Szukam radia

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
bullet666
Junior
Posty: 230
Rejestracja: 03 lis pn, 2008 1:45 am
Posiadany PUG: na razie szukam gentry....
Numer Gadu-gadu: 2046824

Re: Szukam radia

Post autor: bullet666 »

a czy ja powiedzialem że ta marka jest gorsza od pioneera czy JVC , zależyu dla kogo ale wcale żle nie grają tylko poprosty daleko im do ideału i chodzi mi bardziej o to że taki kenwood za np 1000zł nie zagra lepiej niż alpine za np. 500zł nie chodziło mi o to że kenwood to kompletny śmieć, o nie , poprostu jakby to ując za radia tej klasy chca za dużo siana i tyle i myślę że nie ma co już rozkminiać nad tą marką bo kolega bandownik wybrał już sprzęt który był możliwie najlepszy za tą kasę ,naprawde myślę że będziesz zadowolony z tego alpine i nie zastanawiaj się bierz za nim zgarnie ci go ktoś inny :mrgreen:
Awatar użytkownika
pug205gti
Junior
Posty: 224
Rejestracja: 24 maja czw, 2007 10:13 am
Posiadany PUG: 205
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Malbork

Re: Szukam radia

Post autor: pug205gti »

Ja miałem nową Alipne CDA-9885 i szybko się jej pozbyłem bo używane radio za 400 zł( Clarion ,Kenwood ) bije ją pod względem jakości dzwięku .
Nie chodzi o jakieś krytykowanie której z firm tylko o to że trzeba wiedzieć które modele co sobą reprezentują a nie jednoznacznie twierdzić że dana firma X jest lepsza od Y .
Myślę że się zrozumieliśmy .
Awatar użytkownika
Tiger
Junior
Posty: 260
Rejestracja: 18 sty pt, 2008 11:38 am
Posiadany PUG: brak
Numer Gadu-gadu: 2812127
Lokalizacja: Żary

Re: Szukam radia

Post autor: Tiger »

Powiem tyle ja nie zamierzam zakladac demo cara ani tez choinki w samochodzie. Chce normalnie sluchac muzyki w ładnym brzmieniu a nie zeby mi plastiki odpadały. Z opini wielu osób nikt zle sie nie wyrazil na temat owej alpiny i pionierka ktore mialem na oku niestety dwoch allegrowiczow nie posiadalo pełnego kompletu wiec sobie podarowalem. Tyle ode mnie
bullet666
Junior
Posty: 230
Rejestracja: 03 lis pn, 2008 1:45 am
Posiadany PUG: na razie szukam gentry....
Numer Gadu-gadu: 2046824

Re: Szukam radia

Post autor: bullet666 »

ehh.. szkoda gadać posiadaczu kenwooda :wink: ciekaw jestem co kupileś zamiast tego alpine jakiż to zacny model kenwooda tak zmiarzdżył tego alpine pod względem jakości dżwięku ( clariona się nie czepiam bo robi również dobry SPRZĘT CA) nie jestem tu żadnym fanboyem alpine poprostu robią znakomity sprzet , a dzięki bardzo dobrym końcówkom mocy dżwięk jest wspaniały mógłbym tak dalej wymieniać ale pewnie itak nie ma to sensu bo jak widze trzymacie się swojej wersji że kenwood is the best 8)7 pomijając fakt że piszesz głupoty i już nie mam sily się przez ciebie śmiać to ja uważam że jednak ty paru żeczy nie zrozumialeś ,nie będę pisał po raz 10000 jakich bo to nie ma sensu :evil: zrobiłem już pare systemów CA w swojej krótkiej karieże i z taką sentencja jaką ty tu zaprezentowałeś jeszcze się nie spotkałem , swoją drogom to nie dziwie się jakości tego twojego 9885 bo radio warte 1000zł kupić za 400zł to trza mieć talent sorry ale takie moje zdanie w temacie CA i go nie zmienie podobnie jak większość ludzi znających się na CA :P
to tyle :W
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Re: Szukam radia

Post autor: Banita »

Za 300 zl mozna miec lepszego pod wzgledem jakosci dzwieku kenwooda. Z tym , ze nie bedzie mial mp3 :wink:
Awatar użytkownika
skola
Uzalezniony
Posty: 867
Rejestracja: 27 lip czw, 2006 10:03 pm
Posiadany PUG: 205 Roland 1,4 TUS3 84KM
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin/pogodno

Re: Szukam radia

Post autor: skola »

pug205gti pisze:
bullet666 pisze:heh pewnie masz kenwooda i też nie dowierzasz jak jest naprawde , gdzie słuchałem ?? a no w aucie ehe.. :mrgreen: byłem w firmie zajmujacą się tematyką car audio , w której pracuje mój kumpel (teraz ja również :mrgreen: ) i mieli akurat pare razy zestaw zbudowany na kenwoodach i o ile pamiętam to pod hertzami radyjko grało , i jak na radio za 1000 PLN-ów to nie grało dobrze :N i to nie byla tylko moja opinia także... :wink: wsadzali potem jeszcze do tego samego auta z ciekawości jakiegoś clariona tańszego i zagrał lepiej był przy tym klient proponowano mu jeszcze alpina miodzio... :mrgreen: ale gość wolał kenwooda bo coś
tam miał jakiś bajer i podświetlanie mu pasowało do auta 8)7
a co do słuchania radyjek w markietach to :lol: :lol: :lol: se można, nigdy nie będzie to tak jak w aucie słychać .
A co do ustawień to bawiłem się troche tymi equalizerami regulacją tonów i tak dalej, troche tych ustawień było ale jak bym nie ustawił to było no nie najlepiej jak na radio tej klasy :wink:

Nie nie mam w tej chwili Kenwooda .
W tym roku na eliminacjach MP w Poznaniu Clio zdobyło I miejsce w kategorii Experienced do 5 kanałów mając na pokładzie Kenwooda za jak to określasz 1000 zł zdobywając 221 punktów za dżwięk _O_ .
Myśląc o ustawieniach miałem na myśli cięcia na wzmacniaczu lub DSP .

