kupiłem 205 i.. pomocy

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
djicemeryblunt

kupiłem 205 i.. pomocy

Post autor: djicemeryblunt »

mianowicie, gdy zobaczyłem u kolegi na podwórku PEUGEOTA 205 1.4 75KM .88r pierwsza rej.91r którego mial do sprzedania
wyobraziłem sobie rajdy itp i odrazu pomimo wyblakłego czerwonego koloru go wstępnie pokochałem
po przejażdżce dostrzegłem że ma spore luzy na kierownicy oraz troszke za głośno ale tak fajnie chodzil i smierdzi spalinami w kabinie , kupiłem go... troszke nim pojezdziłem przez 2 dni mimo to że olej nie był wymieniany 10lat odkryłem w nim

następujące wady:
że czasem po przekręceniu kluczyka nie zapalały się kontrolki (nie bylo zasilania) zaradzałem temu w ten sposób że poruszałem kablami przed i obok akumulatora i czasem załapało, DO CZASU aż mimo ruszania szarpania kabli nic to nie dało,przyjechał na miejsce -pseudo mechanik cos tam poruszał odłączył przyłączył, przekręciłem kluczyk i zadziałał ALE swiatła lekko migały, jedno swieci mocniej drugie słabiej w odcieniu żółtym , kontrolki deczko szaleją , wyraźne zwarcie...
kolejną rzeczą która mnie niepokoi jest to ze jak sobie troszke pochodzi rozgrzeje sie, to wydobywa sie z pod maski zapach plastiku jak by palonych kabli oraz po środku silnika wydobywa się powolutku dym jak by para przy temp +1.
i mam następujące pytania do ekspertów:
- co z tą elektryką może być nie tak i ile może kosztować naprawa
- co z wydobywającą się parą oraz zapachem palonych kabli ile też kosztować może naprawa
- ile zapłacę za nową przednią szybę z wymianą
- ile zapłacę za klamke w kabinie do otwierania maski z wymianą ponieważ mi sie urwała
- i ile zapłacę za wymiane klocków hamulcowych, olei filtrow powietrza oraz paliwa

prosze o odpowiedź
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: kupiłem 205 i.. pomocy

Post autor: RafGentry »

Przyjacielu, nie mamy pojęcia kim jesteś i skąd pochodzisz.

Na początek prosimy o kilka zdań o sobie w tym temacie; http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.ph ... 64#p301864

Potem miło by było, gdybyś uzupełnił swój profilowy forum o miejsce zamieszkania i awatar.

Dopiero po nadrobieniu tych formalności i zapoznaniu się z regulaminem zapraszamy do rozgoszczenia się na forum.
ODPOWIEDZ