Windschott w kabrioletach

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
elvispro
Junior
Posty: 226
Rejestracja: 08 cze ndz, 2014 10:56 am
Posiadany PUG: 205 CTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Windschott w kabrioletach

Post autor: elvispro »

i jak panowie jeździcie z nimi?? Ponoć wiosna wcześnie ma przyjść... wiec chetnie bym sobie zamontował.
Awatar użytkownika
allman1
Uzalezniony
Posty: 714
Rejestracja: 04 mar ndz, 2012 6:52 pm
Posiadany PUG: 205 CTI 1,9. Pod opieką: 205 XE leżak. Ex. Green. R.I.P. 205 XRD.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: allman1
Lokalizacja: Leszno

Re: Windschott w kabrioletach

Post autor: allman1 »

Ja go właściwie nie zdejmuję. Przyzwyczaiłem się, że auto jest 2-osobowe i nie wyobrażam sobie jeździć pod gołym niebem bez wiatrołapu. Jedna wskazówka - Te windschotty które kupiliśmy z Prezesem w bezpośrednim porównaniu mi osobiście wydały się być nieco gorszej jakości niż ten który ma Raf. Był chyba nieco droższy, ale gdybym kupował drugi raz, kupiłbym tam gdzie RafGentry.
elvispro
Junior
Posty: 226
Rejestracja: 08 cze ndz, 2014 10:56 am
Posiadany PUG: 205 CTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Windschott w kabrioletach

Post autor: elvispro »

wieć w marcu zakupie teraz mam wydatki na deskę i tapicera. :) hmmm no jest 90 zł różnicy. Wiec nie ma co oszczędać
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6944
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Windschott w kabrioletach

Post autor: RafGentry »

Naprawdę polecam gorąco! Jak dla mnie niezbędna rzecz przy kabriolecie. Po dwóch zapaleniach gardła nie ruszam się już bez niego nigdzie.

Myślę, że dobrą recenzję mojego windschotta napisałby też Józek, który objechał z nim Rumunię i nawet wysoko w górach, gdzie leżały góry śniegu śmigał z otwartym dachem :)
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Windschott w kabrioletach

Post autor: DJPreZes »

Ja na swój nie narzekam. Pierwszy raz jak założyłem to mam wrażenie, że zrobiłem to idealnie, a potem jak raz musiałem zdjąć to nie udało się tak dobrze ;)
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
allman1
Uzalezniony
Posty: 714
Rejestracja: 04 mar ndz, 2012 6:52 pm
Posiadany PUG: 205 CTI 1,9. Pod opieką: 205 XE leżak. Ex. Green. R.I.P. 205 XRD.
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: allman1
Lokalizacja: Leszno

Re: Windschott w kabrioletach

Post autor: allman1 »

Ja też nie narzekam, ale gry 2 lata temu na zlocie porównywałem z rafowym, to odniosłem wrażenie że paski, haczyki i materiał są u niego ciutkę lepsze. I tyle :-)
A opinia józka będzie nieobiektywna bo on ze względu na swój zawód i tak nigdy pewnie nie choruje :mrgreen:
ODPOWIEDZ