Forum 205 a detailing

Tutaj opisujemy pielęgnację lakieru
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Forum 205 a detailing

Post autor: Lord Devil »

Jestem pasjonatem motoryzacji, miedzy innymi dlatego jestem obecny na kilku forach motoryzacyjnych, a przegladam kilkanascie. Bardzo cieszy mnie fakt, iz poziom wiedzy na temat utrzymania samochodu w czystosci oraz same czynnosci z tym zwiazane na naszym forum sa na wysokim poziomie "na tle konkurencji"
Zadowolony jestem z duzej ilosci korespondencji prywatnej gdzie pytacie sie i dzielicie swoimi spostrzezeniami.
Milo mi, ze moglem do tego wszystkie "dorzucic kilka cegielek" od siebie. Oby tak dalej.
Licze na prawdziwy wysyp relacji tego lata z Waszej strony.
Car Valeting, Car Detailing.
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3560
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forum 205 a detailing

Post autor: cejot »

Ja się niezmiernie cieszę, że na tym niszowym forum dzielisz się z nami swoją pasją i służysz poradami. Przekazywana przez Ciebie wiedza oraz polecane produkty na pewno nie jedną osobę zachęcą do zadbania o swój samochód.

Tak trzymaj! _O_
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Forum 205 a detailing

Post autor: Lord Devil »

Dzieki cejot

Teraz sam sobie posmiece:

Wczoraj na filmie "Zakon" z niejakim Jankiem Van Damme byla scena poscigu, gdzie czarny charakter uciekal czerwona 205 GTi, o ile film ogladalismy "jednym okiem" o tyle scene poscigu razem z Lady Angel z zapartym tchem - piekne auto i to w akcji. 205 nie zdradze i nie porzuce, przyjdzie czas, ze cos znowu pokaze w tym temacie, od czasu do czasu jezdzimy sobie lajtowo bez dachu CTi. Przepraszam wszystki za OT - nie moglem sie powstrzymac. A to forum jest dla mnie szczegolne i na pierwszym miejscu.
Car Valeting, Car Detailing.
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Forum 205 a detailing

Post autor: grzesiek309 »

Ją dzięki Tobie dowiedziałem się jak prawidłowo przygotować i zabezpieczyć lakier :D Wcześniej byłem "zielony" i nie wiedziałem co robię źle :( Jak pomaluje pugi będę miał sporo pytań :)
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
ODPOWIEDZ