co wy na to, jakby u nas tak było

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

co wy na to, jakby u nas tak było

Post autor: blaszka »

Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

ja jestem za a nawet przeciw
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

widze mało wypowiedzi na ten temat albo nie chce wa, sie czytac strony albo niewiece co odpowiedziec
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

wszyscy sie zjarali i myslisz że chce sie im czytać :P
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
waldemarek_b
Junior
Posty: 179
Rejestracja: 06 lip wt, 2004 11:29 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Fabianów

Post autor: waldemarek_b »

też jestem za - wszystko dla ludzi - wóde chlapią na umur fajki palą aż do wymiotów a trawki mieć nie wolno :evil:
wszystko powinno być legalne i ogólnodostepne - kto chce niech sie truje 8)7
chcesz sie napić kupujesz litra, chcesz sie naćpać kupujesz amfe itp.
ile mniej przestępst policja by musiała ścigać
P205 1.8D 1984 XUD7
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

"kto chce niech sie truje" ... nie tak do konca, kto chce niech sie truje ale niech nie namawia drugiego do swinstw ... z textami "cienias cienias nie zapali" .. ŻENADA.
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

ale poczytajcie sobi eze trawka jest zdrowsza od papierowsów i od wódki i od trawki jeszcze nikt nie umarł a od wódki i papierosów tak nawet czytałem ostatnio ze kiedys królowa angli sie leczyła "trawka"
Awatar użytkownika
205_Winner
Junior
Posty: 268
Rejestracja: 22 sie ndz, 2004 4:05 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: 205_Winner »

ja z tych ktorym nie chcialo sie czytac
.:: Winner czyli Zwycięzca ::.

Mój Peugeot 205 Winner
Mój Citroen Saxo
invictus

Post autor: invictus »

ja rowniez ale po obrazkach wnosze ze chodzi o legalne ziolo :roll:
wszystko jest dla ludzi a jak ktos nie umie korzystaqc -jego/jej problem...
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

napewno prawda jest ze koles który sobie zajara skrecika nie wpadnie w szał i nie zabije swojej rodziny nozem kuchennym jak to sie nieraz dzieje pod wpływem alkoholu...

według mnie alkohol gorsze zło niż zielone... co do legalizacji to jak dla mnie to zielsko juz jest legalne :) nie potrzebuje legalizacji zeby ja kupic
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
pokahontaz

Post autor: pokahontaz »

po pierwsze :zioło daje spokój a alkohol to szaleństwo. po drugie : ziołem między innymi leczy sie stwardnienie rozsiane , wpływa ona na partie mózgu w ten sposób ze choroba nie rozwija sie bardziej ( ale trzeba duzo palic :twisted: ) ,ale nie da sie wyleczyć całkowice tej choroby marihuaną . po trzecie : Pod wpływem THC komunikowano uczucia agresywne kpiną, która stawała się powodem do śmiechu dla obu stron, a po pewnym czasie, skłonność do zachowań agresywnych w ogóle malała. Pod wpływem narkotyku uznawano partnerów rozmowy za bardziej przyjaznych, chętnych do współpracy i pełnych zrozumienia. Wyniki tych testów odpowiadałyby rozpowszechnionemu wśród palaczy trawy przekonaniu, że pod jej wpływem maleje skłonność do czynów agresywnych, kłótni i wrogość. Nabiera się pewności, że są ciekawsze zajęcia niż zachowania agresywne, lub też człowiek staje się po prostu bardziej pokojowo usposobiony. :P :P pozdrawiam :W
pokahontaz

Post autor: pokahontaz »

Pieraś pisze:"kto chce niech sie truje" ... nie tak do konca, kto chce niech sie truje ale niech nie namawia drugiego do swinstw ... z textami "cienias cienias nie zapali" .. ŻENADA.
kto niechce nieweźmie przeciez swój rozum ma , a jesli jest podatny na tego typu teksty "cienias" bo to urazi jego dume , to wtedy ma problem ze sobą a nie z tymi co tak mowią . jesli tak mowią to juz swiadczy o nich.
invictus

Post autor: invictus »

pokahontaz pisze:po pierwsze :zioło daje spokój a alkohol to szaleństwo. po drugie : ziołem między innymi leczy sie stwardnienie rozsiane , wpływa ona na partie mózgu w ten sposób ze choroba nie rozwija sie bardziej ( ale trzeba duzo palic :twisted: ) ,ale nie da sie wyleczyć całkowice tej choroby marihuaną . po trzecie : Pod wpływem THC komunikowano uczucia agresywne kpiną, która stawała się powodem do śmiechu dla obu stron, a po pewnym czasie, skłonność do zachowań agresywnych w ogóle malała. Pod wpływem narkotyku uznawano partnerów rozmowy za bardziej przyjaznych, chętnych do współpracy i pełnych zrozumienia. Wyniki tych testów odpowiadałyby rozpowszechnionemu wśród palaczy trawy przekonaniu, że pod jej wpływem maleje skłonność do czynów agresywnych, kłótni i wrogość. Nabiera się pewności, że są ciekawsze zajęcia niż zachowania agresywne, lub też człowiek staje się po prostu bardziej pokojowo usposobiony. :P :P pozdrawiam :W

Ale dziury w mozgu zostaja 8)
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

po pierwsze primo - ładny avatar pokahontaz :) po drugie primo w pełni zgadzam się z Parą - nic dodać nic ująć. Po trzecie primo, ultimo, nie ma co ukrywać, jest to narkotyk i też nie można traktować betonu jak lekarstwa! Jest to podobny syf co alkohol i fajki ale po prostu rzadziej spożywany i na pewno ma ciekawe działanie ... gdyby ludzie jarali trawę non toper to też nie wyglądaliby za szczęśliwie.
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
pokahontaz

Post autor: pokahontaz »

co to jest avatar?

dziury swoją drogą..zeby nie było za pieknie .. cos jak kac po alko tylko taki umysłowy , kazdy ma troszke racji .
ODPOWIEDZ