92' DTurbo Siwo i niebiesko!

Dyskusje na temat napraw silnikow XU 8v,16v.
PUGy88

92' DTurbo Siwo i niebiesko!

Post autor: PUGy88 »

Jeździłem pare dni i nie zaczaiłem że było mało płynu chłd. :N
Kupiłem niebieskie borygo, poczekałem pare godzin i wlałem na przerwie w pracy do pełna. Nie odpowietrzałem bo nie było czasu. :oops: Piniondz żondzi. Po pracy o 22:00(temperatura na zew. +2) odpaliłem i troche dmuchną na siwo. Zawsze na zimno troche tak sobie zadymił więc nie zwracałem uwagi za bardzo. Na drugi dzień stwierdziłem że przesadnie zadymił jak odpalałem. Teraz po 4,5 dniach takich akcji, przy odpalaniu dymi na siwo, a bardziej niebiesko, przez pierwsze 2-4 minut. Potem cisza. Chodzi, ciągnie tak jak chodził. Nie wywala płynu, a ubyło może szklankę. Przy odpalaniu troche się zacina pompa i muszę mu dać więcej gazu żeby wyregulować. Odkąd go mam, zawieszała się zawsze ale nie aż tak. Olej czarny nie kawa z mlekiem. Dzisiaj od 6:00 do 11 stał nie odpalany i nic nie cieknie. Co mogę sprawdzić nie rozdzierając pół auta??

Gdyby to była uszczelka, nie myślicie że dymiłby cały czas??... była by kawa z mlekiem na bagnecie. A tak to dymi niebiesko potem jest git...
Zdrowia!

(nowe konto musiałem, stare przepadło) 8)7
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 92' DTurbo Siwo i niebiesko!

Post autor: RafGentry »

PUGy88 pisze:(nowe konto musiałem, stare przepadło) 8)7
No to zapraszamy do działu powitalnego, gdzie przedstawisz się nam, bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia kim jesteś i skąd przybywasz... :N Wszystkich kont na tym forum nie pamiętam.

http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.ph ... 93#p333393

Uzupełnij też profil forumowicza o lokalizację, posiadany model 205 i awatar.
Awatar użytkownika
pawel
Maniak
Posty: 1120
Rejestracja: 06 lis czw, 2003 11:16 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI
Lokalizacja: Włocławek

Re: 92' DTurbo Siwo i niebiesko!

Post autor: pawel »

CO2 w płynie chłodniczym sprawdź
P205
ODPOWIEDZ