Listwy boczne

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Listwy Boczne

Post autor: Martinoo »

Para pisze:Martinoo nie brzmi to zbyt estetycznie, masz zdjecie tego u siebie na aucie ?
mam i w sumie nie rzucało się to tak w oczy.
Załączniki
DSC00693.JPG
DSC00692.JPG
DSC00691.JPG
DSC00446.JPG
DSC00442.JPG
DSC00287.JPG
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
xtrack
Uzalezniony
Posty: 667
Rejestracja: 15 wrz pt, 2006 2:48 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Re: Listwy Boczne

Post autor: xtrack »

Martinoo pisze: mam i w sumie nie rzucało się to tak w oczy.
masz racje ze nie rzuca sie w oczy.tylko jak zwykle jest jakies ale...
jesli ktos na codzien jezdzi golfem albo fiatem cinquecento 700 na gazie i w zasadzie wisi mu to jak auto wyglada i jezdzi, myje auto raz na dwa lata, a dobry olej to dla niego superol z marketu to moze tego nie zauwazy. "ale" to jest fan klub 205 i dlatego mozna zaliczyc takie rozwiaznie do działu "Tragedia" gdzie role głowną gra bieda z nedzą. gdybym tak zrobil na swojej 205 tce to nigdy bym sie czyms takim nie pochwalil.no chyba ze chcialbym zeby sie ze mnie śmiali.
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Listwy Boczne

Post autor: Martinoo »

xtrack pisze:
Martinoo pisze: mam i w sumie nie rzucało się to tak w oczy.
masz racje ze nie rzuca sie w oczy.tylko jak zwykle jest jakies ale...
jesli ktos na codzien jezdzi golfem albo fiatem cinquecento 700 na gazie i w zasadzie wisi mu to jak auto wyglada i jezdzi, myje auto raz na dwa lata, a dobry olej to dla niego superol z marketu to moze tego nie zauwazy. "ale" to jest fan klub 205 i dlatego mozna zaliczyc takie rozwiaznie do działu "Tragedia" gdzie role głowną gra bieda z nedzą. gdybym tak zrobil na swojej 205 tce to nigdy bym sie czyms takim nie pochwalil.no chyba ze chcialbym zeby sie ze mnie śmiali.
teraz mam auto po remoncie blacharki i poło zony ma nowy lakier, a listwy GTI które były kiedyś założone są odnowione i lezą w garażu czekając na GTI które być może w niedługim czasie się u mnie zjawi.
Masz racje że jak się człowiek zna to trochę głupio to wyglądało. Teraz mam zamiar doprowadzić mojego 205 do mojego własnego ideału. Ewentualnie kiedyś pojawia się poszerzenia od Martinopa w stylu Rally
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
ODPOWIEDZ