regulacja monowtrysku

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

woocash czytałem to co było w linkach nawet część tych info sobie zapisałem żeby mieć pod ręką

ja to oleje sprawe bo to moje raczej widzi mi sie niż poważny problem 8)7

co do sprawy Rave Mana to nie mam żadnej koncepcji :roll:
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4907
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: moralez »

RaveMan pisze:witam nie wiem czy sie dobrze podpialem pod tem post ale moj problem jest podobny. Jakis czas temu silnik zaczal sie dusic podczas jazdy poczatkowo bylo nienajgorzej pozniej byl juz koszmar bo na 5 biegu wogole nie dalo sie jechac. Postawilem auto do mechanika wyminil filtr paliwa i pompe, co sie okazalo? teraz silnik wogole nie chce zapalic no ewentualnie jak sie wcisnie pedal gazu do dechy to zapali ale za chwile sie dusi mechanik mowi ze sie zalewa powiedzal ze to moze byc czujnik polozenia przepsutnicy. pomozcie mi bo juz 10 dni auto stoi w warsztacie i juz mnie to zaczyna delikatnie mowiac denerwowac. zieki za wszelka pomoc i sugestie. Pozdr
problem z czujnikiem byl opisywany przez dvfilm'a. szukaj

chyba ze dokonasz epokowego odkrycia i znajdziesz "srubke Sebka" i uda ci sie wyregulowac wtrysk :lol:
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

i tak tworzy się legenda czyli monotrysk śrubka Sebka 8) :P

ps. czyli myślisz ze jego problemem jest czujnik temperatury ten dający sygnał do kompa? w sumie warto sprawdzić nowy kosztuje 35zł ale czy to to :roll:
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

jest czujnik hal'a, to moze byc i srubka sebka -suits me :lol:
Awatar użytkownika
TO-MI
Maniak
Posty: 1273
Rejestracja: 02 lip ndz, 2006 3:14 pm
Posiadany PUG: XU9J4
Numer Gadu-gadu: 604584106
Lokalizacja: Krosno/okol

Post autor: TO-MI »

taa jest kręć śrubką jaką sie da w okolicach wtrysku i sie znajdzie :P :mrgreen:
Doba ma 24 godziny,zgrzewka 24 piwa...przypadek..? :)
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2207
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4907
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: moralez »

Sebek pisze:i tak tworzy się legenda czyli monotrysk śrubka Sebka 8) :P

ps. czyli myślisz ze jego problemem jest czujnik temperatury ten dający sygnał do kompa? w sumie warto sprawdzić nowy kosztuje 35zł ale czy to to :roll:
ja mam na mysli czujnik polozenia przepustnicy
Samurize

Post autor: Samurize »

[quote="Sebek"]alexil to nie jest tak że ja go od wyjazdu spod domu butuje tylko po prostu lubie jak dusze w podłogę a on reaguje :)

Orfiter- tak właśnie jest i szukam juz przyczyny od ho-ho ale chyba tak ma po prostu być, bo w sumie nie jest to problem ale że ja lubie mieć wszstko idealnie 8)


ps. kable i swiece też mam nowe więc to nie to

Jestem ciekawy czy znajdzie się osoba która będzie wiedziała co z tym zrobić :roll:[/quote

wymienic trzeba przepustnice bo potencjometra sie nie reguluje bo musi byc fabrycznie ustawiony....to samo mialem

Dodano po 4 minutach:

[quote="Sebek"]alexil to nie jest tak że ja go od wyjazdu spod domu butuje tylko po prostu lubie jak dusze w podłogę a on reaguje :)

Orfiter- tak właśnie jest i szukam juz przyczyny od ho-ho ale chyba tak ma po prostu być, bo w sumie nie jest to problem ale że ja lubie mieć wszstko idealnie 8)


ps. kable i swiece też mam nowe więc to nie to

Jestem ciekawy czy znajdzie się osoba która będzie wiedziała co z tym zrobić :roll:[/quote

wymienic trzeba przepustnice bo potencjometra sie nie reguluje bo musi byc fabrycznie ustawiony....to samo mialem
ODPOWIEDZ