filtr stożkowy w 1.1 Monowtrysk

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Re: filtr stożkowy w 1.1 Monowtrysk

Post autor: Marin205 »

aule pisze:Dobrze, że nie zrobiłeś z rury od piecyka...

pomalować i będzie dobrze.

Ja obecnie mam w pojeździe wkładkę sportową K&N i daje radę.

pozdro
Patrzę patrzę i oczom nie wierzę KTO TU NAPISAŁ :) - nie ma to jak powiadomienie na własnym temacie :)

też myślę co tu zrobić by sobie takie coś założyć :)

czyli wymieniłeś stożek na wkładkę :)
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
Awatar użytkownika
rocky
Junior
Posty: 133
Rejestracja: 15 lut wt, 2011 10:12 pm
Posiadany PUG: 205 look
Lokalizacja: Skoczów

Re: filtr stożkowy w 1.1 Monowtrysk

Post autor: rocky »

tomek05229 pisze:no to ja teraz odkopie stary temat gdyż załozyłem u siebie konstrukcję którą chciałbym się podzielić....tzw kibeldolot... :P też na podzespołach kolanek i rury PCV....
plusy:
-zajefajny dzwięk... :D
-elastyczniejszy (mniej mulący sie) silnik
-troche lepsze wkręcanie się
jeżeli chodzi o spalanie to nie wiem bo dopiero jest faza testów i póki co to aż korci żeby go bardziej przycisnąć i usłyszeć to brzmienie :)

ale dzwięk jest super :D chodzi jakby miał 2.0 GT ..a to tylko 1.1. na monowtrysku :twisted:
Stożek pochodzi od Krisa z fabrycznego dolotu Simony.

plany: pomalowanie na czarny mat żeby nie było od razu widać z czego dolot jest zrobiony ;)
A nie lepiej było by wypuścić w dół?? Wmontować go przed chłodnicę i zastosować osłonę?? W czasie jazdy dostawał by więcej powietrza co za tym idzie może by lepiej szło??
Obrazek
maxwell
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 21 wrz wt, 2010 8:19 pm
Posiadany PUG: gti 1.6
Numer Gadu-gadu: 0

Re: filtr stożkowy w 1.1 Monowtrysk

Post autor: maxwell »

orientuje sie ktos czy w 1,6 gti uklad powrotu spalin musi byc podpiety przed przeplywomierzem czy mozna go usunac(zatkac?) ? bo zabrakło mi miejsca przez montowanie stozka i teraz kopci na czarno, nie wiem czy to przez to
ODPOWIEDZ