Pilnie potrzebuje pomocy.

Tutaj trafiaja wszystkie dobre posty ktore moga byc przydatne na pozniej.
czlowieczek205
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 06 sty ndz, 2008 9:08 pm
Posiadany PUG: 205 1,4 XL
Numer Gadu-gadu: 0

Pilnie potrzebuje pomocy.

Post autor: czlowieczek205 »

Sory, ale pytanie nie dotyczy Peugeota 205, ale może ktoś potrafi mi pomóc.
Posiadam ISUZU Trooper z 1990roku, z silnikiem benzynowym 2,6 Mpi. Ostatnio podczas jazdy, gdy autko osiągnęło ponad 3000 obrotów coś zaczęło trzeszczeć, i trzeszczało gdy przyspieszałem, ale dopiero gdy miałem ponad 2000 obrotów. Gdy zatrzymałem się przed bramom na podwórku, obroty spadły duzo poniżej 1000 i auto zgasło. Odpalić dało się normalnie, ale sytuacja się powtarza. Co to może być? Proszę o wyrozumiałość, ze względu, że problem nie dotyczy Puga.
Jarmarek
Maniak
Posty: 1435
Rejestracja: 17 paź ndz, 2004 11:54 pm
Posiadany PUG: 205 CTi
Numer Gadu-gadu: 2422735
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pilnie potrzebuje pomocy.

Post autor: Jarmarek »

ale gdzie trzeszczało? w silniku? czy na postoju po podkręceniu obrotów też trzeszczy? jak w silniku trzeszczy to gdzie? prawo lewo środek?

bo to co powiedziałeś to wszystko może być...
czlowieczek205
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 06 sty ndz, 2008 9:08 pm
Posiadany PUG: 205 1,4 XL
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Pilnie potrzebuje pomocy.

Post autor: czlowieczek205 »

Dokładnie to nie wiem gdzie trzeszczy. Jak jest na wolnych obrotach to nie trzeszczy tylko odrazu gaśnie. A w którym miejscu to nie bardzo wiem, bo nie mam z kim sprawdzić, ale podczas jazdy słychać w środku auta jak trzeszczy. Szukam tutaj pomocy, ponieważ najbliższy wolny termin u mechanika jest dopiero po 18 sierpnia, a to trochę czasu. A więc na podstawie tego co powiedziałem to dokładnie co to może być?
Awatar użytkownika
palpio
Junior
Posty: 479
Rejestracja: 08 mar sob, 2008 10:09 am
Posiadany PUG: PEUGEOT 309 Xs 1.6 105 KM juz go niema :( jest E36
Numer Gadu-gadu: 587970
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Pilnie potrzebuje pomocy.

Post autor: palpio »

nie rozumiem wg ciebie pojęcia trzeszczy trzeszczeć może plastik wyrobiony sprecyzuj swój problem są różne dźwieki metaliczne, głuche pukanie itd.
ODPOWIEDZ