body kit

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
ZoNNk
Junior
Posty: 231
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 8:15 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Post autor: ZoNNk »

niepowtarzalnos niepowtarzalnoscią ale to jest beszczelne upodobnianie puga do wersjii t 16 kturą niestety nigdy nie bedzie to tak samo jak na mercedesa 190d wrzucic ospojlerowanie z ze 190 e 2.5 16v evolution II a z koleji ten vt wygląda jednak nowoczesniej niz ta imitacja t 16
1.6 GTI 85 BIELUTeńkI ;]
Awatar użytkownika
Kaktus
Maniak
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze czw, 2003 10:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Kaktus »

Nie... nie ma!

Achard ma inne aczkolwiek podobne ospoilerowanie.
Grabowski i Kornacki maja zupelnie inne ospoilerowanie.
http://www.k-sport.eu - Budowa Samochodow Wyczynowych, Hamownia, Chip-Tuning.

DEAKTYWUJEMY PROGRAMOWO FILTRY FAP i DPF!!!

"Wygrywa nie ten, kto ostatni zaczyna hamowac, tylko ten kto pierwszy zaczyna przyspieszac" Tomasz Sikora
Awatar użytkownika
ZoNNk
Junior
Posty: 231
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 8:15 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Post autor: ZoNNk »

ale ten ktorego widzialem nie jezdzi juz dosc długo a jesli jest inne to i tak podobne :)

ja bardzo lubie samochody wyglądające jak rajdowka ale ni kazdy samochod potuningu musi nawiązywac własnie do stylu rajdowego
1.6 GTI 85 BIELUTeńkI ;]
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

Obrazek


co wy na to? znalazlem go na http://www.tuning.pl ogulnie zle nie wyglada.
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
Awatar użytkownika
ZoNNk
Junior
Posty: 231
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 8:15 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Post autor: ZoNNk »

_Ryba_ pisze:Obrazek


co wy na to? znalazlem go na http://www.tuning.pl ogulnie zle nie wyglada.


widze krzyżyk ale domyslam sie ze hcodzi o takiego lawendowego pugocika z czarna maską i duza iloscia naklejek mi sie podoba
1.6 GTI 85 BIELUTeńkI ;]
Awatar użytkownika
_Ryba_
Junior
Posty: 427
Rejestracja: 27 wrz sob, 2003 3:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: _Ryba_ »

teraz jest niebieski i innaczej poszezony. fajny jest podoba mi sie
<<<Moja Furka SPRZEDANA!!!!>>>
____________________________________
http://www.djbizzy.prv.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!
Awatar użytkownika
Kaktus
Maniak
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze czw, 2003 10:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Kaktus »

Zonnk - no wlasnie tuning nie nawiazujacy do rajdowego stylu jest ok... ale niestety wiekszosc "tuningowanych" samochodow jezdzacych po polskich drogach jest robionych "na rajdowo/wyscigowo" i wyglada o kiepsko...

Ja tuning uznaje, ale tylko w dobrym smaku... nie lubie z auka robic "wiochy" itp... co mozna niestety nie raz spotkac, nie podoba mi sie tani tuning, nie podoba mi sie szpachlowanie wszystkiego itp.

Uwazam ze wszystko jest dla ludzi ale z umiarem...

Ostatnio widzialem Tigre 1,1 ze spoilerem niczym z DTM - i jak to ma fajnie wygladac?!?

Ale to tylko moje osobiste zdanie...
http://www.k-sport.eu - Budowa Samochodow Wyczynowych, Hamownia, Chip-Tuning.

DEAKTYWUJEMY PROGRAMOWO FILTRY FAP i DPF!!!

"Wygrywa nie ten, kto ostatni zaczyna hamowac, tylko ten kto pierwszy zaczyna przyspieszac" Tomasz Sikora
Awatar użytkownika
ZoNNk
Junior
Posty: 231
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 8:15 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Post autor: ZoNNk »

Kaktus pisze:Zonnk - no wlasnie tuning nie nawiazujacy do rajdowego stylu jest ok... ale niestety wiekszosc "tuningowanych" samochodow jezdzacych po polskich drogach jest robionych "na rajdowo/wyscigowo" i wyglada o kiepsko...

Ja tuning uznaje, ale tylko w dobrym smaku... nie lubie z auka robic "wiochy" itp... co mozna niestety nie raz spotkac, nie podoba mi sie tani tuning, nie podoba mi sie szpachlowanie wszystkiego itp.

Uwazam ze wszystko jest dla ludzi ale z umiarem...

Ostatnio widzialem Tigre 1,1 ze spoilerem niczym z DTM - i jak to ma fajnie wygladac?!?

