mam pytanie ?

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
piotrek

mam pytanie ?

Post autor: piotrek »

czesc wam wszystkim
Nie bardzo sie znam na tych 205 ale chodzi mi o wnetrze czy tylko gti maja ten fajny licznik który jest chyba z obrotomierzem chodzi mi oten licznik co nie ma lampek kontrolnych nad licznikiem no wiecie o co mi chodzi ?(troche namieszalem) i od którego roku byly produkowane te fajne zegary ?
VIZARD

Post autor: VIZARD »

A ja mam te fajne kontrolki w pasku na górze, a obrotomierz stanowią moje własne uszy........ niestety w podstawowych wersjach nie montowali zbyt dużo wzkaźników..ale przeróbka zawsze możliwa ( no i przebieg się zmieni :) )
DZIKU

Post autor: DZIKU »

Jakie Ty masz kontrolki? Obrotomierza nie masz?
piotrek

Post autor: piotrek »

wspomnialeś o przeróbce można tego dokonać i czy dużo jest z tym roboty?i czy można dostać taki licznik na giełdzie w gliwicach???
Awatar użytkownika
Marshal
Nowicjusz
Posty: 87
Rejestracja: 17 cze wt, 2003 2:30 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Marshal »

Czesc.Ja mam wersje XS z 1990 roku i tez mam obrotosciomierz tak jak w GTi.NIe mam tych kontrolek o ktorych chyba piszesz nad zegarami.
205 XS 1.4 grafit metalik
DZIKU

Post autor: DZIKU »

aaaa, bo Ty masz taką deskę rozdzielczą jaka jest pokazana w obecnym Auto Świecie
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

A ja mam jeszcze jedna kontrolke po prawej stronie nad obrotomierzem. Pali mi sie caly czas i bynajmniej nie oznacza niczego dobrego. Ktos z Was wie dokladnie co to jest ?
Awatar użytkownika
Marshal
Nowicjusz
Posty: 87
Rejestracja: 17 cze wt, 2003 2:30 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Marshal »

Mówisz, o kontrolce czerwonej "check engine"?
205 XS 1.4 grafit metalik
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

zadnego napisu tam nie ma, ale ksztalt silnika, wiec pewnie to.
Awatar użytkownika
Marshal
Nowicjusz
Posty: 87
Rejestracja: 17 cze wt, 2003 2:30 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Marshal »

To jest kontrolka diagnistyczna silnika. U mnie zapala sie ona przy odpalaniu samochodu, a nastepnie gasnie. Jesli nie gasnie to znaczy, ze cos jest nie tak. Mialem tak kiedy byly jakies problemy z wtryskiem. Pozniej kiedys tez mi sie tak zrobilo, ze caly czas sie swiecila, ale okazalo sie, ze to wina jakiegos niekontaktu na stykach.
205 XS 1.4 grafit metalik
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

Dziku. O którym ty numerze Auto Świata mówisz??
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Piasek
Junior
Posty: 176
Rejestracja: 26 cze czw, 2003 10:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piasek »

Marshal pisze:To jest kontrolka diagnistyczna silnika. U mnie zapala sie ona przy odpalaniu samochodu, a nastepnie gasnie. Jesli nie gasnie to znaczy, ze cos jest nie tak. Mialem tak kiedy byly jakies problemy z wtryskiem. Pozniej kiedys tez mi sie tak zrobilo, ze caly czas sie swiecila, ale okazalo sie, ze to wina jakiegos niekontaktu na stykach.
ja tez mam te kontrolke ale u mnie sie nie swieci nigdy (raz tylko jak sprawdzalem elektryke to blysnela
205XS (leżaczek) - hamulce już zrobione - teraz gaźniki a potem... kto wie co wyjdzie potem
fajter

Post autor: fajter »

Ja u siebie znalazlem kupe fajnych kontrolek (deska - pakiet bieda) do ktorych nie byly podlaczone zarowki!!! :shock: ZONK Ale przy desce nic nie bylo grzebane wczesniej wiec chyba tak mialo byc (wersja XE) Pytanko: czy kostki podlaczeniowe pasuja do tej lepszej deski? I jak z mocowaniami samej blachy?
Awatar użytkownika
samer
Uzalezniony
Posty: 741
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 5:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: samer »

Ta deska od GTI ma duzo kontrolek , bo byla stosowana w wilelu modelach peugeota i citroena, a 205 nie wykorzystuje wszystkich
Awatar użytkownika
robakkk
Junior
Posty: 262
Rejestracja: 09 cze pn, 2003 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: robakkk »

fajter pisze:...Pytanko: czy kostki podlaczeniowe pasuja do tej lepszej deski?
Dobre pytanie-ktos cos wie??
Chodzi oczywiscie o to,czy kostki od deski"bieda" pasuja do deski z obrotomierzem,itd.jak wyzej na fotce!
Ostatnio zmieniony 12 sie wt, 2003 1:02 pm przez robakkk, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam,
Robakkk
ODPOWIEDZ