a co do kosztów o zależy o co pytasz czy o cene żywicy czy o cene gwizdków i kawałka materiału

jesli chodzi o cene gwizdków to są różne można kupić za 5zł sztuke a mozna tez za DUŻO wiekszą kase zalezy kto ile ma kasy

a reszta to juz chyba nie wielkie koszta no zalezy ile ta zwica kosztuje ale mysle ze niezbyt wiele
