Mini MAX

Prezentacje detalingu i pielęgnacji auta - podzielcie się swoją pracą
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mini MAX

Post autor: Lord Devil »

Prezesie jasne, ze mozesz o ile wolisz, tak mi dali rodzice na chrzcie i sie tego nie wstydze :). Ostatnio modne sa korekty typu:
odswiezenie lakieru - zdjecie 30% rys
srednia koretka - usuniecie 60% rys
pelna korekta - usuniecie najwiecej ile sie da.
Osobisice jakos sie pod tym nie moge podpisac, bo nie potrafie wyliczyc wszystkich rys przed korekta i po :D , umowimy sie na 60% a zdejme 54,558%, albo 63,241% i albo ja bede w plecy albo zlecajacy 8)7
Powiedzmy, ze cena z Mini nie bedzie miarodajna, bo to podobnie jak z 205 Pary, nie wszystko jest przeliczalne na pieniadze 8)
Przyjmijmy, ze ceny zaczynaja sie od 250zlotych. Jest to jednak kwota umowna, bo zakres uslugi jest okreslany indywidualnie, a cena zalezna od stanu pacjenta, ilosci pracy oraz w jakims stopniu od uzytych srodkow.
Car Valeting, Car Detailing.
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Mini MAX

Post autor: Munne »

Ja tez bym tak chcial liczyc pacjetow za uslugi:) Zbieram wywiad 50zl, przykladam sluchawke 100zl, diagnoza 500zl......................
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
MiceK
Maniak
Posty: 1969
Rejestracja: 30 lip pt, 2010 2:10 pm
Posiadany PUG: MG ZR 1.4 16v
Numer Gadu-gadu: 1295187
Lokalizacja: Warszawa/okolice
Kontakt:

Re: Mini MAX

Post autor: MiceK »

Netto :D
parking lotnisko modlin http://lotnisko-modlin.org/
taxi lotnisko modlin http://taxitransfer24h.pl/
Awatar użytkownika
yogurt
Uzalezniony
Posty: 527
Rejestracja: 21 lis pn, 2005 7:47 pm
Posiadany PUG: THP
Numer Gadu-gadu: 3691207
Lokalizacja: krosno

Re: Mini MAX

Post autor: yogurt »

Munne pisze:Ja tez bym tak chcial liczyc pacjetow za uslugi:) Zbieram wywiad 50zl, przykladam sluchawke 100zl, diagnoza 500zl......................
musisz zaczac praktykowac w Polsce, przeciez tutaj to prawie standard !!!
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: Mini MAX

Post autor: Munne »

Wiem jak jest i musze przyznac ze byl to jeden z powodow powrotu do Szwecji. Not my cup of tea!

W Krosnie polecam Wlodka Kaminskiego a jezeli zab by bolal to Monike Kaminska ktora studiowala z moja matka a ja z kolei studiowalem z ich synem. Na wejsciu pincet a jak powiesz ze ciapaty z Szwecji polecil to juz tysiaka trzeba dac:)
yogurt pisze:
Munne pisze:Ja tez bym tak chcial liczyc pacjetow za uslugi:) Zbieram wywiad 50zl, przykladam sluchawke 100zl, diagnoza 500zl......................
musisz zaczac praktykowac w Polsce, przeciez tutaj to prawie standard !!!
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mini MAX

Post autor: Lord Devil »

Nie ma co sie oszukiwac, oferta nie jest skierowana do wszystkich i wszyscy tego nie potrzebuja. Na tego typu zabieg zdecyduje sie osoba jezdzaca, a moze bardziej posiadajaca 205 z wyboru a nie koniecznosci. Ktos kto zaplacil za auto 1500, nie wyda tyle na poprawe wizerunku i to jest normalne. z drugiej strony nikt tego nie zrobi za 100 zlotych, pomijam juz wiedze, posiadanie urzadzen, wlasne doswiadczenie oraz prace (wbrew pozorom to nie kopanie w ogrodku) ale tez uzyte srodki, to wszystko kosztuje. Nie ma znaczenia czy pracuje przy nowym aucie za 300tysiecy czy przy starej 205 za 5 tysiecy. Liczy sie tylko wyprowadzenie lakieru. Czasem taka 205 za te 5 tysiecy jest duza wiecej warta dla ownera, jak nowe auto za 300 tysiecy :)
Car Valeting, Car Detailing.
Awatar użytkownika
marcinpug
Junior
Posty: 442
Rejestracja: 11 lis ndz, 2007 6:21 pm
Posiadany PUG: 205 GTI 167KM 305 GT 205 1.6 automatic 205 1.9 automatic
Numer Gadu-gadu: 2052464

Re: Mini MAX

Post autor: marcinpug »

Lordzie czy masz już zapisy na przyszły rok ?
Brałeś udział w konkursach detailingowych ? jak nie to musisz spróbować
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mini MAX

Post autor: Lord Devil »

Marcinie zasadniczo mam jedno auto na tydzien i w sumie do konca roku brak wolnego weekendu. Na przyszly rok wstepne rezerwacje, bardziej co do miesiaca, jak dokladnego terminu.

Prezesie jakos umknelo mi Twoje pytanie co do aplikacji CR, tak tym razem byl kladziony padem i w wiekszosci wypadkow tak wlasnie jest. W ten sposob naklada sie DUZO szybciej i zdecydowanie mniej wosku, a przy Mini nie bylo czasu. Recznie klade woreczki jak moge, tzn kiedy mam sporo czasu. Wole recznie bo lubie, rece, skora sa po takim zabiegu swietne, zona mi zazdrosci :D , ale tylko przy woskach w 100% naturalnych - innych juz do rak nie biore, tylko pad.
Car Valeting, Car Detailing.
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Mini MAX

Post autor: grzesiek309 »

Kolejna dobra robota _O_
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mini MAX

Post autor: Lord Devil »

Wstepnie Mini sie dobija na wiosenne porzadki w postaci Valetingu i cos tam mam usuwac, bo sie porysowalo tu i tam. Zobaczymy jak to wyglada. Nie mam jeszcze dokladnego terminu bo jest spore zamieszanie z terminami. Jak odprawie czary pokaze i powiem co i jak :Y
Car Valeting, Car Detailing.
ODPOWIEDZ