Nowy test na prawo jazdy

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
klekocix
Uzalezniony
Posty: 523
Rejestracja: 09 sie ndz, 2009 9:35 pm
Posiadany PUG: Junior
Lokalizacja: Warszawa

Nowy test na prawo jazdy

Post autor: klekocix »

Tu możecie się sprawdzić z nowym testem na prawo jazdy:

http://regiomoto.pl/portal/nowe-testy-e ... jazdy-2013

Moim zdaniem opowiadanie jaki on jest nie zdawalny i jak mało czasu jest na jego rozwiązanie jest przesadzone.

U mnie na zacinającym się co chwila necie i oczekiwaniu na ładowaniu kolejnych filmików po 30 sekund zdobyłem 69/74 punkty, czyli test zaliczony :D
"Mężczyzna jest panem w swoim domu... ale garaż to jego sanktuarium" :)
Awatar użytkownika
krzyska
Peugeot 205 Master
Posty: 2097
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 9:49 pm
Posiadany PUG: Forever, Griffe, Honda CB125Twin 1978, Alfa Romeo 147JTDm, P207UjemnieDynamiczny, Patriot KS90
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Kruszwicy

Re: Nowy test na prawo jazdy

Post autor: krzyska »

Ja mam taki sam wynik. Ułatwieniem jest to, że jest tylko jedna odpowiedź aczkolwiek trzeba odświeżyć wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego :)
Dla przykładu nowy egzamin w WORDzie w Bydgoszczy ( tu zawsze było trudno, zwłaszcza na praktycznym) na 36 osób zdały dwie. Jednej zabrali prawko za punkty, druga miała już B i zdawała na C, rzeszta przegranych to nowi. Toruń wypadł troche lepiej, na ok 70 osób zdało 9.
GTI_Efekt Masy Obrazek
ksiezy
Junior
Posty: 122
Rejestracja: 10 sty wt, 2012 4:46 pm
Posiadany PUG: 1,769 GRD
Numer Gadu-gadu: 4461018
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Re: Nowy test na prawo jazdy

Post autor: ksiezy »

Uaa.. czuję się gorszy bo mam 68/74.. Ale prawdę mówiąc myślałem, że gorzej to wygląda.
Tylko zastanawiam się czy ten WORD'owski jest podobny do tego? Bo w moim odczuciu był on jednak prosty.. A z drugiej strony tak mało osób go zdaje. (?)
Awatar użytkownika
tomek05229
Junior
Posty: 400
Rejestracja: 08 maja sob, 2010 10:54 am
Posiadany PUG: 205 Forever '95
Numer Gadu-gadu: 11234915
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski /Wa-wa

Re: Nowy test na prawo jazdy

Post autor: tomek05229 »

a ja się pochwalę i powiem że miałem tylko jeden błąd :D Test jest prosty tylko denerwuje mnie ten lektor (wył dzwięku znacznie poprawia koncetrację ;) ) nie wiem czy przypadkiem nie jest tak że wypuścili jeden test, wybrając z całego ogółu łatwiejsze pytania i puścili to na takie strony w celu pokazania-że teraz to jest łatwiej.
A właśnie...jak ktoś chce sobie poprawić wynik to niech odświeży stronę...są dokładnie takie same pytania...więc może to być taka pokazówka :)
Awatar użytkownika
klekocix
Uzalezniony
Posty: 523
Rejestracja: 09 sie ndz, 2009 9:35 pm
Posiadany PUG: Junior
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy test na prawo jazdy

Post autor: klekocix »

Obrazek
8)7
"Mężczyzna jest panem w swoim domu... ale garaż to jego sanktuarium" :)
ksiezy
Junior
Posty: 122
Rejestracja: 10 sty wt, 2012 4:46 pm
Posiadany PUG: 1,769 GRD
Numer Gadu-gadu: 4461018
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Re: Nowy test na prawo jazdy

Post autor: ksiezy »

