Strona 1 z 1

tweetery

: 25 kwie pn, 2011 1:18 pm
autor: Martinoo
W długi majowy weekend mam zamiar załozyc tweetery w desce mojej 205 tylko zastanawiam sie jak wyciąć okrągłe otwory o średnicy 4-5 cm żeby jak włożę tam głosniczki nie było widać dziur(żeby nie zrobic za duzych otworów)

Re: tweetery

: 25 kwie pn, 2011 1:31 pm
autor: babelo

Re: tweetery

: 25 kwie pn, 2011 2:08 pm
autor: Martinoo
Mateusz mam takie coś w domu ale jak nałoze to na wiertarke to nie zmiesci mi się wiertarka miedzi deske a szybe,
a jak bym zaczął wycinać pod kątek to nie powstałby mi okrag tylko jajo

Re: tweetery

: 25 kwie pn, 2011 2:14 pm
autor: robson

Re: tweetery

: 25 kwie pn, 2011 2:18 pm
autor: Martinoo
robson pisze:Marcin tu masz coś takiego :W http://moto.allegro.pl/mannesmann-przys ... 70748.html
to by było dobre ale zobacz czy ten pomysł co napisałem ci na PW by sie nie sprawdził

Re: tweetery

: 25 kwie pn, 2011 9:17 pm
autor: bujan92
jezeli chodzi o tweetery to mam dla ciebie lepszy pomysl jak wiercenie w desce :) zamontuj sobie w tych trojkacikach jak masz lusterka tylko musisz najpierw przykleic gniazda w ktorym siedzi glosnik i potem to zywica obrobic a na koncu material.Powiem ci ze efekt jest fajny wizualny jak i dzwiek fajnie sie rozchodzi, jak bede mial jutro chwile to zrobie foty i ci podesle jak to wyglada ,przypomnij sie jutro wieczorem.

Re: tweetery

: 25 kwie pn, 2011 9:54 pm
autor: Martinoo
bujan92 pisze:jezeli chodzi o tweetery to mam dla ciebie lepszy pomysl jak wiercenie w desce :) zamontuj sobie w tych trojkacikach jak masz lusterka tylko musisz najpierw przykleic gniazda w ktorym siedzi glosnik i potem to zywica obrobic a na koncu material.Powiem ci ze efekt jest fajny wizualny jak i dzwiek fajnie sie rozchodzi, jak bede mial jutro chwile to zrobie foty i ci podesle jak to wyglada ,przypomnij sie jutro wieczorem.
A trójkatach od lusterek ok ale ja mam lustra od 309 z regulacja od wewnetrznej strony

Re: tweetery

: 26 kwie wt, 2011 3:25 pm
autor: bujan92
ja tez mam regulacje od wewnatrz i w niczym to nie przeszkadza

Re: tweetery

: 26 kwie wt, 2011 4:33 pm
autor: Martinoo
bujan92 pisze:ja tez mam regulacje od wewnatrz i w niczym to nie przeszkadza
to zapodaj mi fotki,
moze faktycznie to jest dobry pomysł

Re: tweetery

: 30 kwie sob, 2011 6:28 pm
autor: miloo1
Jeżeli można to także proszę o te fotki ;) Też przez weekend mam zamiar zmienić audio ;) I stąd jeszcze jedno pytanko gdzie montujecie głośniki 165mm i jak wielkich wymaga to przeróbek?

Re: tweetery

: 01 maja ndz, 2011 11:46 am
autor: Martinoo
miloo1 pisze:Jeżeli można to także proszę o te fotki ;) Też przez weekend mam zamiar zmienić audio ;) I stąd jeszcze jedno pytanko gdzie montujecie głośniki 165mm i jak wielkich wymaga to przeróbek?
Ja wymysliłem coś innego niż wiercenie deski czy montowanie koło lusterek.

Foto w poniedziałek bo musze to skończyć i wtedy pokażę

Re: tweetery

: 03 maja wt, 2011 12:43 pm
autor: swiru
i jak tam te fotki Kolego? Bo też jestem bardzo ciekawy efektu

Re: tweetery

: 03 maja wt, 2011 12:53 pm
autor: Martinoo
Tweetery wsadziłem w konsole srodkową, zaraz pojawia sie komentarze że powinne być w podszybiu ale w tym miejscu naprawde fajnie brzmią

Re: tweetery

: 04 maja śr, 2011 1:25 am
autor: skola
tweeter grajacy w nogi .... powodzenia

Re: tweetery

: 04 maja śr, 2011 10:31 pm
autor: Martinoo
skola pisze:tweeter grajacy w nogi .... powodzenia
jak dla mnie jest ok