tutaj multum. Inaczej nie dało się sprawy rozwiązać, po prostu nie dało.

Rafciu, zamykaj temat :!:
parking lotnisko modlin http://lotnisko-modlin.org/
taxi lotnisko modlin http://taxitransfer24h.pl/
Zablokowany