Czerwona 205-tka GTI

Prezentacje posiadanych 205tek, krótkie opisy, historia i zdjęcia posiadanych samochodów.
roofi196

Czerwona 205-tka GTI

Post autor: roofi196 »

Witam,
Przedstawiam moją mała zabawke- Peugeot 205-wersja 1.9 GTI.

Środek wybebeszony(posiadam wszystkie częsci potrzebne do powrotu do orginału -poza fotelem kierowcy)
kubełkowy fotel kierowcy-bimarco-z 4-ero punktowymi pasami,klatka bezpieczeństwa.
Wszystkie listwy zewnętrzne na swoim miejscu,charakterystyczne znaczki GTI również(brak jedynie tylnej blendy na klapie bagażnika,ale znaczek gti posiadam)dodam,że peugeocik ma jeszcze ORGINALNY LAKIER,żaden element nie był malowany,czyli samochodzik bezwypadkowy:)blacha ocynk,wiec rdzy tez nie uświadczy(jakiś tam powierzchowny rudy sie znajdzie,ale nic poważnego)
Alufelgi 7,5"- 16" TSW,odnowione i pomalowane na biało(wewnątrz na czerwono),opony toyo T1R Proxes 195/45
Alu założone na 3cm dytansach,przykrecanych do piast.
Silnik ladnie pracuje nie kopci,założona skrzynia od 1.6gti(krótsze przełozenie-co za tym idzie fajnie przyspiesza:)
Stożkowy filtr powietrza,przelotowy układ wydechowy-stosunkowo głośny,ale o to chodzi zeby takie autka rzucały sie w oczy-na ulicach jest ich coraz mniej:)
Nowy alternator,zregenerowany rozrusznik,przeglądnięta i"poprawiona "instalacja elektryczna,ZREGENEROWANA tylna belka(żółta)nowe amortyzatory Monrooe.
Przednie amorki-bilstein-ogólnie samochód twardy,sztywny i dobrze trzymajacy sie drogi.
skopiowałem swoje ogłoszenie z allegro-ono sumiennie w skrócie przedstawia mój samochodzik.
jak bd miał chwilę to napisze coś wiecej i dokładniej-pozdrawiam.
Załączniki
DSC00258.jpg
DSC00255.jpg
DSCN5008.JPG
DSCN5014.JPG
DSCN5025.JPG
DSCN5028.JPG
ODPOWIEDZ