Tylne postojowe Problem!

Forum dla spraw zwiazanych z problemami/dyskusjami na temat nadwozia, wnetrza oraz modyfikacja wewnatrz samochodu
akses
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 15 kwie pt, 2011 12:29 am
Posiadany PUG: 1,1 rok 91
Numer Gadu-gadu: 0

Tylne postojowe Problem!

Post autor: akses »

Witam!
Mam problem z prawym światłem postojowym , otóż nie działaja dwie górne żarówki pozostałe od migaczy i hamulca działają nie wiem dlaczego lewa strona działa bez problemu sprawdzałem bezpieczniki są okej rozkręcałem nawet lampe przeczysciłem styki ale nic nie pomogło , próbowałem blaszki czyścić ale też bez rezultatu
Moze macie panowie jakiś pomysł bo z jednym postojowym światłem z tyłu słaba opcja jeździć
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
baltazar_gabka
Junior
Posty: 117
Rejestracja: 04 mar czw, 2010 1:50 pm
Posiadany PUG: 205
Numer Gadu-gadu: 4119593
Lokalizacja: Zamość

Re: Tylne postojowe Problem!

Post autor: baltazar_gabka »

dochodzi prąd do kostki przy lampie ?
http://www.baltazar_gabka.205.pl/
akses
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 15 kwie pt, 2011 12:29 am
Posiadany PUG: 1,1 rok 91
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Tylne postojowe Problem!

Post autor: akses »

wychodzi że dochodzi prąd do lampy bo migacz i hamulec działa tylko dwa górne od postojowych nie działają
cyborg
Uzalezniony
Posty: 994
Rejestracja: 14 lut pn, 2005 3:25 pm
Posiadany PUG: Ex 205 XS 1,4 75 KM
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Brodnica

Re: Tylne postojowe Problem!

Post autor: cyborg »

Przeczysc kostki pod lewa lampa bo prad dochodzi najpierw jedna kostka do lewej lampy i potem druga kostka wychodzi do prawej lampy
akses
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 15 kwie pt, 2011 12:29 am
Posiadany PUG: 1,1 rok 91
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Tylne postojowe Problem!

Post autor: akses »

Naprawiłem okazało się że mam dwa bezpieczniki na lampy tylne postojowe i na lewych był dobry bezpiecznik a na prawych przepalony. Wymieniłem bezpiecznik i działa tylko przez to grzebanie przestał mi działać tylni przeciwmgielny. Możecie mi podpowiedzieć , które to są kable od przeciwmgielnego ?
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