Roland Garros by DJPreZes

Prezentacje posiadanych 205tek, krótkie opisy, historia i zdjęcia posiadanych samochodów.
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: grzesiek309 »

Nie daj się oskubać skarbówce :N Moje RG wycenili na 1300zł, więc cabrio będzie wg nich warte max 2.5k :wink:
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: DJPreZes »

W dowodzie nie jest napisane, że to cabrio, więc jestem dobrej myśli :P
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
TomekŻulu
Junior
Posty: 225
Rejestracja: 14 sty sob, 2012 12:19 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Grenntown
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: TomekŻulu »

Ale news
Jakieś 2-3 tyg widziałem Fredatora z rodziną na Zabkowskiej jak dumnie przemieszcza się po zakorkowanej stolycy, nie wyglądał na znudzonego garrosem. Szkoda :( zawsze myślałem że wkońcu polatamy razem a mieszkamy w sumie niedaleko. To już 2 zostały w powiecie.ps Fredziu dla przypomnienia zagadalem do Ciebie z Suzy Grand Vitki :D. Pozdrawiam i życzę nowemu nabywcy wszystkiego rolandowego
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: DJPreZes »

Powoli zbieram się do wymian.. Pasek już też kupiłem. W środę skarbówka, w czwartek lub piątek rejestracja (byle do soboty tak na prawdę) i o ile mnie pamięć nie myli od poniedziałku OC. 8)7 8)7 8)7 Do tego zdecydowałem Indiany nie sprzedawać przez jakiś jeszcze czas, co oznacza dziurę w portfelu, ale czego dla 205 się nie robi 8)7
Załączniki
Są takie same jak do 3d?
Są takie same jak do 3d?
Ten bez pudełka przyszedł do mnie z pudełkiem z ASO, ale się ulotniło ;)
Ten bez pudełka przyszedł do mnie z pudełkiem z ASO, ale się ulotniło ;)
Oczywiście oba Valeo z tajnego składu..
Oczywiście oba Valeo z tajnego składu..
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: RafGentry »

Prezesie widzę entuzjazm jak nigdy! Jednak nic tak dobrze człowiekowi nie robi, jak "nowa" dwudziestoparoletnia 205-tka :D

Zakładaj graty, a w urzędzie powalcz koniecznie o blachy z "205". To całkiem możliwe, musisz tylko trafić na jedną życzliwą osobę w urzędzie 8)
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: cejot »

DJPreZes pisze:Do tego zdecydowałem Indiany nie sprzedawać przez jakiś jeszcze czas, co oznacza dziurę w portfelu, ale czego dla 205 się nie robi 8)7
Tak trzymaj, tak trzymaj!! :Y :Y Też kiedyś miałem kryzys, czarną dziurę w portfelu, ale przetrwałem i walczę nadal. :D
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
Pluto
Maniak
Posty: 1615
Rejestracja: 17 cze śr, 2009 10:33 pm
Posiadany PUG: Audi A4 Quattro Avant
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: Pluto »

Jeżeli chcesz tanie ubezpieczenie to wal na PW, Ojciec jest agentem więc wytarga jeszcze jakąś zniżkę dla Ciebie.
Opel Vectra 1.6 75KM '91 -> Peugeot 205 Look 1.1 60KM '91 Obrazek -> Peugeot 106 Hasseröder 1.4 75KM '98 Obrazek @ Peugeot 106 Hasseröder 1.6 105KM '98 Obrazek
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: DJPreZes »

FAK... 100pln w skarbówce...
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: grzesiek309 »

Trzeba było wpisać na umowie tysioncpińcet :roll:
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: DJPreZes »

Tu lejt, nie chciałem zmieniać na umowie którą miałem już w łapie. A ogólnie było by mniej, ale babie się nie chciało szukać, bo takie małe te literki w książce i w ogóle...
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: Martinoo »

apropos rejestracji to łatwo jest to załatwić, jutro mój 205 bedzie miał blachy GWE 65205 _O_
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: DJPreZes »

