zamek i wkładka

Forum dla spraw zwiazanych z problemami/dyskusjami na temat nadwozia, wnetrza oraz modyfikacja wewnatrz samochodu
Awatar użytkownika
szasz
Uzalezniony
Posty: 736
Rejestracja: 10 lip czw, 2014 8:45 am
Posiadany PUG: XS '92 [i] Partner Tepee Outdoor 1.6 HDI [i] Citroen C4 1.6 BlueHDI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gdańsk, miasto rodzinne Tomaszów Lubelski

Re: zamek i wkładka

Post autor: szasz »

dzikson pisze:
A swoją drogą, jak wygląda robota takich magikow od awaryjnego otwierania drzwi? Jaki to patent?
Wolałem nie patrzeć, żeby nie dopłacać :) patrzenie na robotę majstra kosztuje :D a poważnie, to trzymałem chłopaka na rękach, nie miałem za bardzo jak się przyglądać, widziałem tylko, że zaczął od rozwarcia :lol: zamka, wkładając formę pensety, tylko rozpierającą. Co było dalej, nie wiem, ale po kilkunastu sekundach było otwarte.

Gość przyjechał audi A6 kombi na oko nie starsze niż 4 lata, samochód miał LED - y przodu sterowane pilotem, bardzo sprytne, oświetlały mu front robót :wink:

Ważne, że zrobił, bo byłem co prawda w Gdańsku, ale ok. 15 km od domu, wieczorową porą. Nie chciałem angażować żony ani nikogo, także ogólnie extra. Ale nauczkę mam ;)
Zawsze iść, rozkaz który mam we krwi..
Awatar użytkownika
krzyska
Peugeot 205 Master
Posty: 2097
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 9:49 pm
Posiadany PUG: Forever, Griffe, Honda CB125Twin 1978, Alfa Romeo 147JTDm, P207UjemnieDynamiczny, Patriot KS90
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Kruszwicy

Re: zamek i wkładka

Post autor: krzyska »

A buciory to na rzepy nosisz? Puga sznurowadłami otworzysz :wink:
GTI_Efekt Masy Obrazek
Awatar użytkownika
szasz
Uzalezniony
Posty: 736
Rejestracja: 10 lip czw, 2014 8:45 am
Posiadany PUG: XS '92 [i] Partner Tepee Outdoor 1.6 HDI [i] Citroen C4 1.6 BlueHDI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gdańsk, miasto rodzinne Tomaszów Lubelski

Re: zamek i wkładka

Post autor: szasz »

krzyska pisze:A buciory to na rzepy nosisz? Puga sznurowadłami otworzysz :wink:
Dobre ;)

Próbowałem różnych rzeczy, ale nie poszło niestety :wink:
Zawsze iść, rozkaz który mam we krwi..
ODPOWIEDZ