Listwy od Gentry - jaki kolor ?

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
Stopx
Uzalezniony
Posty: 645
Rejestracja: 26 mar pn, 2007 8:57 am
Posiadany PUG: Gejtry
Lokalizacja: Warszawa

Listwy od Gentry - jaki kolor ?

Post autor: Stopx »

Maluje parę elementów w swoim Gentrusiu,no i mam mały dylemat.Chodzi o to ze będe musiał pomalować tez listwy dookoła auta ponieważ niektóre z nich są w kolorze nadwozia czyli butelkowa zieleń,a niektóre są czarne.
No i teraz co zrobić:
A-maznąć je w kolor
B-czy jednak na czarno
Proszę o pomoc,jeżeli chodzi o mnie skłaniam się ku czarnemu.
Pozdro :W
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Listwy od Gentry,jaki kolor???

Post autor: RafGentry »

Już spieszę z pomocą. Otóż oryginalnie Gentry z 1991 roku miały poszerzenia oraz zderzaki zielone - jako jedyna wersja 205-tki spośród wszystkich produkowanych modeli.
Później jednak producent poszedł po rozum do głowy, zdając sobie sprawę z niepraktyczności tego rozwiązania i w Gentry produkowanych w 1992 i 1993 roku zastosował czarne listwy i zderzaki - takie same jak w modelach GTI.

Jeśli już malujesz, to radziłbym pomalować na czarno. Dla przykładu powiem Ci, że szukając kompletu zielonych poszerzeń Gentry natrafiłem na nie przez 3 lata tylko raz na ebay.de. Poszły za 250 euro.

Maluj na czarno - w razie (odpukać!) potrzeby łatwiej będzie dorwać czarny zderzak, czy pojedyncze poszerzenie, niż szukać zielonego, albo malować je pod kolor pozostałych...
Awatar użytkownika
Stopx
Uzalezniony
Posty: 645
Rejestracja: 26 mar pn, 2007 8:57 am
Posiadany PUG: Gejtry
Lokalizacja: Warszawa

Re: Listwy od Gentry,jaki kolor???

Post autor: Stopx »

No przecież ja od razu mogłem do ciebie na PW uderzyć 8)7 Tak właśnie myślałem żeby to na czarno prysnąć.Jak widzisz nie próżnujemy cały czas coś się robi,od zakupu zrobiłem może ze 400km. bo 205-tka cały czas w warsztacie stoi.
Dzięki za podpowiedz :)
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Re: Listwy od Gentry,jaki kolor???

Post autor: Marin205 »

stopx pisze:No przecież ja od razu mogłem do ciebie na PW uderzyć 8)7 Tak właśnie myślałem żeby to na czarno prysnąć.Jak widzisz nie próżnujemy cały czas coś się robi,od zakupu zrobiłem może ze 400km. bo 205-tka cały czas w warsztacie stoi.
Dzięki za podpowiedz :)
Raf Ci powie w którym miejscu ma być śrubka torx a gdzie krzyżyk , wie wszystko
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
ODPOWIEDZ