Belka do rozebrania

Miejsce na wszystkie rozmowy zwiazane z ukl.hamulcowym, zawieszeniem i ukl. sterowniczym.
krajo
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 29 maja śr, 2013 2:49 pm
Posiadany PUG: 205 GTI
Numer Gadu-gadu: 0

Belka do rozebrania

Post autor: krajo »

Witam kolegów szanownych oraz mile koleżanki jeśli jakieś na forum technicznym są.
Taka sytuacja: Moje GTI stało długo i teraz belka skrętna się nie skręca.
Ściśle mówiąc tylne zawieszenie stoi na dębowo, zero skoku. Niby fajnie ale na tor a po drogach nie da się jeździć. Mogą mi to zrobić w zakładzie regenerującym belki za 800zł ale problem w tym, że ona nie miała luzów i nie trzeba jej regenerować, trzeba rozebrać, przesmarować i poskładać. Wiecie może kto to zrobi taniej niż za 800 w okolicach Krakowa?
Pozdrawiam,
krajo
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Belka do rozebrania

Post autor: Martinoo »

krajo pisze:Witam kolegów szanownych oraz mile koleżanki jeśli jakieś na forum technicznym są.
Taka sytuacja: Moje GTI stało długo i teraz belka skrętna się nie skręca.
Ściśle mówiąc tylne zawieszenie stoi na dębowo, zero skoku. Niby fajnie ale na tor a po drogach nie da się jeździć. Mogą mi to zrobić w zakładzie regenerującym belki za 800zł ale problem w tym, że ona nie miała luzów i nie trzeba jej regenerować, trzeba rozebrać, przesmarować i poskładać. Wiecie może kto to zrobi taniej niż za 800 w okolicach Krakowa?
Pozdrawiam,
krajo
pewnie józek by Ci mógł pomóc w tym temacie
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
krajo
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 29 maja śr, 2013 2:49 pm
Posiadany PUG: 205 GTI
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Belka do rozebrania

Post autor: krajo »

[/quote]
pewnie józek by Ci mógł pomóc w tym temacie[/quote]

Józek??
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Belka do rozebrania

Post autor: Manwe »

wiesz że to, że stoi nie wróży dobrze łożyskom i uszczelniaczom, jak by była ok wcześniej to by jej nie połapało
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
krajo
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 29 maja śr, 2013 2:49 pm
Posiadany PUG: 205 GTI
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Belka do rozebrania

Post autor: krajo »

Manwe pisze:wiesz że to, że stoi nie wróży dobrze łożyskom i uszczelniaczom, jak by była ok wcześniej to by jej nie połapało
OK, nie wiem czy była dobra ale koła stały prosto i nic nie stukało ani nie pukało.
Wróćmy może do mojego pytania.
cyborg
Uzalezniony
Posty: 994
Rejestracja: 14 lut pn, 2005 3:25 pm
Posiadany PUG: Ex 205 XS 1,4 75 KM
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Brodnica

Re: Belka do rozebrania

Post autor: cyborg »

Wiec jeśli nie wiesz czy była dobra (a nie była jeśli wilgoc dostala się do lozysk i czopow) to po jej rozebraniu trzeba będzie wymienić zniszczone części i poskladac porządnie. Rzezba z rozebraniem, posmarowaniem i zlozeniem raczej nie przejdzie. Chyba ze chcesz mieć eksponat a nie samochod
ODPOWIEDZ