Poduszki silnika 1.0 TU9

Dyskusje na temat serwisowania, naprawiania oraz modyfikowania silnikow typu TU.
mikiV8
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 07 mar czw, 2013 1:23 pm
Posiadany PUG: Peugeot 205 Junior 1.0
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Poduszki silnika 1.0 TU9

Post autor: mikiV8 »

Witam!

Mam do Was dużą prośbę: byłby ktoś z Was w stanie podrzucić link lub poratować zdjęciem kompletu poduszek silnika i skrzyni do silnika TU9? Robię dość solidny remont zawieszenia auta, układu hamulcowego, kierowniczego, paru innych drobiazgów, jak i mocowań silnika. Wszystkie potrzebne części już mam, jedynie hurtownia nie chce mi dobrać poduszek silnika i skrzyni. Twierdzą, że było tego dużo, poduszki do francuzów są słabo skatalogowane i bez dokładnego wskazania co konkretnie zamówić, to nie podejmują się ściągnięcia tego. Do końca tego tygodnia nie będę miał dostępu do auta, więc nie dam rady osobiście przyjrzeć się im z bliska, a w kolejny poniedziałek chciałem już zacząć wymianę wszystkich części. Szukałem wykazu lub rysunków w Haynesie, nic nie znalazłem, w Etzoldzie to samo. Forumowa szukajka też nie za bardzo pomogła :|

Byłby ktoś z Was w stanie podesłać zdjęcia/schematy/linki do aukcji przedstawiające wszystkie potrzebne poduszki? Jeśli pytanie jest głupie i banalne, to wybaczcie, ale niestety nie mam jeszcze aż tak dużej wiedzy na temat Puga - jak na razie specjalizuję się w nieco innych autach, ale jeśli projekt budowy kjs-ówki z mojej 205-tki wypali, to liczę na to, że uda mi się zdobyć przynajmniej 1/3 Waszej wiedzy :wink:

Z góry wielkie dzięki za pomoc! :D
mikiV8
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 07 mar czw, 2013 1:23 pm
Posiadany PUG: Peugeot 205 Junior 1.0
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Poduszki silnika 1.0 TU9

Post autor: mikiV8 »

Już ogarnięte. Wielkie dzięki krzyska za pomoc!
ODPOWIEDZ