Problemik....a własciwie wielki problem z malutką częścią...

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
KRUK

Problemik....a własciwie wielki problem z malutką częścią...

Post autor: KRUK »

Padł mi potencjometr przepustnicy.....lwiątko skacze jak kangur :cry:
Wtedy jedny ratunek to pedał w podłogę wcisnąć......

Może ma ktoś używany sprawny potencjometr na odsprzedanie??????
Albo jakiś kontakt gdzie takowy dostać......nowy podobno kosztuje jakieś 1400 pln :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

POMOCY!!!!!
DUŻY

Post autor: DUŻY »

W morde ja mam ten sam problem...tylko ta cena
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

Ja tez mam ten problem :( Nowa przepustnica 2 tys... :(
KRUK

Post autor: KRUK »

......przynajmniej nie jestem sam pogrążony w smutku......
u mnie to już będzie trzeci......(używane kosztowały jakies 4 stówki każdy) jeden wytrzymał 1,5 roku drugi 2 lata.
.....jazda z kangurami jest raczej nieciekawa......(wzrokowo)
.....nie mówiąc już o ciosach w silnik i skrzynię.....i smrodzie zgnitych jaj :? :cry:
DZIKU

Post autor: DZIKU »

mhmmm , a czy to występuje jako oryginał, czy robią to jakies firmy dorabiajace firmy. Kurcze tyle kasy to dugi silnik!!!!
Powiedźcie mi jak to sie fachowo nazywa i zobacze co sie da zrobić.
KRUK

Post autor: KRUK »

...no właśnie chyba tak to się nazywa.....potencjometr przepustnicy(cytat z komputera diagnostycznego)....słyszałem też nazwę wskaźnik otwarcia przepustnicy......ale ta chyba nie jest fachowa
DZIKU

Post autor: DZIKU »

do jakiego modelu i rocznik
KRUK

Post autor: KRUK »

sorki :? zapomniało mi się.......
1,1 bezin wtrysk katalizator rocznik 91'....model hmmmm ,,Lwiątko" :wink:
VIZARD

Post autor: VIZARD »

Kurcze jak widzę tę cenę to mi żołądek do gardła skacze bo mam taki sam model...a jeżdżę od 4 lat...narazie wszystko w porządku ale....cena jest faktycznie zabójcza
KRUK

Post autor: KRUK »

zastanawiam się czy można to jakoś regenerować..... :? może to jest jakieś wyjście
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

U mnie na szczescie objawy na razie nie sa takie silne i w zaleznosci od pogody ;) Auto czasami sie dlawi, czasami ma za niskie obroty a czasami za wysokie. Slyszalem, ze czujnik otwarcia przepustnicy pasuje od Skody i Volkswagena (100-200pln), ale to tylko plotka.
DZIKU

Post autor: DZIKU »

W poniedziałek sprawdze cenę po moich znizkach
KRUK

Post autor: KRUK »

będę Ci niezmiernie wdzięczny :D ....i chyba nie tylko ja :lol: w tobie ,,Dziku" jedyna nadzieja
fajter

Post autor: fajter »

Jeeezu, ale mi narobiliscie stracha!!! U mniue byly prawie identyczne objawy i sie przerazilem, ze znowu cala ustukana forse szlag jasny trafi...

... ale sie okazalo ze najzwyczajniej w swiecie zapomnialem filtr paliwa zmienic. Skleroza nie boli, ale co sie czlowiek zdenerwuje...
KRUK

Post autor: KRUK »

taaa zanim pojechałem na komputer wymieniłem wszystkie możliwe filtry.
Podejżane kable wysokiego napięcia, poprawiłem wszystkie złączki, wymieniłem świece(bo te które miałem już trochę pracowały) i właściwie dopiero na samym końcu dopiero pojechałem potwierdzić najczarniejsze przeczucia :cry:
ODPOWIEDZ