Alpiny z seri CDE .... nie ,, grają '' jak już to poszukaj coś z serii CDA
:W
BTW.
Trzeba pamiętać że samo radio nie gra 8)7
Na dzwięk mają wpłwy różne czynniki i klocki ( wzmacniacze , przewody ,głośniki itd. )
nie można jadnoznacznie określić jak zagra to czy owe radio nie znając pozostałych komponentów CA .
Popieram w 100% , już cie lubie hyhy
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2619

PRZÓD: Wzmak Rockford P450.4, Hertz HSK 165, radio JVC KD-BT1 ,TYŁ: Wzmak SOUNDSTREAM TRX2.550, SUB: MB Quart RWE 302 , kable 35MM^, kondzior 1 F
Awatar użytkownika
pug205gti
Junior
Posty: 224
Rejestracja: 24 maja czw, 2007 10:13 am
Posiadany PUG: 205
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Malbork

Re: Szukam radia

Post autor: pug205gti »

ciekaw jestem co kupileś zamiast tego alpine
CLARION DRX 9375
nie jestem tu żadnym fanboyem alpine poprostu robią znakomity sprzet

zgadza się ale więszość modeli nie wybija się ponad przeciętność
a dzięki bardzo dobrym końcówkom mocy dżwięk jest wspaniały
mówisz o końcówkach mocy rzędu 15 W i mega zniekształceniach .
swojej wersji że kenwood is the best
a gdzie coś takiego napisałem ? Czytaj ze zrozumieniem
zrobiłem już pare systemów CA w swojej krótkiej karieże i z taką sentencja jaką ty tu zaprezentowałeś jeszcze się nie spotkałem ,
ilość się nie liczy tylko jakość :-)
swoją drogom to nie dziwie się jakości tego twojego 9885 bo radio warte 1000zł kupić za 400zł to trza mieć talent sorry ale takie moje zdanie w temacie CA
po raz kolejny czytasz a nie rozumiesz . radio to kupiłem nowe i ni jak ma tu się twoja dygresja o jakości tego radia .

Jak zrobisz choć jeden system poprawnie brzmiący to pogadamy .... 8)7
Awatar użytkownika
Tiger
Junior
Posty: 260
Rejestracja: 18 sty pt, 2008 11:38 am
Posiadany PUG: brak
Numer Gadu-gadu: 2812127
Lokalizacja: Żary

Re: Szukam radia

Post autor: Tiger »

miala byc porada a tu rozpętała sie słowna wojna. Nie o to mi chodzilo
Awatar użytkownika
pug205gti
Junior
Posty: 224
Rejestracja: 24 maja czw, 2007 10:13 am
Posiadany PUG: 205
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Malbork

Re: Szukam radia

Post autor: pug205gti »

Najlepiej jak byś podjechał do ,,dobrego '' zakładu CA .
Będziesz miał okazję posłuchać parę radyjek i wybierzesz najbardziej pasujące Tobie.

Naprzykład ---> Zielona Góra, Kożuchowska 20a (teren DOMET'u)

600 71 51 81

info@carmania.pl
http://www.carmania.pl
Awatar użytkownika
Tiger
Junior
Posty: 260
Rejestracja: 18 sty pt, 2008 11:38 am
Posiadany PUG: brak
Numer Gadu-gadu: 2812127
Lokalizacja: Żary

Re: Szukam radia

Post autor: Tiger »

Powiem szczerze nie znam zielonej za bardzo a w Zarach gdzie mieszkam nie znam dobrych fachowcow
Awatar użytkownika
Tiger
Junior
Posty: 260
Rejestracja: 18 sty pt, 2008 11:38 am
Posiadany PUG: brak
Numer Gadu-gadu: 2812127
Lokalizacja: Żary

Re: Szukam radia

Post autor: Tiger »

Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Szukam radia

Post autor: DJPreZes »

Blaupunkta daruj sobie od razu.
Kenwood jak dla mnie swietny wybor.. Seria 5xx brzmi juz bardzo dobrze, 7 jak dla mnie swietnie. No ale co kto lubi...
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiger
Junior
Posty: 260
Rejestracja: 18 sty pt, 2008 11:38 am
Posiadany PUG: brak
Numer Gadu-gadu: 2812127
Lokalizacja: Żary

Re: Szukam radia

Post autor: Tiger »

problem teraz ze gostek nie ma calego kompletu kurcza ciezko znalesc cos ciekawego
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Szukam radia

Post autor: Sebek »

mnie informowano że do 500zl to kenwood rządzi rynkiem, a wiele czynników na to wpływa
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Szukam radia

Post autor: Para »

Bandownik to dajesz tego Kenwooda i po sprawie
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
ODPOWIEDZ