Mroowa prosi o pomoc ! ..::: peugeot 205 :::..

Dyskusje na temat serwisowania, naprawiania oraz modyfikowania silnikow typu TU.
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4907
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: moralez »

jesli nie mam pojecia o czyms badz nie jestem pewien tego czy mam racje to w odroznieniu od coniektorych nie pisze na sile postow ( bo pojawil sie nowy topic, to trzeba "cos" napisac) :W
Mroowa pisze:Moralez możesz rozwinąć swoją myśl z tym szyberdachem który się pompuje :) Kurde muszę przedzwonić i zapytać czy ta cena to nie jest jakaś pomyłka :)
kolo lampki osietlajacej kabine masz raczke ktora "otwiera" sie szyber, tj wciskacz przycisk ktory jest na niej i pociagasz w dol w tym czasie powinno byc slychac syk powietrza i uszczelka od szybra powinna opasc, potem chwytasz za raczke od szyberdachu i przesuwasz do tylu. zamykasz w odwrotnej kolejnosci, jesli samochod dlugo stoi to moze sie tak stac ze nic nie bedzie slychac, dlatego probe czy to dziala powinno sie zrobic po tym jak silnik wczesniej byl odpalony to tak zgrubsza jak masz jakies pytania to wal na pw albo gg bo zaraz sie okaze ze znow sie wymadrzam a zagubione owieczki nie potrafia zakmninic :roll:
Ostatnio zmieniony 24 maja śr, 2006 5:15 pm przez moralez, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

szyberdachy panoramiczne w pugach (fabryczne jako opcje) maja uszczelke ktora jest pompowana powietrzem. opuszczasz wajche, powietrze schodzi i szyberdach mozna otworzyc lub zamknac. zamykasz wajche powietrze sie pompuje i teoretycznie nie mozna ruszyc juz szyba.

taki patent =]
Ostatnio zmieniony 24 maja śr, 2006 5:38 pm przez cheatoss, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

cheatoss pisze: za to nadrabiasz 'postami milosnymi' do woocasha i swoimi komentarzami utrzymanymi w stylu 'ale wy jestescie poje...
widac, ze zazdrosny jestes, bo inaczej przyssalbys sie na gadu lub PW co kiedys innym sugerowales 8), skoro juz zaczales publicznie prac brudy, to o tym wpomnialem, bo niektorzy sa nowi i moga pomyslec jaki to obronca ladu i porzadku sie odezwal 8)

Dodano po 3 minutach:

uscislajac: szyber sie nie pompuje -wrecz odwrotnie
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

wyedytowalem swoje posty, jak to zrobil nieomylny moralez =]

pozdrawiam
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4907
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: moralez »

jestes niesamowity !!!!! jak ty to robisz :?:
a jak tak bardzo ci zalezy zeby poklikac ze mna to odezwij sie na pw :D bo koledze robisz OT 8)
Ferguss

Post autor: Ferguss »

PW, GG czy EOT? ;)
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

niech bedzie EOM, prosze :P
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Mroowa

Post autor: Mroowa »

No właśnie... się próbuję tu czegoś dowiedzieć :) narazie koleś mi napisał że to jego cena z której nie chce schodzić.... a może Wy macie coś ciekawego do sprzedania :)
Jeszcze będę z nim walczył. Pojazd w kraju od roku a żona tego gościa jeździła tylko do pracy i z powrotem... kurde jak nie zejdzie z ceny to nie kupuję :(


p.s.
acha ... ja się tak napalam na peugeota ale powiedzcie mi jeszcze jakon wypada na tle innych aut odnośnie co do części. Zdanie jest takie że do francuzów części są drogie ale czy aż tak drogie ? Tylko nie piszcie mi że to już było kilka razy napisane bo forum jest wielkie a czasu na necie mało... więc jak ktoś życzliwy się znajdzie to będę wdzięczny.
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

owszem, kiedys bylo tak, ze czesci do francuzow byly drogie. dalej tak jest, ale pojawilo sie na rynku bardzo duzo zamiennikow, zarowno polskich jak i zachodnich. zadaj pytanie o konkretne przykladowe czesci to powiem ci w jakiej cenie mozna je zakupic. masz rowniez forum, dzial kupie/sprzedam/zamienie, tutaj duzo czesci uzywanych przewaznie w dobrej cenie.

dokladnie za takie pieniadze (5k) chce sprzedac swojego, jak go skoncze. taka cene daje wlasciciel gdy tak naprawde nie zalezy mu na sprzedazy i nie obrazi sie gdy nikt sie nie skusi (na przyklad ja =])
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

za 5K to i ja swojego moge popchnac -ale w takim stanie jak jest (sporo blacharki do roboty) :)

niektore czesci to taniocha -nawet do fiata tak tanio nie dostaniesz, inne to porazka.. jest tez troche czesto wystepujacych bolaczek
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Post autor: Marin205 »

auto ładne - ale cena kosmos 8)7
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
ODPOWIEDZ