Doposazenie 205

Forum dla spraw zwiazanych z problemami/dyskusjami na temat nadwozia, wnetrza oraz modyfikacja wewnatrz samochodu
Trezz

Doposazenie 205

Post autor: Trezz »

Czesc
Mam pytanie, czy w gołym pugu mozna zamontować regulacje lusterek z wew. nawiew na środku deski, licznik z obrotomierzem(tu akurat cos znalazłem ale wole sie upewnić), środkowy tunel ten pełny z popielniczka (jak sie nie mylę), no i elektryczne szyby?
Jesli tak to jakie wiązały by sie z tym koszty i przeróbki ?

Pytam ponieważ myślałem nad kupnem golasa 1.1 (60KM) z 90r i malymi kroczkami (kruche fundusze na start) go doposażyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Doposazenie 205

Post autor: grzesiek309 »

Wszystko da się stosunkowo łatwo zamontować. Koszty zależą od tego ile zaplacisz za dane fanty.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
simon3
Maniak
Posty: 1082
Rejestracja: 03 lis ndz, 2013 3:53 pm
Posiadany PUG: 205 XS 1.4 XY8 Leżak '88
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Doposazenie 205

Post autor: simon3 »

Może taniej i łatwiej byłoby znaleźć egzemparz, który będzie miał juz te udogodnienia? Poszukaj moze jakiegoś XS'a?
Leżak, Monoblok, Suitcase... XY...
Awatar użytkownika
dzikson
Maniak
Posty: 1191
Rejestracja: 23 sty wt, 2007 10:23 pm
Posiadany PUG: 205XS
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Doposazenie 205

Post autor: dzikson »

Praktyka pokazuje, że bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest upolowanie 205tki w bogatszej wersji i ewentualnie uzupełnienie braków/uszkodzeń :wink:
Ale dla chętnego... Zasada jet dość oczywista: to co fabrycznie montowane było w 205tce, zapewne będzie pasowało do innej 205tki. W końcu wychodziły z tej samej fabryki... :)
ODPOWIEDZ