Ale to tylko moje osobiste zdanie...
jesli naprawde chcemy zeby samochod ładnie wygląda trzeba nastawic sie na to jak konkretnie ma wygladac i potem dązyc do celu a nie jak to u nas w wiekszosci przypadkow -najpierw strzele taki spojlerek potem walne jakis inny i tak pare razy i mamy choinke w ktorej wszystko jest w innym stylu. co do tych przyadow vt bardzo mi sie podobaja bo nie sa skromne i całkiem estetyczne. wezmy pod uwage mojego puga tez jest robiony na styl rajdowy teraz jest w stadium choinki ale za jakis czas powinien wyglądac jak prawdziwa rajdowka a nie krzyrzowka rajdowki z german style z np czystą klapą lub samochod z numerami na drzwiach i bez klamek
1.6 GTI 85 BIELUTeńkI ;]
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

Poprostu kit dokładnie taki jak 205 Turbo 16 w wersji cywilnej. Dla mnie bombA. mam pełno fotek T16 ale nie spodziewałem sie ze za pomocą paru plastikowych (chyba to plastik) blach można tak autko zmienić :twisted:
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
samer
Uzalezniony
Posty: 741
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 5:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: samer »

ZoNNk pisze:niepowtarzalnos niepowtarzalnoscią ale to jest beszczelne upodobnianie puga do wersjii t 16 kturą niestety nigdy nie bedzie to tak samo jak na mercedesa 190d wrzucic ospojlerowanie z ze 190 e 2.5 16v evolution II a z koleji ten vt wygląda jednak nowoczesniej niz ta imitacja t 16
T16 bylo poszerzone , ale kitcar tez musi byc poszerzone, a to jest do KitCara :) Czyli to nie jest nasladowanie T16
Obrazek


Porownaj sobie 206 WRC z 206 s1600 Roznica niewielka (z zewnatrz) (dla nie wtajemniczonych WRC - 4x4 2.0turbo ; s1600 FWD 1.6)
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam
ariel

Post autor: ariel »

Racja samer...Po to jest tuning aby przerabiać samochody tak jak sie komu podoba...Na naszym rynku jeszcze bida ale można już znalesc wiele gustownych spojlerków i akcesoriów a jak nie to można zrobić na zamówienie...I niby dlaczego miałbym nie upodobnić swojego auta do wersji kultowej - to wzbudziłoby w oglądających jeszcze większy entuzjazm,że nie jest to wersja oryginalna tylko przerobiona przez Ciebie...Ale wszystko sprowadza się do jednego - kasa,kasa,kasa...
Awatar użytkownika
Kaktus
Maniak
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze czw, 2003 10:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Kaktus »

No Ariel dobrze gadasz :)

Taki tuning to wlasnie ja znosze!

Nie znosze tuningu w stylu (np. w P205) dwa mozliwe spoilerki na tylnej klapie, przedni zderzak z Golfa, tylny z Forda, maska bedlook, 2 biale paski przez cale autko, z tylu nalepka PIONNERm szyby pryciemnione na CZARNO ale tylko boczne tylne i tylna.... "gustowne" kolpaki w srodku elementy deski co niktore byle jako pomalowane na kolor wogole nie pasujacy, kostki wiszace na lusterku, i najlepiej jeszcze baranek na kierownicy hehe

oczywiscie wyolbrzymiam.... ale tak u nas czesto jest... i to nazywam wiesniactwem... bo wiesniak zawsze miesza rozne style w jedna calosc... i byc moze dresik jest fajny do uprawiania sportu, a skora tez nie jest najgorsza jako kortka.... to wiesniaki niestety lacza skore z dresem i wygladaja okropnie... i do tego "szpanuja swoim wygladem" - to jest buractwo.

Jak juz mowilem... jak cos robic, to zglowa i od poczatku do konca...
http://www.k-sport.eu - Budowa Samochodow Wyczynowych, Hamownia, Chip-Tuning.

DEAKTYWUJEMY PROGRAMOWO FILTRY FAP i DPF!!!

"Wygrywa nie ten, kto ostatni zaczyna hamowac, tylko ten kto pierwszy zaczyna przyspieszac" Tomasz Sikora
Awatar użytkownika
samer
Uzalezniony
Posty: 741
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 5:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: samer »

Cos orginalnego ? ;)

Obrazek
Obrazek



Takie cos mi sie podoba
Obrazek

Sorry za maly OT , bo wkoncu te zdjecia nei sa z 205 , ale nie moglem sie powstrzymac aby je tu wkleic :)
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

OOOO matko :shock: :shock: :shock:
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

Obrazek
Obrazek



To też spoczko jest. Dimma kit czy coś takiego. Takiego chceeemmmm :twisted:
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
ODPOWIEDZ