Dziś kupuje 405 Mi16

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

Zen a Ty kupiłeś tego co był za 3500zł?
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
205_Winner
Junior
Posty: 268
Rejestracja: 22 sie ndz, 2004 4:05 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: 205_Winner »

miałem na myśli to, że jak Winner kupuje jakiś samochód to zawsze jest IDEALNY, a jak ktoś inny to już sztrucel
Tak sie składa, że kupuje tylko idelne co zreszta widac na zdjeciach (chyba nie powiesz ze moj 205 na takiego nie wygląda, a po drugie stac mnie na naprawy i wszystko robie na czas wiec utrzymuje samochod w należytym stanie). Nigdy nie mówiłem na czyjeś nowe nabytki że to sztrucle. Stwierdziłem tylo że m16 to na ogół sztrucle co jest w moim mniemanu prawdą wystarczy popatrzeć na egzemplarze w internecie przeznaczone na sprzedaż. Wynika to z tego, że częsci drogie używanych brak. Specyfika samochodu też sprawia, że te samochody dostawały czesto w dupe a o naprawach zapominają. Dodatkow warto zauważyć że wiele egzemplarzy ma gaz co też swoje przy takim silnkiu robi. Wiec nie gadaj glupot że krtytykuje wszystkie nowe samochody klubowiczów. Wyrażam tylko moją opinię na temat polskich m16. A że moje samochody sa jakie są to nie mniej do mnie żalu (może to zazdrość ?) jak sie troche znasz to juz po zdjęciach zobaczysz że nie jest to lipa.
.:: Winner czyli Zwycięzca ::.

Mój Peugeot 205 Winner
Mój Citroen Saxo
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

dumnie trącił struny swej złotej lutni :wink:
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

Winner, to nie jest zazdrość. :) Szczęściarz z Ciebie i tyle - zawsze trafiasz na samochody w idealnym stanie :) Powiedz mi jedną rzecz - czy mój gti to sztrucel, czy ideał :?: :P jak się trochę znasz to zobaczysz po zdjęciach...
Awatar użytkownika
Heler
Junior
Posty: 299
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:46 am
Posiadany PUG: Inny, Seat Cordoba
Numer Gadu-gadu: 975861
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Heler »

Tak naprawde po zdjeciach to niewiele mozna stwierdzic. Sam sie o tym przekonalem. Dopoki nie zajrzysz pod maske i nie przejedziesz sie samochodem to nie wiele mozna o nim powiedziec oprocz tego ze ma dobry albo zly lakier. 205_Winner jesli kupujesz samochody ogladajac je na zdjeciach i trafiasz na same idealy to masz ogromne "szczescie".
Przesiadka do wiekszego i rodzinnego...ale juz sobie obiecalem powrot do 205, tym razem tylko w wersji GTI :D
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

świete słowa :Y
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
205_Winner
Junior
Posty: 268
Rejestracja: 22 sie ndz, 2004 4:05 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: 205_Winner »

Tak sie sklada chlopaki że mój ojciec prowadzi auto handel i zakupy opiera nie na zdjeciach a na fachowej wiedzy w tym zakresie dlatego mam tylko dobre samochody i to w naprawde dobrych cenach.

A do kolegi Yahoo mam pytanie co i komu chcesz na sile udowodnić jak już wcześniej pisałem nie wiem jaki jest 405 który kupil kolega stwierdzam tylko moje zdanie że w tej wersji to auto po kilkuletnim pobycie w polsce to raczej sztrucel. Bo nie widzialem jeszcze ładnego mi 16 w Polsce.
.:: Winner czyli Zwycięzca ::.

Mój Peugeot 205 Winner
Mój Citroen Saxo
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

próbuję ci udowodnić, że stary golf nie jest samochodem w stanie idealnym! każdy samochód, który kupujesz jest super, ideał, normalnie nówka :) inni chyba nie mają takiego szczęścia. piszesz, że samochód po kilkuletnim używaniu w Polsce to sztrucel - ja już widziałem i mam okazję oglądać prawie codzień samochody, które przyjeżdżają z reichu - nie łudź się - w większości to nie są idealne maszyny :D stają się nimi po generalnym odpicowaniu. nie tłumacz mi o idealnych samochodach, bo trochę ich miałem, mam i pewnie będę miał bo to moja pasja i żyję z tym 8)7. co do tego auto handlu to macie kichę samochody skoro musisz bujać na drugi koniec Polski po jakiś samochód w miarę cały :wink:
Awatar użytkownika
205_Winner
Junior
Posty: 268
Rejestracja: 22 sie ndz, 2004 4:05 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: 205_Winner »

Wiesz co ja Yahoo idź do porządnego specjalisty

moje saxo nie bylo z z niemiec tylko z polski mialo przebieg coś 90 pare tysięcy jak go kupowalem jednego wlaściela i kupe rachunków z serwisu citroena bo tylko tam byl naprawiany nawet na głupią wymianę żarówki byly rachunki a z zewnątrz też nawet nie mial parkingowych wgniotkow wiec można powiedzieć że prawie ideał

a co do swoich samochodów to mowie że idealne bo patrząc jakie samochody sa uznawane za w stanie bdb to sie plakać ze śmiechu chce
a co do handlu to nic nie wiesz ale już stwierdzileś ze to lipa człowiek jedzie tam gdzie taniej może rzuce przykład samochodu na sprzedaż odemnie też pewnie lipa i nie w miarę całt co ? fachowcu od wszystkiego

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C536766
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C536665

aha i jeszcze jedno nie wciskaj mi tu kitu że samochody z polski sa lepsze niż z niemiec na ogól jak serwisowane to sa w bardzo dobrym stanie moj golf ma 212 przebiegu i regularne wpisy w książce to co trzeba już dawno wymienione wiec jest wszystko cacyk ale nie jak piszesz super nowka
.:: Winner czyli Zwycięzca ::.

Mój Peugeot 205 Winner
Mój Citroen Saxo
Ramzes

Post autor: Ramzes »

a kiedy fotki tego mi-16 ? :) fotki mazdy 323f już są a 405 nie widać :roll:
Awatar użytkownika
zen81
Uzalezniony
Posty: 506
Rejestracja: 15 lip pt, 2005 11:45 pm
Posiadany PUG: Clio
Lokalizacja: Starogard Gdanski

Post autor: zen81 »

Ta 405 którą kupilem jezdzil jeden własciciel od dnia sprowadzenia z Francji :) Sebek ten mój to nie ten z allegro, ja znalazłem na giełdzie, a pojechałem na nia przypadkiem. Facet sprzedawał bo potrzebował kase na wyjazd do Irlandi. Prawdopodobnie jechał tam "na robote". Więc mi sie pofarciło :P A foty porobie jak tylko bende miał dzień wolny :wink:
Zero łaski, zero wzruszeń..
-------------------------
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

aha to całe szczęscie :!:
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

205_Winner pisze:Wiesz co ja Yahoo idź do porządnego specjalisty
MOCNE SŁOWA :D zrobiłeś się niegrzeczny - prawda kłuje w oczka idealisto :D
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

Yahoo, skazujesz moje serce na kaźnię ilekroć piszesz posta i zmuszasz mnie abym spoglądał na Twój Avatar :(
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

Dzięki Iver :) obiecuję, że niedługo zmienię :P
ODPOWIEDZ