OC opłacone na pół roku, rejestracja też... Niestety nie mieli w całym urzędzie rejestracji z 205 :cry: :cry: :cry: Kobieta szukała z 20 minut i nic. Z trochę podobnych miałem do wyboru GA8705R i GA8725R. Tak to NIC ciekawego. Prosiłem i błagałem,nawet proponowałem tablice próbne, byle tylko przedłużyć, żeby tylko było 205 (miało być GA9205R) ale wg owej kobiety 30 dni to za mało. Wybrałem GA8705R. Ech...
Dodatkowo kolejny problem - olej mi się przewrócił w bagażniku i... mam dobrze zakonserwowany bagażnik i podłogę pod tylną kanapą. Tylna kanapa też nabłyszczona olejem... Nic tylko się pochlastać.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: RafGentry »

Prezesie, to trzeba było zapytać mnie albo Marina, jak to się robi. Gdybyśmy poszli do pani w okienku w dzień przerejestrowywania wozu, to też byśmy nic nie wskórali, bo one przeważnie mają w głębokim poważaniu petentów :)

Marin np. już na kilka miesięcy wcześniej zagwarantował sobie blachy 205 RG. Ale w tym celu musiał zlokalizować urząd, w którym znalazła się paczka akurat z tą serią numerów.

Ja działałem podobnie. Wiedziałem, że będę kupował Gentry i przerejestrowywał CTI i wcześniej poprosiłem kierownika oddziału o odłożenie serii 205PE i 205PF. Blaszki leżały sobie w przegródce podpisane moim imieniem i nazwiskiem. Najpierw dostało je Gentry, a parę miesięcy później CTI. I problemu nie było żadnego.

Najważniejsze w tym wszystkim, to nie rozmawiać z szeregowymi pracownikami, bo im przeważnie się nic nie chce i nic nie da się przez nie załatwić. Są na pierwszej linii frontu i mają włączone problematory. :mrgreen:

A co do oleju, to - kto wozi otwarty kanister na stojąco w bagażniku? 8)7
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: DJPreZes »

Oj tam - jak mój ojciec miał znajomego szefa wydziału komunikacji, to dopiero się działo - nic się nie dało załatwić, jedyne plus, to, że rejestracja była bez kolejki, a na "a może jakąś ciekawszą tablicę?" były prawie wydziery, że tak nie wolno, że on nie chce mieć problemów, itd.. Teraz przynajmniej była chęć szukania i przyniosła kilka "ciekawych tablic".
Co do rezerwowania wcześniej - nie planowałem tego zakupu, a trzymać tablice, żeby trzymać, to zupełnie sensu nie miało.
Co do oleju - ja, mój ojciec, dziadek, itd. Zresztą od nich się nauczyłem, żeby wozić tonę narzędzi i drugie tyle części zapasowych, co nie raz mi uratowało zadek. Chociaż w Indianie się nauczyłem, że olej się zostawia w domu, bo mi nie paliła ani grama - tutaj dostałem bańkę w gratisie i jakoś tak ją woziłem. No i jeszcze jedno - olej był zamknięty, tylko korek nie był szczelny jak się okazało.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Pluto
Maniak
Posty: 1615
Rejestracja: 17 cze śr, 2009 10:33 pm
Posiadany PUG: Audi A4 Quattro Avant
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: Roland Garros by DJPreZes

Post autor: Pluto »

Vectrę jak miałem to w Lubinie były tablice DLU dwie cyfry i dwie litery, alfabet się kończył. Ojcu powiedziałem, że chcę aby nr 15 był w tablicy. Więc przyniósł mi DLU 00015 ;)
Opel Vectra 1.6 75KM '91 -> Peugeot 205 Look 1.1 60KM '91 Obrazek -> Peugeot 106 Hasseröder 1.4 75KM '98 Obrazek @ Peugeot 106 Hasseröder 1.6 105KM '98 Obrazek
ODPOWIEDZ