Tani tuning

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
luk

Tani tuning

Post autor: luk »

Jak można tanio ulepszyć coś w swoim aucie. Coś pomalować, przykręcić, dokręcić itp żeby fajnie wyglądało. I tanio!!!
Ja osobiście pomalowałem kolumny Mcphersona (to co wystaje pod maską) Na kolor czerwono czarny i dość fajnie to wygląda. Oprócz tego przewody wysokiego mam kolorowe czerwone, żółte,pomarańczowe i silnik wygląda teraz jak sportowy. Zastanawiam się jeszcze na pomalowaniu serwa.
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tani tuning

Post autor: Mav309 »

luk pisze:Jak można tanio ulepszyć coś w swoim aucie. Coś pomalować, przykręcić, dokręcić itp żeby fajnie wyglądało. I tanio!!!
Ja osobiście pomalowałem kolumny Mcphersona (to co wystaje pod maską) Na kolor czerwono czarny i dość fajnie to wygląda. Oprócz tego przewody wysokiego mam kolorowe czerwone, żółte,pomarańczowe i silnik wygląda teraz jak sportowy. Zastanawiam się jeszcze na pomalowaniu serwa.
Jedzie szybciej?
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

nie chodzi o to zeby jechał szybciej, ale o to zeby cieszyl oko
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

_Ryba_ pisze:nie chodzi o to zeby jechał szybciej, ale o to zeby cieszyl oko
No tak...WNy zolto czerwono pomaranczowe napewno rozbawiaja je ogladajacych...
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

Mav309 pisze:
_Ryba_ pisze:nie chodzi o to zeby jechał szybciej, ale o to zeby cieszyl oko
No tak...WNy zolto czerwono pomaranczowe napewno rozbawiaja je ogladajacych...
o co ci chodzi?? Kwestia gustu
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

_Ryba_ pisze:
Mav309 pisze:
_Ryba_ pisze:nie chodzi o to zeby jechał szybciej, ale o to zeby cieszyl oko
No tak...WNy zolto czerwono pomaranczowe napewno rozbawiaja je ogladajacych...
o co ci chodzi?? Kwestia gustu
Ale nie mozna kazdego pomyslu akceptowac...
Podoba Ci sie taki pomysl? Jeden przewod zolty, drugi zielony, trzeci pomaranczowy a czwarty niebieski...
Sorry ale nie wszystko mozna robic pod przykrywka "kwestia gustu"
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

Mav309 pisze:
_Ryba_ pisze:
Mav309 pisze: No tak...WNy zolto czerwono pomaranczowe napewno rozbawiaja je ogladajacych...
o co ci chodzi?? Kwestia gustu
Ale nie mozna kazdego pomyslu akceptowac...
Podoba Ci sie taki pomysl? Jeden przewod zolty, drugi zielony, trzeci pomaranczowy a czwarty niebieski...
Sorry ale nie wszystko mozna robic pod przykrywka "kwestia gustu"
W sumie masz racje ale kazdy robi to co uwaza za stosowne i nie kazdemu musi sie to podobac
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
Bart

Post autor: Bart »

Widze, że znowu zażarta dyskusja na temat rzeczy "tjuninkofych" heh ;). Ja już się nie wtrącam, BEZ KOMENTARZA ;). Pozdrawiam
fabryk

Re: Tani tuning

Post autor: fabryk »

luk pisze:Jak można tanio ulepszyć coś w swoim aucie. Coś pomalować, przykręcić, dokręcić itp żeby fajnie wyglądało. I tanio!!!
Ja osobiście pomalowałem kolumny Mcphersona (to co wystaje pod maską) Na kolor czerwono czarny i dość fajnie to wygląda. Oprócz tego przewody wysokiego mam kolorowe czerwone, żółte,pomarańczowe i silnik wygląda teraz jak sportowy. Zastanawiam się jeszcze na pomalowaniu serwa.
wszystko z umiarem!mi osobsicie sie nie podobaja takie kolorowe kable ale to wlasnie kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje...a co do WN to wazne zeby byly dobre a nie cieszyly oko!samochod to przedewszystkiem bezpieczenstwo i bezawaryjnosc a dopiero pozniej ma cieszyc oko!



mozesz wrzucic biale tarcze i przyciemnic samemu szybki(ja osobiscie za samodzielnym przyciemniem nie przepadam ale ludzie to robia i w miare to wyglada)!
mozesz tez pomalowac zaciski hamulcowe oraz wrzucic zarowki ala xenony-mi osobiscie sie podoba taki niebieskawy poblask zarowek!



ps jest tysiace opcji na zrobienie autka...ja nie przepadam za tanim tuningiem ale to nie moja sprawa

ps2 zycze udanych przerobek i szerokiej drogi


Pozdr 4all 8)
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tani tuning

Post autor: Mav309 »

fabryk pisze:ps jest tysiace opcji na zrobienie autka...ja nie przepadam za tanim tuningiem ale to nie moja sprawa

ps2 zycze udanych przerobek i szerokiej drogi
Zasada jest taka - zamiast zrobic cos, by wygladalo festyniarsko, albo nawet przecietnie - to juz lepiej nic nie ruszac i zostawic fabryke...
Dam przyklad co do WNow - co innego jest kupic zestaw czerwonych przewodow WN Championa - wyglada to ladnie, a co innego pomalowac zwykle kable na roznokolorowo - moze oblozyc je jeszcze futerkiem albo roznokolorowa wloczka?
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
majpio

Post autor: majpio »

hehehhehe dobre
luk

Post autor: luk »

kable nie malowałem są takie orginakne w zestawie.
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

Bart pisze:Widze, że znowu zażarta dyskusja na temat rzeczy "tjuninkofych" heh ;). Ja już się nie wtrącam, BEZ KOMENTARZA ;). Pozdrawiam
Ja tez juz na ten temat sie nie bede wypowiadał, ani na inne tematy związane z "kwestią gustu" :wink:
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

_Ryba_ pisze:
Bart pisze:Widze, że znowu zażarta dyskusja na temat rzeczy "tjuninkofych" heh ;). Ja już się nie wtrącam, BEZ KOMENTARZA ;). Pozdrawiam
Ja tez juz na ten temat sie nie bede wypowiadał, ani na inne tematy związane z "kwestią gustu" :wink:
Ryba...zrozum...ja wiem ze dla coponiektorych to tuning, poprawianie wygladu.. Ale czesto wyglada jak futrzana kierownica i pompony pod lusterkiem...
Rozumiem ze kazdy by chcial cos zrobic z samochodem - ale ludzie ! Z glowa - nie zaslaniajcie sie ze "kwestia gustu" i ze mi sie kompakt pod lustarkiem podoba i ze masz kolekcje 40 choinek zapachowych pod lusterkiem... Bo to po prostu NIEPRZYSTOI - celowo nie uzywam wyrazow typu wiocha, festyn kicha itd...
Chcesz cos fajnego zrobic? Wyczysc na blysk komore silnika, zero smaru i brudu - wiesz jak to bedzie ladnie wygladalo?
Estetyka i jeszcze raz estetyka...
Nie powielajmy bezguscia wielu wlascicieli polonezow i F126p...
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
majpio

Post autor: majpio »

popieram MAv-a
ODPOWIEDZ