Mocowanie zapięcia pasów przedniego fotela.

Forum dla spraw zwiazanych z problemami/dyskusjami na temat nadwozia, wnetrza oraz modyfikacja wewnatrz samochodu
Awatar użytkownika
bananowiec
Uzalezniony
Posty: 610
Rejestracja: 02 kwie śr, 2008 10:36 pm
Posiadany PUG: 205 CTI TURBOGNÓJ , 205 1.8 dturbo forever
Numer Gadu-gadu: 4940298
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Mocowanie zapięcia pasów przedniego fotela.

Post autor: bananowiec »

Potrzebuje informacji lub najlepiej zdjęcia, jak mocowane jest zapięcie pasów fotela kierowcy w wersji 5 drzwiowej. Przykręcane do fotela, czy może do prowadnicy (szyn). Przełożyłem szyny od wersji 5 drzwiowej do wersji 3d i nie widzę opcji by do zamontowanych szyn przykręcić zapięcie :( Jest tam jakaś dodatkowa blacha, która powinna być przykręcona pod szynami. Jak to wygląda?
Awatar użytkownika
mlody333
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 23 cze sob, 2012 4:39 pm
Posiadany PUG: Był 205, 307 jest 106 TU1JP oraz 207 TU5JP4
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kielce

Re: Mocowanie zapięcia pasów przedniego fotela.

Post autor: mlody333 »

Przekładałem fotele z 5d do 3d i sprawa wygląda tak, że w 5d masz patrząc od podłogi:
- prowadnica
- plastikowe okrągłe dystanse w 3 punktach w 4 metalową kształtkę na 2 śruby wysokości takiej jak 3 dystanse,
- fotel
fotel przykręca się długimi śrubami przez prowadnicę, dystansy w fotel,
mocowanie pasa w fotelu 5d jest w opisanej metalowej kształtce, w fotelu 3d w nieruchomej części stelaża fotela mocowanego do szyny, jak chcesz to jutro mogę ci to dokładnie obejrzeć, ewentualnie wysłać zdjęcia.
Awatar użytkownika
bananowiec
Uzalezniony
Posty: 610
Rejestracja: 02 kwie śr, 2008 10:36 pm
Posiadany PUG: 205 CTI TURBOGNÓJ , 205 1.8 dturbo forever
Numer Gadu-gadu: 4940298
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Mocowanie zapięcia pasów przedniego fotela.

Post autor: bananowiec »

Super dzięki wielkie za szczegółowy opis :) Czyli już wiem czego mi do szczęścia brakuje. Skoro mówisz, że przekładałeś fotele do 3d to pewnie zmieniałeś też mocowania pasów. Nie będziesz miał takiego luzem? Z chęcią bym odkupił :)
ODPOWIEDZ