Taa.. I dalej jeszcze było napisane coś w stylu "to dobrze, bezpieczeństwo na drodze to podstawa i dobrze, że egzamin jest trudniejszy.." ta..
Awatar użytkownika
Piotrek86
Junior
Posty: 169
Rejestracja: 08 sty ndz, 2012 1:27 pm
Posiadany PUG: 205 GTI
Numer Gadu-gadu: 8866480
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Nowy test na prawo jazdy

Post autor: Piotrek86 »

Robiłem nowy test u kumpla co ma naukę jazdy i miałem jeden błąd, a ostatnio robiłem testy cztery lata temu jak zdawałem na moto.
Myślę że nie są tak bardzo trudne te testy, choć pewnie sala egzaminacyjna, stres, ten pokazany płynący czas,całe zamieszanie wokół tego no i ten wkurzający lektor robią swoje i przez to takie słabe wyniki
borek_wpr
Uzalezniony
Posty: 844
Rejestracja: 25 maja czw, 2006 10:01 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nowy test na prawo jazdy

Post autor: borek_wpr »

Rozwiązałem demo-zdałem. To co napisał Piotrek86 o stresie z upływającym czasem,salą itp. to fakt, lecz wydaje mi się że egzaminowani są źle przygotowani do egzaminu teoretycznego.Czasu jest sporo. Jeżeli ktoś uważnie patrzy na znaki to widzi zarówno poziome jak i pionowe, włącza kierunkowskaz -a może nauczyłem się obserwować drogę i stąd taka łatwość zdawania.Poza tym w starych testach ( na płycie CD) były pytania przygotowujące do testu. Pytań kilkaset, możliwych odpowiedzi-jedna ,dwie ,trzy. Gdyby to rozbić na pojedyncze odpowiedzi to pewnie wyszło by z 1600. Teraz jest dwa razy tyle?, śmiem twierdzić że filmiki nagrywane w różnych miejscowościach,miastach,dzielnicach dotyczą tego samego zagadnienia i to robi wynik. Ot takie moje rozważania.
Trzeba isc przez życie twardo, nie żałować wszystkich sił...
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Nowy test na prawo jazdy

Post autor: Para »

Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
gangaPL

Re: Nowy test na prawo jazdy

Post autor: gangaPL »

A ja oblałbym :wink:
ksiezy
Junior
Posty: 122
Rejestracja: 10 sty wt, 2012 4:46 pm
Posiadany PUG: 1,769 GRD
Numer Gadu-gadu: 4461018
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Re: Nowy test na prawo jazdy

Post autor: ksiezy »

A wiecie może co ma być z osobami, które są w trakcie zdawania, czyli mają oblany egzamin i chcą się zapisać na następny, ale wprowadzona ustawa zabrania im tego, bo nie mają lat potrzebnych na daną kategorię?
Ma być jakaś ustawa 'przejściowa'?
Awatar użytkownika
klekocix
Uzalezniony
Posty: 523
Rejestracja: 09 sie ndz, 2009 9:35 pm
Posiadany PUG: Junior
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy test na prawo jazdy

Post autor: klekocix »

ksiezy pisze:A wiecie może co ma być z osobami, które są w trakcie zdawania, czyli mają oblany egzamin i chcą się zapisać na następny, ale wprowadzona ustawa zabrania im tego, bo nie mają lat potrzebnych na daną kategorię?
Ma być jakaś ustawa 'przejściowa'?
Prawo nie działa wstecz, czyli muszą zezwolić osobie, która już raz zdawała dostęp do następnego egzaminu.
"Mężczyzna jest panem w swoim domu... ale garaż to jego sanktuarium" :)
ksiezy
Junior
Posty: 122
Rejestracja: 10 sty wt, 2012 4:46 pm
Posiadany PUG: 1,769 GRD
Numer Gadu-gadu: 4461018
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Re: Nowy test na prawo jazdy

Post autor: ksiezy »

klekocix pisze: Prawo nie działa wstecz, czyli muszą zezwolić osobie, która już raz zdawała dostęp do następnego egzaminu.
Mam nadzieję, że masz rację. :)
ODPOWIEDZ