zawiasy

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
Awatar użytkownika
wasia
Junior
Posty: 263
Rejestracja: 13 gru wt, 2005 1:06 pm
Posiadany PUG: green
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kołobrzeg

zawiasy

Post autor: wasia »

Witam!
No właśnie drzwi mi się telepią aż strach (od strony kierowcy). Pytałem już w salonach peugeota ale tam nie wiedzą jaki ta część ma numer albo mówią że tego nie mają więc mam pytanie - czy pasują te sworznie do zawiasów z jakiejś innej fury (wolałbym kupić nowe bo jak wyjmę z innej 205 to boję się że za pół roku znów zacznie się to telepać).
zbinxxx
Junior
Posty: 110
Rejestracja: 09 wrz sob, 2006 1:42 pm

Post autor: zbinxxx »

Ha :D To jednak ten typ tak ma... u mnie od kierowcy sie opuściły że czasami sie nie domykaja a od pasażera piszczą jak wrota do stodoły...;]

Równiez czekam na rady jak to naprawic:]
1.9 D -przawie jak TD, prawie robi...
Awatar użytkownika
majkelus205
Junior
Posty: 118
Rejestracja: 09 gru pt, 2005 12:53 am
Posiadany PUG: 205 GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Tychy-Pawłowice

Post autor: majkelus205 »

Na temat zawiasów było FOX pytał o naprawe poszukajcie a znajdziecie :)
Awatar użytkownika
TO-MI
Maniak
Posty: 1273
Rejestracja: 02 lip ndz, 2006 3:14 pm
Posiadany PUG: XU9J4
Numer Gadu-gadu: 604584106
Lokalizacja: Krosno/okol

Post autor: TO-MI »

jak sie poważnie telepią :P to jest wyrobiony sworzeń i napewno gniazdo
najlepiej zakupić troszke grubszy i rozwiercić bedzie jak nówka :wink:
wymiana na taki sam tylko nowy poprawi sprawe ale nie skasuje wszystkich luzów :)
Doba ma 24 godziny,zgrzewka 24 piwa...przypadek..? :)
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2207
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fox »

Ja kupiłem te sworznie w ASO, ale niestety zawierzyłem tym palantom co tam pracują i kupiłem nie takie jak mam....Mam teraz na zbyciu komplet sworzni - do górnego zawiasu takie mniejsze i do dolnego troche większe - wygląda po prostu jak śruba:) U mnie jak się okazało potem (nie przyjrzałem się - o ja głupi) są zwykłe kołki rozporowe...Nie wiem od czego to zależy. Gość w ASO spytał tylko o rok produkcji i powiedział że będa na pewno takie...Jakby ktoś na nie reflektował to sprzedam za 40zł - mam wciąż oryginalnie zapakowane
zlotycbr
Junior
Posty: 288
Rejestracja: 28 lis pn, 2005 1:09 am
Posiadany PUG: JUNIOR 1,1l i Gentry i 1,9 GTI
Numer Gadu-gadu: 1301373
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: zlotycbr »

Sposob na opadajace drzwi,dokladnie rozwiercic na wymiar zamiast tych "kolkow rozporowych" uciac na wymiar i wbic trzonek zaworu,obojetnie jakiego,zeby tylko dopasowac srednice,od gory migomatem chefnac i po krzyku,na dlugie lata. :W
zbinxxx
Junior
Posty: 110
Rejestracja: 09 wrz sob, 2006 1:42 pm

Post autor: zbinxxx »

Duzo to roboty? Jaki koszt tak przypuszczalnie?:] No i podstawowe pytanko... jak sie dobrac do tych zawiasów?:P
1.9 D -przawie jak TD, prawie robi...
Awatar użytkownika
wasia
Junior
Posty: 263
Rejestracja: 13 gru wt, 2005 1:06 pm
Posiadany PUG: green
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: wasia »

Niezbędny będzie młotek :wink: a opis budowy drzwi jest w etzoldzie (zresztą można sobie poradzić bez niego).
krzycho

Post autor: krzycho »

Fox pisze:Ja kupiłem te sworznie w ASO, ale niestety zawierzyłem tym palantom co tam pracują i kupiłem nie takie jak mam....Mam teraz na zbyciu komplet sworzni - do górnego zawiasu takie mniejsze i do dolnego troche większe - wygląda po prostu jak śruba:) U mnie jak się okazało potem (nie przyjrzałem się - o ja głupi) są zwykłe kołki rozporowe...Nie wiem od czego to zależy. Gość w ASO spytał tylko o rok produkcji i powiedział że będa na pewno takie...Jakby ktoś na nie reflektował to sprzedam za 40zł - mam wciąż oryginalnie zapakowane
jestem chetny
Awatar użytkownika
NMike
Uzalezniony
Posty: 657
Rejestracja: 23 paź czw, 2003 10:35 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: NMike »

Mlotek, troche chęci, szerszy bolec i roche czasu :)
Peugeot 205 1,6 GTi :-)
ODPOWIEDZ