bić i malować czy tylko malować ? ^^'

Forum dla spraw zwiazanych z problemami/dyskusjami na temat nadwozia, wnetrza oraz modyfikacja wewnatrz samochodu
Serek
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 03 lut sob, 2007 5:51 pm
Posiadany PUG: Forever 1,1 '95, CTI I 1,6 '86
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław/Opole

bić i malować czy tylko malować ? ^^'

Post autor: Serek »

Jak można zobaczyć na zdjęciach w moim profilu (http://www.serek.205.pl/) mojemu pugowi dostało się kiedyś w tylną klapę. W czym problem więc? Otóż mam dylemat. Oprócz tej uszkodzonej klapy w moim pugu, mam jeszcze w dobrym stanie srebrną z juniora. Problem jest tej natury, że w juniorze jak i większości 205ek na klapie w dolnej części jest ten plastik w paski, a w "forever" już go nie ma. Podejrzewam więc, że pod tym plastikiem są otwory które trzeba będzie wpierw zaślepić (zaszpachlować??). Jak myślicie, bardziej opłaca mi się naprawić tą klapę co mam czy oddać do lakiernika tą od juniora?
Awatar użytkownika
wasia
Junior
Posty: 263
Rejestracja: 13 gru wt, 2005 1:06 pm
Posiadany PUG: green
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: wasia »

Pod blendą jest tylko jedna mała dziurka. Ja zalepiłem ją u siebie silikonem i widać to dopiero jak ktoś popatrzy z bliska. Problem polega na tym, że pod tym plastikiem jest sporo kurzu, który z czasem niszczy lakier i pod blendą zostają odciśnięte paski. Jak oryginalne drzwi masz mocno obite to nie ma sensu ich robić. Skoro i tak czeka Cię lakierowanie, to lepiej przełóż klapę.
1988 1.4 = 60 leżących ;) koni

http://www.wasia.205.pl
Serek
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 03 lut sob, 2007 5:51 pm
Posiadany PUG: Forever 1,1 '95, CTI I 1,6 '86
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław/Opole

Post autor: Serek »

Wymiana lakieru dotyczy tylko klapy. Na cały póki co mnie nie stać. Sądze, że da się na tyle dobrać kolor by nie było to tak zauważalne, czyż nie? Zdjęcia uderzonego miejsca mam w profilu
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

jasne, że się da dobrać kolor
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Post autor: Orfister »

Pomaluj tylko klapęolorek Ci dobiorą bez problemu..
ODPOWIEDZ