PUG 205 GTI

Prezentacje posiadanych 205tek, krótkie opisy, historia i zdjęcia posiadanych samochodów.
urbanek
Junior
Posty: 149
Rejestracja: 17 paź pt, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 2x205 1.9 GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Lublin

PUG 205 GTI

Post autor: urbanek »

Silnik 1.9 XU9JAZ
Rok 1989
Wyposażenie elektryczne szyby, centralny zamek
Zawieszenie Kayaba przód i tył, rozpórka PRO RACING, sprężyny Jamex -25mm
Tłumik WM Sport
Felgi Speedline 15'

Na forum już jestem trochę czasu i pora na mnie przyszła opisać wozidełko :)

Po krotce auto kupiłem od znajomego, szczerze to od zakupu przez niego tego autka byłem sceptycznie nastawiony ale parę przejażdżek i zakochałem się w tym samochodzie i cały czas dąrze aby doprowadzić to auto do "prawie" idealnego stanu.

Fotka jescze gdy auto było u poprzedniego właściciela:
Obrazek

Narazie tylko jedno foto, jutro szerszy opis i więcej zdjęć bo już zmęczony po robocie jestem...
urbanek
Junior
Posty: 149
Rejestracja: 17 paź pt, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 2x205 1.9 GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Lublin

Re: PUG 205 GTI

Post autor: urbanek »

Oj trochę się działo ostatnio i była okazja kupić drugie GTI

Silnik 1.9 XU9JAZ - trochę padlina... po przejechaniu 15km wywaliło mi trochę oleju miarką
Rok: 1994
Wyposażenie: elektryczne szyby, centralny zamek, brak audio
Felgi: Oryginalne Speedline

Auto stało w Lublinie, nie jeżdzone od 0,5 roku sprowadzone w 2005 ze Szwajcarii

Obrazek Obrazek

Dodatkowo dostałem 2 komplet felg aluminiowych SNR w bardzo dobrym stanie i oponki letnie ok 6 mm bieżnika

Niestety samochód wymaga poprawek blacharskich... maska, lewy błotnik i tylna klapa do wymiany, dzwi również w kiepskim stanie.. z obu stron opadły. Do wyklepania jest próg w bagażniku nie wielkie wgniecenie. Za to środek to cud malina :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 kwie śr, 2009 9:20 pm przez urbanek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: PUG 205 GTI

Post autor: druan »

i co tego czerwonego bedziesz też robil czy idzie na części?? :wink:
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
urbanek
Junior
Posty: 149
Rejestracja: 17 paź pt, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 2x205 1.9 GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Lublin

Re: PUG 205 GTI

Post autor: urbanek »

Będę robił, blacha dobra rdzy mniej niż na białym. Z blacharki do robienia to tylko wgniecenie z tyłu i lewy przód do wyklepania, maskę, błotnik i drzwi do wymiany ale drzwi spróbuje jeszcze spolerować. Środek jest bardzo zadbany i dlatego szkoda mi go na części brać
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: PUG 205 GTI

Post autor: druan »

poka fotki środka jak wygląda??to bedziesz sie cieszył dwoma gitami:) powodzenia w projekcie:)
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
urbanek
Junior
Posty: 149
Rejestracja: 17 paź pt, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 2x205 1.9 GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Lublin

Re: PUG 205 GTI

Post autor: urbanek »

Niestety nie mam fotek ze środka bo bardzo czasu nie miałem, jutro wrzucę, a projektów właściwie jest dwa bo mam jeszcze silnik XU9J4 D6C i po sprawdzeniu prawdopodobnie wyląduje w białym GTI a JAZ trafi do czerwonego bo obecny nie idzie wcale i do tego kopci jak komin w Bełchatowie ;)
Ostatnio zmieniony 25 kwie sob, 2009 5:07 pm przez urbanek, łącznie zmieniany 1 raz.
urbanek
Junior
Posty: 149
Rejestracja: 17 paź pt, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 2x205 1.9 GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Lublin

Re: PUG 205 GTI

Post autor: urbanek »

Kierownica i deska rozdzielcza:
Obrazek Obrazek Obrazek

Fotele i kanapa:
Obrazek Obrazek Obrazek

Ze środka wyleciało prawie wszystko i tak jak pisałem ładniejsze plastki idą do Białego, czerwony "dywan" będzie w przyszłym tyg uprawny i nowe wygłoszenie trzeba położyć bo niestety zgniło :(

Środek aktualnie wygląda tak:
Obrazek

Pozostałości po wygłuszeniu zdarte, ładnie wyczyszczone i dzisiaj maźnięte Hammerite jutro będę musiał maznąć jeszcze raz bo nie skryło dobrze. Oprócz tego pomalowałem dzisiaj listwy boczne, użyłem Motip do plastiku i jestem bardzo zadowolony z efektu.

