Strona 1 z 1

swap na sleeeperka :D

: 12 cze pt, 2009 9:15 pm
autor: piskorz
Witam fanów 205 ki.

Spłynęło mi torszkę pieniążka w ilości 4tyś PLN i mocno zastanawiam się nad zrobieniem cichoociemnego potworka.
Mam color line'a z 91r, blacha sliczna, autko nigdy nie bite, ale silnik zawias przód i tył są mocno wyeksploatowane- moja wina nie dbałem. Nosiłem się z zamiarem zmiany autka, ale już jestem pewien na 100%, że nie przesiąde się do niczego poza 205 3-drzwiową.

W związku z powyższym mam pytanie, które kieruje do doświadczonych w bojach, czy kapitał 4000 PLN wystarczy, na przeszczep silnika, skrzyni, zawiasów przót + tył od GTI 1.9 najlepiej by było, gdyyby wszystkie części na przeszczep były zdrowe i dużo pojeździły. Z kim mogę pogadać o ewentualnych kosztach, z kim mógłbym wymienić doświadczenia i co w ogóle o tym sądzicie. Zwykły color line bez nakładek, bez cięcia nadkoli z tyłu, (ewentualnie jakiś miły kapeć) ale mocno dowitaminalizowany, tak żeby pajacom z niemieckich gównien kopary poopadały.

Proszę o kontakt i pomoc :)

Re: swap na sleeeperka :D

: 12 cze pt, 2009 11:27 pm
autor: moralez
ciezki temat nikt tego nie ruszal 8)7

czytales wogole ten dzial ?
http://www.peugeot205.pl/forum/viewforum.php?f=33

Re: swap na sleeeperka :D

: 12 cze pt, 2009 11:36 pm
autor: -BARON-
kup lepiej całe gti i sobie poprzekładaj a za ewentualną reszte zrób silnik itp.
jak bedziesz jezdził i zbierał graty to niewiem czy ci sie to opłaci.

Re: swap na sleeeperka :D

: 25 lip sob, 2009 11:16 pm
autor: Haku
bedziesz mial problem w zamknieciu sie w tej kwocie - ja jestem po takim swapie u siebie i majac drugie gti na czesci nie zmiescilem sie w tej kwocie. dodam tylko ze wiekszosc czesci zastosowanych przy przekladce bylo nowa stad takie koszta