Czym zmyć trudne zabrudzenia lakieru?

Forum dla spraw zwiazanych z problemami/dyskusjami na temat nadwozia, wnetrza oraz modyfikacja wewnatrz samochodu
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

jeżeli niedawno lakiernik robił w Twoim pugu polerkę to teraz spokojnie możesz woskować tym nigrinem. czasem jak lakier jest już troszkę podniszczony to najpierw trzeba automaxem zetrzeć brzydką utlenioną mikrowarstwę z powierchni lakieru i dopiero tym. standardowo po myciu samochodu i oczywiście na chłodne nadwozie możesz tym mleczkiem śmiało jechać. nie sprawdzałem tego na białym lakierze ale na czarnym i czerwonym jest bardzo ładny efekt - totalnie odświeża lakier. nałóż ściereczką na lakier cienką warstwę tego mleczka i miękką flanelką wypoleruj - nic się nie marze, ładnie się poleruje i najważniejsze - BŁYSZCZY. może wygląd auta nie jest najważniejszy, ale tak jak i o inne sprawy, o lakier też należy dbać bo wpływ warunków zewnętrznych naprawdę go niszczy :wink: Miłej pracy Ferguss :!: :D
Ferguss

Post autor: Ferguss »

THX :)
No z białym kolorem jest tak (gdy jest z 1988roku ;)) że wysokiego połysku nie będzie - ale ważne że nie będzie wyglądał jak lodówka :)
No a faktycznie: czarny lub granat czy czerwień idealnie nadają się do robienia wysokiego połysku :D
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

Ale biały też można bardzo ładnie wypolerować. Miałem dwa białe samochody z rocznika 84 i 86 i poradziłem sobie z lakierkiem doskonale. Wyjdzie ładnie - zobaczysz :wink:
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

MÓJ JEST ZAWSZE PO MYCIU PIKNIE WYPOLEROWANY I ŚWIECACY
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Yahoo pisze:Ale biały też można bardzo ładnie wypolerować. Miałem dwa białe samochody z rocznika 84 i 86 i poradziłem sobie z lakierkiem doskonale. Wyjdzie ładnie - zobaczysz :wink:
no liczę na to :)

Blaszka pisze: MÓJ JEST ZAWSZE PO MYCIU PIKNIE WYPOLEROWANY I ŚWIECACY
aż Ci pewnie Skodziarze zazdroszczą co? ;)
ODPOWIEDZ