Obrazek
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: PUG 205 GTI

Post autor: DJPreZes »

Poza fotelem kierowcy, to cudo jest to wnetrze!
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: PUG 205 GTI

Post autor: Munne »

Super!!!!
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: PUG 205 GTI

Post autor: Lord Devil »

Narobilo sie GTi w Lublinie, jak nigdy. Fajnie, ze ratujesz auto, kolejne, ktore bedzie dlugo latalo i dawalo radosc kierowcy, a nie skonczy za szybko na szrocie. Gratsy
Car Valeting, Car Detailing.
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: PUG 205 GTI

Post autor: Munne »

No halo halo co sie dzieje jak postepy, czekamy na update!!!!Doszly mnie sluchy ze troche sie poddales, glowa do gory jak cos trzeba to daj znac chetnie pomozemy z Lordem.
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Pluto
Maniak
Posty: 1615
Rejestracja: 17 cze śr, 2009 10:33 pm
Posiadany PUG: Audi A4 Quattro Avant
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: PUG 205 GTI

Post autor: Pluto »

To ja marze o GTI a Ty masz juz dwa :) Też czekam na jakieś wieści. Pozdrawiam!
Opel Vectra 1.6 75KM '91 -> Peugeot 205 Look 1.1 60KM '91 Obrazek -> Peugeot 106 Hasseröder 1.4 75KM '98 Obrazek @ Peugeot 106 Hasseröder 1.6 105KM '98 Obrazek
urbanek
Junior
Posty: 149
Rejestracja: 17 paź pt, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 2x205 1.9 GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Lublin

Re: PUG 205 GTI

Post autor: urbanek »

munne pisze:No halo halo co sie dzieje jak postepy, czekamy na update!!!!
No już niedługo może się pojawi, na razie zbieram fundusze :)
Na początek wymiana zepsutego rozrusznika - wcale nie kręci auto pali tylko na pych...
No i wymiana głośnego wydechu bo mi Lord już PW wysyłał :P
munne pisze:Doszly mnie sluchy ze troche sie poddales, glowa do gory jak cos trzeba to daj znac chetnie pomozemy z Lordem.
Miałem chwilę słabości ale parę dni temu wsiadłem przejechałem się i pomyślałem sobie "co ja robie?" i pug wrócił do łask heheh
P1u70 pisze:To ja marze o GTI a Ty masz juz dwa :) Też czekam na jakieś wieści. Pozdrawiam!
Oj udało się okazjonalnie wyrwać drugiego, sam się dziwie że stał w lublinie 1,5 roku i nikt go nie zgarną wcześniej. zresztą moj biały to też z niedaleka kupiony (krasnystaw - 50km od lublina) - żona jakiegoś rolnika do pracy dojedzała nim 2km, więc szukaj a znajdziesz :)
urbanek
Junior
Posty: 149
Rejestracja: 17 paź pt, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 2x205 1.9 GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Lublin

Re: PUG 205 GTI

Post autor: urbanek »

PS. może ktoś polecić kogoś w woj. lubelskim aby ocenił stan i zregenerował mi tylną belkę?
Awatar użytkownika
Pluto
Maniak
Posty: 1615
Rejestracja: 17 cze śr, 2009 10:33 pm
Posiadany PUG: Audi A4 Quattro Avant
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: PUG 205 GTI

Post autor: Pluto »

urbanek pisze:
P1u70 pisze:To ja marze o GTI a Ty masz juz dwa :) Też czekam na jakieś wieści. Pozdrawiam!
Oj udało się okazjonalnie wyrwać drugiego, sam się dziwie że stał w lublinie 1,5 roku i nikt go nie zgarną wcześniej. zresztą moj biały to też z niedaleka kupiony (krasnystaw - 50km od lublina) - żona jakiegoś rolnika do pracy dojedzała nim 2km, więc szukaj a znajdziesz :)
No tak, na razie to kasy nie ma, kiedy będzie kasa to zacznie się szukanie :P
Opel Vectra 1.6 75KM '91 -> Peugeot 205 Look 1.1 60KM '91 Obrazek -> Peugeot 106 Hasseröder 1.4 75KM '98 Obrazek @ Peugeot 106 Hasseröder 1.6 105KM '98 Obrazek
ODPOWIEDZ