Części Hart

Dyskusje na temat wszelkiego rodzaju czesci, APEX, Bilstein, Bosh, OMEX, Emerald, oraz dyskusje na temat ukladow elektrycznych oraz spraw zwiazanych z komputerem.
Awatar użytkownika
tomek05229
Junior
Posty: 400
Rejestracja: 08 maja sob, 2010 10:54 am
Posiadany PUG: 205 Forever '95
Numer Gadu-gadu: 11234915
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski /Wa-wa

Części Hart

Post autor: tomek05229 »

Witam :D , mam pytanko odnośnie części marki Hart.
W mojej miejscowości jest bardzo dobry sklep z częściami samochodowymi, ostatnio zaczeli sie w sporym stopniu zaopatrywać w części właśnie tej marki. Z tego co patrzyłem w internecie wcześniej marka ta nie cieszyła sie sporym zadowoleniem, obecnie podobno jest o wiele lepiej...części od nich nie są z najniższej półki cenowej więc może i jest ok. Spotkał się ktoś z tą marką? Ma jakieś opinie itd?
Pytam bo znów zanosi mi się na wieksze zakupu do Peugeota a nie chciałbym wyrzucić pieniędzy i za jakiś czas znów do niego zaglądać bo coś jest nie tak...

Z góry dzięki za opinie
Awatar użytkownika
TymczaS
Uzalezniony
Posty: 657
Rejestracja: 15 cze wt, 2010 8:09 pm
Posiadany PUG: lepiej nie wiedzieć :P
Numer Gadu-gadu: 3402152
Lokalizacja: Lublin

Re: Części Hart

Post autor: TymczaS »

elektryczne czesci harta sa całkiem spoko i dużo tańsze, ja u siebie mam moduł Harta i był o ponad 150zł tańszy niż Boscha. Z Harta miałem tez kiedyś łożyska, przejechałem na nich 700km i były do wywalenia. Na pewno nie jest to najniższa półka, czasem Hart pakuje do swoich opakowań np łożyska Koyo, ale to trzeba mieć szczęście. Jest jeden duży plus Harta, nie ma żadnego problemu z reklamacjami, zawsze wszystko przyjmują. Wiec można wymieniać w nieskończoność :) Ja po łożyskach Harta kupiłem SKF no i tu jakby się cokolwiek stało to i tak nie przyjmą reklamacji :) Zrteszta wydaje mi się że teraz marka już nie ma ąz takiego znaczenia, gdyż wszystko robią małe chińskie rączki - smutna prawda :W
orel11
Nowicjusz
Posty: 79
Rejestracja: 08 mar ndz, 2009 10:25 am
Posiadany PUG: 205GTI , 405MI16 , 205 CABRIO
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zbąszyń

Re: Części Hart

Post autor: orel11 »

dla mnie to szajs nie firma
nie kupuje tego i ie polecam ,chociaz mozna trafic jak kolega wyzej pisał ,np łozyska koyo w nizszej cenie
Awatar użytkownika
skola
Uzalezniony
Posty: 867
Rejestracja: 27 lip czw, 2006 10:03 pm
Posiadany PUG: 205 Roland 1,4 TUS3 84KM
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin/pogodno

Re: Części Hart

Post autor: skola »

kupa straszna
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2619

PRZÓD: Wzmak Rockford P450.4, Hertz HSK 165, radio JVC KD-BT1 ,TYŁ: Wzmak SOUNDSTREAM TRX2.550, SUB: MB Quart RWE 302 , kable 35MM^, kondzior 1 F
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Części Hart

Post autor: Manwe »

z tego co się orientuje Hart jako taki nie jest producentem tylko rozprowadza części w swoich opakowaniach i niestety nie jest to zbyt wysoka jakościowo działalność
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
Awatar użytkownika
TymczaS
Uzalezniony
Posty: 657
Rejestracja: 15 cze wt, 2010 8:09 pm
Posiadany PUG: lepiej nie wiedzieć :P
Numer Gadu-gadu: 3402152
Lokalizacja: Lublin

Re: Części Hart

Post autor: TymczaS »

teraz wiekszosc firm to tylko "pakowacze" nawet ruville...
ODPOWIEDZ