kosztorys

Tutaj trafiaja wszystkie dobre posty ktore moga byc przydatne na pozniej.
michal_enduroman
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 15 lis śr, 2006 4:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rymanów Zdrój

Post autor: michal_enduroman »

Jak myślicie...zmieściłbym sie w 2 tys zł z tą naprawą ?? 1300 auto + części, robota we własnym zakresie. Półoś wypadła tylko a wachacz to piasta poszła, no to wachacz pasowałoby wymienić, natomiast reszte to jak widać na załączonym obrazku.
http://www.moto.allegro.pl/item17957614 ... 5_gti.html

Dodano po 46 sekundach:

aha noi podłużnica nienaruszona
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

właśnie dzisiaj rano oglądałem to autko na allegro...

nie wygląda żeby tam dużo robty było...

żeby tylko jezdziło to pewnie na upartego na tym poskładał :):)
ale jak juz zacząć wymieniać to wszystko pokolei... (no i druga strone) wachacz zwrotnice półosie itd itd itd i tak do zajebania :D
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

no niestety się zgadzam z przedpiszcą :P

wygląda spoko, ale potem będzie prze... walone... (tzn może być...)
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
JASIEK1
Junior
Posty: 140
Rejestracja: 21 sie pn, 2006 10:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: JASIEK1 »

Mcphersony zapewne tez bo przy takim strzale mogł się zgiąć, a wiem co to jazda ze zgietą golenią :) W pas sie nie da wcelować na nierównosciach :mrgreen:

Swoja droga jeśli nie jest pordzewiały (na zdjeciach widac, ze nie jest) to mysle, ze warto sie z nim pobawić. Cześci sa w miare tanie wiec luz.
PZDR
Awatar użytkownika
spricik
Junior
Posty: 100
Rejestracja: 05 lis ndz, 2006 7:05 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Post autor: spricik »

Witam
Ja też go już dobrych kilka dni temu widziałem.
Pytanie tylko wtedy nasuneło mi sie jedno. Skoro to tylko tyle uszkodzeń i on jest w takim świetnym stanie to dlaczego ten gość chce tylko 1300???

Wszystko dopiero wyjdzie jak sie zacznie go rozbierac.
Awatar użytkownika
chainsaw
Nowicjusz
Posty: 85
Rejestracja: 16 cze pt, 2006 11:31 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: chainsaw »

Nie ma szans się zamknąc w 2 tys wdług mnie tak to dobrze tylko wyglada wiem jak robiłem swojego mnóstwo pierdółek dochodzi,części,blacharz,lakiernik,jesli sam to robisz to i tak zawsze cos Ci jeszcze dojdzie aż się uskłada,pózniej przerejstrowanie nowe tablice.Cięzko bedzie,ale spróbować warto zawsze można odsprzedać jak się przliczysz z kosztami,do odważnych świat należy.
Awatar użytkownika
-BARON-
Junior
Posty: 135
Rejestracja: 22 lut czw, 2007 12:28 pm
Posiadany PUG: 205 GTI 16V
Numer Gadu-gadu: 0

Post autor: -BARON- »

z autkiem nie na chodzie albo niejezdnym to w zasadzie loteria.niechodzacy silnik moze zamaskowac wiele innych usterek nap. sprzegło skrzynia przeguby wszelakie luzy itp.tak jak w tym wypadku nieprzejedziesz sie bo się nieda poskładasz go do kupy i odpalisz i mozesz doznac szoku jak się okaze ze jest jeszcze multum rzeczy niesprawnych.cena niby dobra ale prawda jest okrutna i peugeot 205 niestety niejest w dzisiejszych czasach rozchwytywanym autkiem.mój tato z jakiś pół roku temu ogłosił puga 205 1.1 z gazem z 92 roku za 1200 i nawet nikt niezadzwonil a na wersje gti to musi juz byc prawdziwy amator.normalny człek niezakupi autka z tak duzym silnikiem w tak malej budce,a ja kupiłem :).a ten egzemplarz jest jeszcze trafiony sam o nim myslałem jako dawcy wielu częsci ale za 1000 złotych więcej bym niedał.a koleś sam pisze że niepierwszy raz go sprzedaje.więc jak chcesz to się targuj.nie ten to inny.
ODPOWIEDZ