peugeot 205 look tylni zderzak zmiana na inny. pomocy

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
rachim123

peugeot 205 look tylni zderzak zmiana na inny. pomocy

Post autor: rachim123 »

witam was mam peugeota 205 look cóż mam lakier czarny mat (fajnie wygląda) i tak też go kupiĺłem posiadam też dymione lampy przednie (oryginalne od 205)0i inny grill niż oryginalny(siatka bez żeber) hmm moje pytanie dotyczy tego na jaki pasujący lecz nie od 205tki mogę zmienić tylni zderzak? potrzebuję waszej pomocy... zaczynam z pracami nad nim a mnie osobiście w tym modelu zderzaki się nie podobają :-D a i ile wyniosły by mnie listwy boczne :-D jak ktoś wie pozdrawiam
Awatar użytkownika
aver
Junior
Posty: 275
Rejestracja: 17 sty czw, 2013 12:17 am
Posiadany PUG: XTD
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Konin-Poznań

Re: peugeot 205 look tylni zderzak zmiana na inny. pomocy

Post autor: aver »

jeśli nie podoba Ci sie zderzak bieda, to oby przypadla Ci do gustu podkladka GTI
asasdasdsad.jpg
zapewne to jedyna akceptowana opcja na tym forum :W
rachim123

Re: peugeot 205 look tylni zderzak zmiana na inny. pomocy

Post autor: rachim123 »

kurcze mam podobny lecz jak wiadomo nie ma tak blisko światel w zderzaku . przody tzn zderzaki od clio i uno dają a z tyłu tak klasycznie szkoda .może ktoś coś wie to piszcie :-D
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: peugeot 205 look tylni zderzak zmiana na inny. pomocy

Post autor: DJPreZes »

Tutaj raczej nie znajdziesz poparcia w przeróbkach - dla większości oryginalny kształt nadwozia jest najładniejszy po prostu.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: peugeot 205 look tylni zderzak zmiana na inny. pomocy

Post autor: RafGentry »

Rachim123 - przede wszystkim zapraszam do działu dla nowych użytkowników. Przywitaj się tam i napisz parę słów o sobie oraz o swojej 205-tce.

Co do modyfikacji, to Aver ma rację. Nikt raczej nie przyklaśnie Twojemu tuningowemu pomysłowi, bo na tym forum dbamy o zachowanie klasycznych linii naszych 205-tek.

I nie obraź się, ale jak pomyślę, że chcesz zakładać poszerzenia boczne GTI do nieoryginalnych zderzaków i to wszystko do wersji look, to na myśl przychodzą mi tego typu choinki:
!!205.jpg
!!2005.jpg
!!2055.jpg
Awatar użytkownika
xtrack
Uzalezniony
Posty: 667
Rejestracja: 15 wrz pt, 2006 2:48 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Re: peugeot 205 look tylni zderzak zmiana na inny. pomocy

Post autor: xtrack »

http://allegro.pl/star-8125-zderzak-czo ... 07000.html

moze cos takiego i podejdzie ...jak bedziesz miał problem z montazem to przywieź auto do mnie to pomoge załozyc.ewentualnie moi sasiedzi handluja sprzetem rolniczym takze zawsze mozna cos dopasowac wedle uznania.
rachim123

Re: peugeot 205 look tylni zderzak zmiana na inny. pomocy

Post autor: rachim123 »

dzieki za wszystkie uszczypliwości z waszej strony ale jak dla mnie każdy ma swój gust. kupiłem to auto z wyboru a nie bo ktoś mi kazał. jestem z niego zadowolony i chciałbym by wyglądał jak najlepiej . nie zanaczy to też że mam zamiar zakładać zderzaki od nysy. :-D ale dzięki za wasze zdanie. a co do oryginalności najpiękniejszego wyglądu bez modyfikacji dodam że na tym forum widziałem puga z światłami od vw polo i mnie się np one podobały na 205ce. kwestia gustu. pzdrawiam i temat do zamkniecia :-D
Awatar użytkownika
pawel
Maniak
Posty: 1120
Rejestracja: 06 lis czw, 2003 11:16 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI
Lokalizacja: Włocławek

Re: peugeot 205 look tylni zderzak zmiana na inny. pomocy

Post autor: pawel »

xtrack pisze:http://allegro.pl/star-8125-zderzak-czo ... 07000.html

moze cos takiego i podejdzie ...jak bedziesz miał problem z montazem to przywieź auto do mnie to pomoge załozyc.ewentualnie moi sasiedzi handluja sprzetem rolniczym takze zawsze mozna cos dopasowac wedle uznania.
swoją drogą drogie te graty do stara :) sorki za OT
P205
Awatar użytkownika
krzyska
Peugeot 205 Master
Posty: 2097
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 9:49 pm
Posiadany PUG: Forever, Griffe, Honda CB125Twin 1978, Alfa Romeo 147JTDm, P207UjemnieDynamiczny, Patriot KS90
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Kruszwicy

Re: peugeot 205 look tylni zderzak zmiana na inny. pomocy

Post autor: krzyska »

pawel pisze:
xtrack pisze:http://allegro.pl/star-8125-zderzak-czo ... 07000.html

moze cos takiego i podejdzie ...jak bedziesz miał problem z montazem to przywieź auto do mnie to pomoge załozyc.ewentualnie moi sasiedzi handluja sprzetem rolniczym takze zawsze mozna cos dopasowac wedle uznania.
swoją drogą drogie te graty do stara :) sorki za OT
czegoś takiego brakowało mi do kompletu z progami, będzie ślicznie :twisted:
GTI_Efekt Masy Obrazek
rachim123

Re: peugeot 205 look tylni zderzak zmiana na inny. pomocy

Post autor: rachim123 »

kurde czasem się zastanawiam cz
y wy tak zawsze musicie się tak wyśmiewać? skoro piszę post to po to byście mi pomogli i doradzili a nie się nabijali .
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3560
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: peugeot 205 look tylni zderzak zmiana na inny. pomocy

Post autor: cejot »

rachim123 pisze:kurde czasem się zastanawiam cz
y wy tak zawsze musicie się tak wyśmiewać? skoro piszę post to po to byście mi pomogli i doradzili a nie się nabijali .
Kolego, niestety nikt Ci raczej nie udzieli fachowych porad odnośnie modyfikacji 205 częściami z innych samochodów. Kiedyś zdarzały się przeróbki, ale te czasy minęły. Poszukaj na forum to może znajdziesz interesujące Cię informacje.

Polecam: http://forum.peugeot205.pl/search.php
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
ODPOWIEDZ