pimp my ride........205

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
pogy
Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: 17 mar sob, 2007 12:08 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: skalmierzyce

Post autor: pogy »

niebede nią łupał.robione na jakość a nie ilość decybeli .chce żeby było troche miejsca w bagażniku.a szpachel to tylko delikatnie żeby wyrównać żywice bo widać te włókna a na to podkładu niepołoże.pozdrawiam :lol:
Awatar użytkownika
d_ARC
Uzalezniony
Posty: 887
Rejestracja: 22 mar śr, 2006 7:44 pm
Posiadany PUG: Rallye16 - powoli, ale do przodu :)
Numer Gadu-gadu: 2897169
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: d_ARC »

Puryści :P Panowie, trochę luzu. Ma facet pomysł, wkłada w to dużo pracy, to chociaż poczekajcie z krytyką na efekt końcowy. Prawie każdy projekt na Jeśli właścicielowi się podoba, to o gustach się nie dyskutuje 8)
Awatar użytkownika
grzechuuu205
Maniak
Posty: 1415
Rejestracja: 03 lis czw, 2005 4:09 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI
Numer Gadu-gadu: 2800082
Lokalizacja: Bad Vöslau (Austria), LUBIN (dolny śląsk)

Post autor: grzechuuu205 »

ja nic nie mówie tylko troche mnie to martwi ze jak ktos tyle robotuy wkłada w to (mam kumpla co robi coś podobnego) to ze zacznie takie cos pękac i robota bedzie na marne..
Największa radość z jazdy GTI - gdy stal pare miesiecy w garazu :) :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Post autor: Orfister »

Ja bym tę pracę poswiecił na doprowadzenie go do stanu używalnosci technicznej...co z tego że wyglądaj jak bolid jak przy 100 km/h trzesie sie jak furmanka i kicha i prycha... :mrgreen:
Awatar użytkownika
d_ARC
Uzalezniony
Posty: 887
Rejestracja: 22 mar śr, 2006 7:44 pm
Posiadany PUG: Rallye16 - powoli, ale do przodu :)
Numer Gadu-gadu: 2897169
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: d_ARC »

Jedno nie wyklucza drugiego. Moje auto może nie wyglądać, ale banan z ust ma mi nie schodzić po każdej przejażdżce i technicznie ma być bez zarzutu, a na stronę wizualną przyjdzie czas. Niektórzy (jak chyba większość kupujących auta) wolą na początek cacy wygląd 8)

Poza tym chyba każdy projekt w powijakach wyglądał jak pożal się Boże ;)
Awatar użytkownika
pogy
Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: 17 mar sob, 2007 12:08 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: skalmierzyce

Post autor: pogy »

jeżeli chodzi o szybkość to te ponad 80 km robi swoje i narazie mi wystarcza.a 150 juz tym jechałem i jakoś nietrzęsło,tylko troche wiatr słychać :lol:

Dodano po 7 minutach:

a jesli chodzi o stan techniczny to wymieniłem w nim,tylna belke skrętną na prawie nową od puga 309 .całą instalacje elektryczną (zostały jeszcze przewody na tylne lampy do podłączenia)na nową i nie i niedlatego że psuła sie,ale dla samej przyjemności i aby była zrozumiała dla mnie.i jeszcze pare tam drobiazgów.miłego dnia życze.
Awatar użytkownika
krzycho-g
Junior
Posty: 206
Rejestracja: 28 mar śr, 2007 8:07 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Janówek, Błonie, Warszawa...

Post autor: krzycho-g »

ja z moimi 22 punktami na kooncie powoli dochodze do wniosku ze trzeba sie zacząć bawić "tuningiem zewnetrznym" bo szkoda kasy ładowac w super silnik jak nam każa jezdzić gęsiego 40 km/h. A każą nam....Fotoradar co 8 km takie są plany juz wcielane w życie. Wiec ja czekam na efekt koncowy i wtedy sie wypowiem
kiedyś pojade tak szybko ze się w czasie przeniosę ...;-)
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

co 8km powiadasz? to przynajmniej 5x bym sie rozpedzil do 200 i zhamowal do 0 :twisted:
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Post autor: Orfister »

Dobrze prawi..takie sa plany i wszytsko na to wskazuje ze tak się stanie... :(
CykCyrykCyk
Junior
Posty: 109
Rejestracja: 01 lut czw, 2007 10:10 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Cz-wa.

Post autor: CykCyrykCyk »

To podstep !!! Nie dajcie sie zwiesc !!! Ja ostatnio w zabudowanym stowke dziesiec pocinalem ostro wypatrujac fotoradaru, a tu z tylu mnie nakamerowali na kameralna kamere nieoznakowanym pojazdem typu psiarska vectra ;P Fart ze akurat zwolnilem do stowy, bo jakis autokar zagracal droge, no i te pare groszy niby do przodu jestem ;P Stracilem wiare w sprawiedliwosc ;P
Obrazek
all ®ight`s reserved by ©yk
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Post autor: Orfister »

Krzycho też wie coś o tym :D :mrgreen: 8)7
Awatar użytkownika
pogy
Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: 17 mar sob, 2007 12:08 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: skalmierzyce

Post autor: pogy »

a co z tymi radarami panowie??poprostu bieg paradowy 80 koni wystarczy aby jechać 70-siąt i zliczyc mandat albo jakieś zdjęcie do albumu.to może jak mają robić te zdjęcia niech one będą takie,aby budziły zastanowienie co to za samochód,może vw
:D
Awatar użytkownika
lechu
Nowicjusz
Posty: 96
Rejestracja: 15 kwie ndz, 2007 12:41 am
Posiadany PUG: Lacoste
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Post autor: lechu »

Pogy nie chciałbyś odsprzedać znaczka LACOSTE z blędy??? Ja tez mam lacost'a ale niestety znaczek się zdrapał... ja moje autko chciałbym zbliżyć choć troszeczkę do oryginału więc jeśli chciałbyś odsprzedać znaczek lub zamienić się (oczywiście z dopłatą :))) ) to proszę o kontakt.Pozdrawiam
Jestem bezpiecznym kierowcą - zawsze mam przy sobie gumki :)

http://www.lechu6.205.pl
Awatar użytkownika
pogy
Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: 17 mar sob, 2007 12:08 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: skalmierzyce

Post autor: pogy »

no ja raczej do oryginału go niezbliżam bo chciałbym miec cos innego.ale moge Ci go podarować.zdecydowałem sie go ogolic mozliwie ze wszystkiego przez ostatnie 2 tygodnie.prosze o kontakt.pozdrawiam
:wink:
michubichu
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 19 lip wt, 2005 8:26 pm

Post autor: michubichu »

pogy co z Twoim projektem? sa jakies rewelacje? zapodaj foty nowe jak masz? powodzonka:)
ODPOWIEDZ