cylinderek....

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
Awatar użytkownika
MistrzuGT
Junior
Posty: 460
Rejestracja: 16 sty pn, 2006 3:16 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Walbrzych City

cylinderek....

Post autor: MistrzuGT »

Mam pytanko odnosnie cylinderka z tylu w bebnach.
Mam system gyrling i czasami zdazy mu sie jakis wyciek. Chcialem go wymienic, tylko teraz pytanko mam takie:
- jest jeden konkretny do p205, czy znowu w sklepie gosciu powie,ze jest 10 rodzajow i musze znac jego dokladne wymiary.
- co myslicie o tych z allegro za 44zl??
(jak znajde link to dokleje)
- ile kosztuja jakies sprawdzone ze sklepu?? bo mi gosciu zaspiewal,ze w przyblizeniu ok 100zl :cry:
wilkinson
Nowicjusz
Posty: 76
Rejestracja: 07 cze śr, 2006 2:50 pm
Posiadany PUG: obecnie żaden (kiedyś Look 1,1 3d)
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Jędrzejów

Post autor: wilkinson »

zaśpiewał nieco za wiele, ale do girlinga zdaje się jest jeden model z owalnym wejściem, producentów kilku, m.in. samko (czy jakoś tak) i delphi - jakościowo zbliżone 8)
druga sprawa to te żekomo wbudowane regulatory ciśnienia- stąd taka wysoka (podwójna) cena
jak masz okrągłe wejście do mocowania to wybór będzie większy i cena połowę mniejsza
taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę.....
zbinxxx
Junior
Posty: 110
Rejestracja: 09 wrz sob, 2006 1:42 pm

Post autor: zbinxxx »

Dlaczego połowe mniejsza? Tez masz pewnie regulacje ciśnienia... Rozbierałem nie raz cylinderek i gdzie tam jakas regulacja jest niby? Dwa tłoczki w srodku kawałek rurki z małym wejściem o ile dobrze pamietam. Aktualnie mam bendinga i grilinga na obu kołach i zaden skubaniec nie blokuje koła. Cisinienie jest takie jakby dziadek sikał... :roll:
1.9 D -przawie jak TD, prawie robi...
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Post autor: Marin205 »

zablokować koła - to Ci nigdy nie zablokuje - ja już tyle razy je wymieniałem że mam dość . Czeka belka z dwoma tarczami :) - zrobię raz a porządnie będzie
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
zbinxxx
Junior
Posty: 110
Rejestracja: 09 wrz sob, 2006 1:42 pm

Post autor: zbinxxx »

Mozliwe... ale niemożliwością jest zeby na piasku dac po heblach a tu przód sie zapiera a tył ładnie jedzie efektem ABS :D Co jeszcze powiem ... kumpel ma skode favorytke padł cylinderek... kupił zapłacił z 20 zł moze i mniej... Da po hamulcach to az miło patrzec a w moim pugu to za 300zł to moge klepac zdezaj jadącego przedemna auta...:P
1.9 D -przawie jak TD, prawie robi...
ODPOWIEDZ