Daily klekot XLD

Prezentacje posiadanych 205tek, krótkie opisy, historia i zdjęcia posiadanych samochodów.
Rudi

Daily klekot XLD

Post autor: Rudi »

Witam wszystkich zgromadzonych!
:W
Po długim zastanowieniu, nudzie w sobotni poranek w pracy i wygrzebaniu znikomych fot mojego niedawnego nabytku (jest ich mało bo uważam że jeszcze nie jest sie czym chwalić:p) postanowiłem pokazać moją 205 w dieslu. Po sprzedaży mojego poprzedniego daily (ori Golfa 2 gti 16V) przyszedł czas na poszukiwanie czegoś co powinno być z założenia niedrogie w użytkowaniu...po obejrzeniu jakiś 15 samochodów które okaząły się blacharsko słabizną przyszedł czas na peugetoa. podkreślę że nie szukałem konkretnie auta z pod znaku lwa:) Historia samochodu dość ciekawa ponieważ miał tylko dwóch właściceli, kupiony w Łódzki salonie w 91 roku przez starszą panią po czym odsprzedany 10 lat temu sąsiadowi który zakupił go dla córki. Wszystkie dokumenty typu książki itp, przebieg 150 tys km. Maska do wymiany ponieważ jakis stolarz ją rzeźbił na rancie po delikatnej przygodzie. Generalnie samochód cąły w ori bez kolizji prócz wspomnianego rantu maski. Zawieszenie z przodu wesoło sobie postukuje(już nad tym pracuje i zbieram fanty), odzywa się podpora półosi, miał przepalony wydech (juz wymienione), automat od ssania( nowy) i jeszcze patu innych o których pewnie zapomniałem wspomnieć. Dokupiłem do niego tydzień później dawce maski i paru gratów czyli green'a. Generalnie plan jest przywrócić autko do stanu godnego użytkowania + korekta i cycek oraz jakieś koło i pewnie parę drobiazgów O-)
Załączniki
20160309_231241.jpg
Foto pare dni po zakupie, jadąc do pracy odpadł mi kawałek szpachli z maski przy 100 :p Ubytek widoczny na foto
Foto pare dni po zakupie, jadąc do pracy odpadł mi kawałek szpachli z maski przy 100 :p Ubytek widoczny na foto
Tył wersja XLD dziadkowa bieda :)
Tył wersja XLD dziadkowa bieda :)
Foto po przeszczepie maski i atrapy :)
Foto po przeszczepie maski i atrapy :)
Foto dawcy green na śrubki
Foto dawcy green na śrubki
Awatar użytkownika
FrogsterPL
Junior
Posty: 166
Rejestracja: 23 sty sob, 2016 11:56 am
Posiadany PUG: 205 1.1 XL
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Re: Daily klekot XLD

Post autor: FrogsterPL »

XLD... krewny mojego benzynowego XLa :D Chętnie obejrzałbym jeszcze jakieś zdjęcia robione za dnia :)
Rudi

Re: Daily klekot XLD

Post autor: Rudi »

Chwilowo jedyne co moge zaoferowac to foto z wczorajszego tripu do Torunia robione przelotem obok PUG-a więc jakściowo nie powali.. :|
Załączniki
20160320_164733.jpg
Awatar użytkownika
fila1223
Uzalezniony
Posty: 844
Rejestracja: 12 sty ndz, 2014 8:47 pm
Posiadany PUG: 205 zenith s16 in progres
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kielce

Re: Daily klekot XLD

Post autor: fila1223 »

dziwne to to, nie wygląda na bitego a ruda go za atakowała na masce.
Nie mniej jednak wygląda że będą z niego ludzie :D
Rudi

Re: Daily klekot XLD

Post autor: Rudi »

Akurat na masce miał jakaś przygodę na samym rancie i ktoś go tam zabezpieczał i kombinowął przy czym widac zerwał ocynk i takie są efekty :p Ważne że udąło się ogarnąć dawce w kolorze i juz nie straszy tak bardzo :roll:
ODPOWIEDZ