Las Woda i Blues & ... Garbus 2013

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
allman1
Uzalezniony
Posty: 714
Rejestracja: 04 mar ndz, 2012 6:52 pm
Posiadany PUG: 205 CTI 1,9. Pod opieką: 205 XE leżak. Ex. Green. R.I.P. 205 XRD.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: allman1
Lokalizacja: Leszno

Las Woda i Blues & ... Garbus 2013

Post autor: allman1 »

I ja byłem na majówce. Nie na takiej jak nasza albańska drużyna, ale także odlotowej.
Po raz 7my odbywał się w majowy weekend w Radzyniu k. Sławy festiwal Las Woda i Blues oraz towarzyszący mu zlot garbusów i ogórków. Prawdziwa uczta dla fanów bluesa i klasycznej motoryzacji. Zatrzęsienie motocykli, głównie fabrycznych chopperów, ale też sporo ciekawych przeróbek. Serdecznie chciałbym WAS WSZYSTKICH zachęcić do zrobienia w przyszłym roku dwieściepiątkowego nalotu na tę imprezę, bo ludzie są wspaniali, pozytywnie zakręceni i przesympatyczni, żadnego chamstwa, piękne okoliczności przyrody a jak ktoś lubi, to i fajoskich koncertów można posłuchać, ale nie przeszkadzają one w ich nie słuchaniu ;-). bardzo dużo Offowych rodzin z dzieciakami, więc jak ktos ma swoje to też śmiało może zabierać - jest bezpiecznie. Teren festiwalu i teren campingo po 2 stronach ulicy, więc można się odciąć. Na prawdę cudnie się wybawiłem i bardzo bym chciał by choć kilku z Was było tam za rok z nami! 8 osobowy domek kosztuje 220PLN/dobę, a w praktyce może w nim spać kilkanaście osób co skutkuje "żadnymi" kosztami. W domkach łazienki i kuchnie. Na terenie zlotu czy tez festiwalu panuje porządek, ale nikt nie zabroni Ci wejść z własnymi napojami, więc wszystko wychodzi po taniości. Impreza cieszy się dużym powodzeniem więc domki trza zamawiać hen hen do przodu. Jak znajdą się zdeklarowani chętni, to mogę pilotować całą sprawę. No i kilka zdjęć:
Załączniki
Jeden z 2 karmannów.
Jeden z 2 karmannów.
Mój brat zaginał, ale rano się odnalazł :-)
Mój brat zaginał, ale rano się odnalazł :-)
IMG_1886.JPG
Ładne 80 cabrio. Na prawdę w świetnym stanie.
Ładne 80 cabrio. Na prawdę w świetnym stanie.
IMG_1879.JPG
IMG_1877.JPG
T1, niestety jedyny... w ubiegłym roku były trzy...
T1, niestety jedyny... w ubiegłym roku były trzy...
IMG_1874.JPG
IMG_1871.JPG
IMG_1870.JPG
IMG_1869.JPG
Plac zabaw dla dzieci - Zamiast wiaderek i łopatek były farby
Plac zabaw dla dzieci - Zamiast wiaderek i łopatek były farby
IMG_1866.JPG
Auta naszych sympatycznych sąsiadów.
Auta naszych sympatycznych sąsiadów.
IMG_1863.JPG
Tak się bawiła 205tkowa ekipa na zlocie VW :-)
Tak się bawiła 205tkowa ekipa na zlocie VW :-)
Cacuszko. 480 Lambda Turbo :-) i Kika
Cacuszko. 480 Lambda Turbo :-) i Kika
IMG_1901.JPG
Droga powrotna chapteru Leszno :-)
Droga powrotna chapteru Leszno :-)
Awatar użytkownika
allman1
Uzalezniony
Posty: 714
Rejestracja: 04 mar ndz, 2012 6:52 pm
Posiadany PUG: 205 CTI 1,9. Pod opieką: 205 XE leżak. Ex. Green. R.I.P. 205 XRD.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: allman1
Lokalizacja: Leszno

Re: Las Woda i Blues & ... Garbus 2013

Post autor: allman1 »

2014... Chciałem Wam pokazać więcej, bo na prawdę było co oglądać, ale o kant d. z tą forumową wrzucarką. Więcej tutaj https://www.facebook.com/piotr.kleinsch ... 050&type=3
Załączniki
IMG_3498.jpg
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Las Woda i Blues & ... Garbus 2013

Post autor: Manwe »

a jakbyś tak dal linka do albumu bezpośrednio jak jest publiczny

albo wklejał zdjęcia za pomocą :)
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
ODPOWIEDZ